Західна Україна,
п'ятниця 02 серпня, 2013, 22:27
1819
3
-a A+

Спецпідрозділ "Сокіл" знешкодив зловмисників у Тернопільському таборі "Сокіл"

Сьогодні, 2 серпня, спецпідрозділ "Сокіл" показово знешкоджував зловмисників у Тернопільському таборі літнього відпочинку "Сокіл". Так, у відпочинковому закладі урізноманітнюють дозвілля дітей. Над Чорним лісом, де розташований табір голосно гриміли постріли, все як у справжньому екшені. Спершу діти дивувались прийомам рукопашного бою, далі «Соколи» затримували «злочинця», який намагався втекти від правоохоронців на автомобілі та знешкоджували «зловмисника», який чинив озброєний опір.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Потішили  відпочиваючих імпровізованою виставкою зброї та засобів сцецзахисту, яку розгорнули міліціонери на таборовій галявині. Поки діти роздивлялися цікавинки, правоохоронці розповідали їм про відповідальне ставлення до подібних речей.

«Це цікаво хлопцям, оскільки вони повинні виховувати в собі мужність, героїзм, вміння захистити слабку половину людства. Я думаю, що такі зустрічі потрібні для дітей і їх потрібно проводити для того, щоб в екстремальній ситуації вони не розгубилися», - розповіла старший вихователь табору «Сокіл» Світлана Мандибура.

Коментарі 3
 • Йванко 3 Серпня 2013 08:35
  Мам си на думці, что Вы Петре є фест гупий,і тоти макаки то направду є Ваші родичи.
  відповісти
 • петро 2 Серпня 2013 23:29
  фаріон назначила "Екшен"!!! а ше повідають, жи у Прикарпаттьох нема макаків?
  відповісти
 • 1 2 Серпня 2013 22:57
  А я все думав ,що у спецпідрозділу інше призначення.Ось куди йдуть податки.
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...