Спорт
четвер 08 серпня, 2013, 15:37
1805
12
-a A+

Українські вболівальники просять Колліну залишити Україну

Українські вболівальники просять Колліну залишити Україну
Українські вболівальники просять Колліну залишити Україну

Українські вболівальники вирішили звернутися з відкритим листом до куратора суддівського корпусу в Україні П’єрлуїджі Колліни.

Лист вже оприлюднено в інтернеті, але ще не надіслано італійцеві. Причина в тому, що ініціатори звернення хочуть зібрати під ним якомога більше підписів вболівальників українського футболу, інформує sport.bigmir.net

«Ми просимо Вас зробити принциповий і рішучий крок: відмовтеся відкрито від прийнятої на себе місії з огляду на її нездійсненність і повну безперспективність, і покиньте нашу країну!

Хочемо Вас запевнити, що таким своїм кроком Ви зробите для нашого футболу, для нашого арбітражу, для нашої самосвідомості значно більше, ніж якщо будете продовжувати свої марні спроби навчити своїх підопічних того, що вони сьогодні з успіхом використовують в якості професійних способів досягнення заздалегідь встановленого ним результату. Вже в цьому-то вони стали помітно професійніші!..

Наш футбол загруз у корупції і брехні, в безпринципності і мафіозних зв’язках. Ваша відмова від продовження співпраці з подібною системою стане найяскравішим свідченням повного її паралічу і Вашої чесності, порядності та принциповості...

Ви – слуга футбольної Феміди. Щирий і професійний. Але цій богині вже немає місця в українському футболі. А отже, саме час задуматися, чи залишилося в ньому місце для Вас», – сказано в листі фанатів.

Зазначимо, що таку ініціативу українських уболівальників підтримав голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський.

«Давно пора», – написав Олександр на своїй сторінці в Facebook.

 

 
Коментарі 11
  • Михайло 12 Серпня 2013 14:24
    Ліга чемпіонів покаже, хто що вартий. Може "Шахтар" візьме з собою українських футбольних суддів з наперстками в Європу? При такому суддівстві скоро албанські команди втруть носа "Шахтарю".
    відповісти
  • 11 9 Серпня 2013 21:25
    на фото інопланетянин !!!!! вони вже тут.
    відповісти
  • ігор 9 Серпня 2013 18:31
    чесність на рівні донбасу,гроші не пахнуть,коліна просто шістка
    відповісти
  • голос народу 9 Серпня 2013 15:53
    Усіх працівників Ощадбанку примушують купувати казначейські зобов’язання уряду по 3-5 штук, 500$ штука.
    Цим повідомленням хочу інформацію дати огласці. Передайте по можливості всім її усім…. Про це вже не можна мовчати, це пАкращення вже дістало!
    цитати форумів:
    «Працівників банку примушують купляти казначейські зобов'язання в кількості 4 штуки, при тому що вартість одного 500 доларів США! При заробітній платні 1200 грн. це не можливо»
    Користувач Mause 31 липня 2013 року відповів:
    «Нас тоже заставляют покупать 'казначейські зобов'язання' при нашей зарплате 1300 премию не видим уже 5 лет работаем не плохо по Украине в десятке лучших».
    Уряд Азарова-Арбузова, якому у серпні 2013 року треба повернути понад мільярд доларів боргу перед МВФ, і якому вже не вдається в достатніх об’ємах залучати валюту ні через продаж облігацій зовнішньої державної позики, ні внутрішньої, вирішує проблему з нестачею валюти за рахунок працівників державних банків. Хто дав йому право це робити?
    відповісти
  • кол 9 Серпня 2013 09:13
    Де можна підписати?
    відповісти
  • Євген 9 Серпня 2013 08:46
    Всюди керують наперсточники. Чесного Колліну взяли для прикриття шахрайства.
    відповісти
  • Львівко 9 Серпня 2013 00:53
    Геть злодіїв та хабарників!!!
    відповісти
  • 123 9 Серпня 2013 00:25
    кончений макадрон якого купили дауннєцкі специ в футболі. І що найголовніше - шлюхтьор почав грати по правилах, кожен фол конченого шлютерньовца - це гра по правилах, судді не бачать порушення, а потерпілі футбольори самі винні в тому що на них фолять. Га..н..дон лисий, макарон засохший, ти треба українському футболу, як ПР народу України. пропади пропадом...
    відповісти
  • 11 8 Серпня 2013 20:35
    б.л.я. дивлячись на його рожу хочеться.....одним словом це символ футболу...
    відповісти
  • звір 8 Серпня 2013 15:54
    Коліна - йди з УКРАЇНИ !!!
    ідь в Італію !
    відповісти
  • cвідок 8 Серпня 2013 15:40
    Де можна поставити підпис?
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...