Львів
вівторок 25 лютого, 2014, 15:09
5040
7
-a A+

Активісти Майдану «почистили» екологічну інспекцію Львівщини

Сьогодні активісти Майдану, які повернулися до Львова після останніх подій у Києві, зажадали відставки із займаних посад кількох посадовців, які керували екологічною інспекцією області.

Про це інформують кореспонденти телекомпанії ZIK.

За словами активістів, після початку української революції посадовці отримали вказівку з Києва «пресувати підприємців Львівщини, вимагаючи від них гроші. Відтак 10 днів тому регіоналам у Київ відвезли мільйон гривень для вбивств українських дітей. Бо на Майдані стояли діти…».

Начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Дмитро Штикало написав заяву на звільнення з посади, але запевнив, що його відомство не закривало жодного підприємства. «А якщо я щось зробив не так, то я покаюся», – пообіцяв звільнений чиновник.

Заяву на звільнення з роботи подала також Ганна Башта, яка досі працювала заступником директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Коментарі 7
 • Петрик Чорненький 17 Березня 2014 22:05
  кинули активістів!!!Штикало на посаді -зараз на сесії.ше вчиться товариш!
  відповісти
 • Андрій Пристай 28 Лютого 2014 14:08
  Щойно надійшла інформація
  відповісти
 • Андрій Пристай 28 Лютого 2014 14:58
  Щойно надійшла інформація, працівники, що написали заяви на звільнення успішно продовжують роботу по погодженню документації.
  відповісти
 • Yevhen K_evgen 26 Лютого 2014 09:30
  Повністю підтримую! Таким службовцям ні в які каяття вірити не можна.
  відповісти
 • Петрик Чорненький 25 Лютого 2014 22:02
  ЗНАЧИТЬ ТАМ ШЕ Є ОДНЕ -Г- ЦЕ КОНОПАДА НАЧ.ВІДДІЛУ ПО КОРДОНАХ.ОСОБЛИВО ХИТРИЙ ПЕС.ОСОБИСТО ЗБИРАВ ДАНИНУ З ІНСПЕКТОРІВ І НОСИВ ТИМ ДЯДЯМ.ВИГНАТИ ПОГАНОЮ МІТЛОЮ!!!!
  відповісти
 • Андрій Туренко 25 Лютого 2014 15:52
  У Львівській ОДА утворено департамент екології та природних ресурсів. В. о. директора департаменту призначено Мирослава Хом’яка, який досі обіймав посаду начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.
  Діяльність Хом’яка М.С. на посаді Голови ДПА у Львівькій області та Голови ДПА у Закарпатській області вичерпно висвітлювалась в ЗМІ, в т.ч. в інтернет-виданнях, а про його працю в Міністерстві надзвичайних ситуацій з єдиного державного реєстру судових справ.
  Проаналізуємо діяльність п. Хом‘яка на посаді директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА (управління охорони навколишнього природного середовища), який привніс в цей орган «методи та навики» роботи набуті ним ще з часів очолення податкової служби Львівщини. Принагідно слід зазначити, що Мирослав Степанович, всупереч повноваженням та компетенції визначених законодавством, фактично здійснює керівництво підрозділами екологічної інспекції, які очолює його соратник та права рука Штикало Дмитро Ігорович, професійна карєра якого рухається параллельно з карєрою нашого «героя».
  Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації видає громадянам наступні дозвільні документи:
  погодження проектів відведення земельних ділянок (до 2013р.);
  * дозвола на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами;
  * паспорти відходів;
  * дозвола на розміщення відходів та проект лімітів на утворення та розміщення відходів;
  * дозвола на спеціальне використання водокористування у разі використання водних об’єктів загальнодержавного значення.
  Після того як працівниками ГУ МВС України у Львівській області було затримано на гарячому головного спеціаліста Державного управління з охорони навколишнього природного середовища Львівщини, який вимагав хабар на суму 32 тис. грн. за сприяння в одержанні свідоцтва щодо погодження проекту відведення земельної ділянки для забудови на території Буського району, під керівництвом п. Хомяка було створено схему вимагання, отримання та легалізації хабарів від мешканців та субєктів господарювання Львівщини за посередництва комерційних структур з ознаками «фіктивності».
  Для цього на підставних осіб було зареєстровано та придбано (перереєстровано) ТзОВ «Компанія «Центр ЛТД» (код ЄДРПОУ-37656348), ПП «Компанія з утилізації відходів «Укрекокомресурси» (код ЄДРПОУ-37741108), ПП «Ріал» (код ЄДРПОУ-13818222). Фактичне розташування вказаних структур- офісний центр по вул. Ак. Лазаренка, 1а у м. Львові. Вказане місце вибрано не випадково, оскільки знаходиться в безпосередній близькості від управління охорони навколишнього природного середовища та в ньому знаходиться громадська приймальня народного депутата України Ярослава Дубневича, статусом якого прикривають свою злочинну діяльність вказані особи.
  Не володіючи матеріально-технічними та трудовими ресурсами, ТзОВ «Компанія «Центр ЛТД» (код ЄДРПОУ-37656348), ПП «Компанія з утилізації відходів «Укрекокомресурси» (код ЄДРПОУ-37741108), ПП «Ріал» (код ЄДРПОУ-13818222) формально мають ознаки підприємств, які надають послуги громадянам та сплачують податки, фактично ж їх господарська діяльність полягає в «конвертації» безготівкових хабарів та легалізації «готівкових».
  Враховуючи вищенаведене, в діях в. о. директора департаменту екології та природних ресурсів Хом’яка М.С. та керівників ТзОВ «Компанія «Центр ЛТД», ПП «Компанія з утилізації відходів «Укрекокомресурси», ПП «Ріал» наявні ознаки злочинів, передбачених ст.ст 364 “Зловживання владою або службовим становищем», 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», 369-2 «Зловживання впливом», ст. 255 «Створення злочинної організації» Кримінального кодексу України.
  відповісти
 • Оленка Петрів 25 Лютого 2014 15:52
  А вусатий тарган Хомяк чого не пише заву і на коліна не стає ? Люстрацію цій паскуді! Під час Помаранчевої душив підприємців, тепер як еколог - теж. Чого Башту змусили писати, а не того гімнюка? Хомяка теж - на смітник!
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...