понеділок, 19 червня, 2017, 16:42 Львів
У Львові пограбували приймальню «Батьківщини»

Сьогодні вночі у Львові пограбували громадську приймальню Залізничного районного партосередку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації.

Зазначається, що вранці 19 червня працівник «Батьківщини», відкриваючи партійний офіс, виявив, що замок на вхідних дверях пошкоджений, двері – відчинені. Зловмисники викрали ноутбук, також зникла частина партійних документів.

У Львівській «Батьківщині» уточнили, що грабіжники вкрали саме робочий комп’ютер керівника громадської приймальні.

Зважаючи на безлад, залишений на столі керівника приймальні, у шафах та в сейфі, зловмисники шукали саме документи, припускають «батьківщинівці». Наразі на місці події працюють правоохоронці.

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко закликала припинити політичні репресії проти опозиції, зокрема щодо членів партії «Батьківщина».

«Політичні репресії в Україні досягають апогею. Проти двох третин керівників обласних партійних організацій «Батьківщини» порушені кримінальні справи, обшуки відбуваються у всіх наших партійців, які мають лідерські позиції в регіонах. Людей залякують, обшукують, порушують кримінальні справи, вимагають вийти з партії «Батьківщина». Я не пам’ятаю такого навіть у найгірші часи», – заявила парламентар.