Новини » Події 4 жовтня, 2017, 10:01
У Москві готують ще не одну «Калинівку-2», – політик
Склад боєприпасів. Фото: Укрінформ

Воююча Україна мала ще у 2014 році провести ревізію всіх складів боєприпасів та виставити посилену озброєну охорону.

Про це заявив полковник авіації та керівник Чернігівської обласної організації політичної партії «Новий час» Борис Бойправ, повідомляє офіційний сайт партії.

За його словами, вибухи у Калинівці стали наслідком відсутності тилової безпеки.

«Після початку українсько-російської війни Збройні сили України поступово зміцнюються, створений потужний редут оборони на Донбасі. Однак ми забули, що під час війни ворог може завдати удару не лише на фронті, а й у тилу», – підкреслив полковник авіації.

«Гібридна війна передбачає й гібридні диверсійні дії ворога в нашому тилу. А це не лише диверсії на складах з боєприпасами, це й військової аеродроми, цивільні об’єкти, зокрема електростанції. Всі ці об’єкти під загрозою гібридної атаки. Ми повинні бути готові до них. Я переконаний, що в Москві готують ще не одну Калинівку-2», – вважає голова Чернігівської ОО «Нового часу».

«Наразі склалася ситуація, коли поліція, СБУ та військова розвідка діють окремо, а коли щось стається – кивають головою один на одного. На третьому році війни нарешті настав час створити спільний антитерористичний центр з представників СБУ, Нацгвардії, ГУР Міноборони та поліції, який має боротися з ворожими диверсантами в глибокому тилу. Якщо зусилля силовиків не скоординувати під єдиним керівництвом, нам не уникнути трагедій, подібних до Калинівки», – підсумував Борис Бойправ.

Читайете також: У Путіна є «довгий» план щодо Криму і Донбасу, – політолог