п'ятниця, 21 липня, 2017, 10:51 Політика
Нардепи мають жити у парламентських гуртожитках. І це нормально, – політик

Народні депутати, які офіційно проживають за межами Києва, мають жити у парламентських гуртожитках. За це житло з їх зарплати має вираховуватися мінімальна оплата. У цьому переконаний громадський діяч, голова Запорізької обласної організації політичної партії «Новий час» Володимир Задорожній.

За його словами, парламентські гуртожитки – це нормальна практика для європейських парламентаріїв. Так політик прокоментував рішення Верховної Ради збільшити депутатам компенсацію за оренду житла, повідомляє офіційний сайт партії.

Починаючи з 1 вересня, грошова компенсація народним депутатам за оренду або найм готельного номера збільшиться на 41% – з 460 до 650 гривень на добу.

«Після Революції Гідності депутати показово «на камери» зменшили собі зарплату. Вже за декілька тижнів – підняли ще більше, ніж було до революції. Це ж саме з коштами на переїзд та компенсацію на проживання так званих народних обранців. Це знущання над Україною та українським народом», – зазначив громадський діяч.

«Кардинально інша ситуація в Європі. Для прикладу у Швеції спікер парламенту добирається на роботу на велосипеді, а депутати, які не проживають у Стокгольмі, мають право на державний парламентський гуртожиток. І це нормально для депутатів», – підкреслив голова Запорізької ОО «Новий час».

«Лише тоді, коли українські нардепи будуть жити, як шведські, у нас буде справжня Верховна Рада, а не Верховна Зрада», – підсумував Володимир Задорожній.