субота, 15 липня, 2017, 15:45 Політика
Саакашвілі приїхав до Львова шукати справжню опозицію
Фото: Leopolis.news

Сьогодні, 15 липня, до Львова приїхав глава Руху нових сил Михайло Саакашвілі. Він зустрінеться із своїми прихильниками.

Про це повідомляє Leopolis.news.

Разом із паном Саакашвілі до міста приїхали народний депутат України Юрій Дерев’яненко та колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе.

Як зазначають політики, вони приїхали об’єднати людей, які готові стати справжньою опозицією.

Під час розмови Саакашвілі заявив, що вважає нинішню Верховну Раду найгіршою за усі часи незалежної України.

«У минулих парламентах завжди існував політичний процес, а в сьогоднішній Раді він відсутній. Зараз усе вирішують невідомі широкому загалу фігури, тому цей парламент недієздатний, і позбутися його можна прямими суспільними діями. Такі прецеденти в країні вже були: дострокові вибори в країні вже проводили тричі», – наголосив Саакашвілі.

Він сказав, що має чітку програму модернізації країни, яку можна втілити за п’ять сесійних тижнів.

Політик пропонує здійснити кардинальну реформу політичної систему: ухвалити закони про імпічмент, про зняття депутатської недоторканності, про процедуру відкликання народного депутата, про вибори, про олігархію, яким треба заборонити володіти телеканалами.

Фото: Leopolis.news

«Треба скасувати заставу для корупціонерів. Також необхідно прийняти закон про економічну свободу. В планах РНС – ліквідація обласних та районних державних адміністрацій, ліквідація впливу монополій на суспільно-політичне життя країни. Особлива увага реформам у медичній та освітній галузях», – розповів Саакашвілі.

На зустрічі перебувають до 200 людей. Серед них – кілька екс-депутатів Львівської обласної ради різних скликань.