Львів,
п'ятниця 21 червня, 2013, 18:18
1371
3
-a A+

Вул. Городоцьку у Львові закривають на ремонт. Археологів знову не покликали

Уже з понеділка, 24 червня, розпочнеться капітальний ремонт вул. Городоцької у Львові. Однак покликати археологів, щоб ті заздалегідь дослідили шлях, який датується XVI століттям, чиновники не забажали чи забули.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза на брифінгу розповів, що під час попереднього ремонту вулиці, глибина колектора сягнула до 12 метрів. «Можливо, навіть виникнуть непередбачувані обставини, можливо, ми знайдемо там нові додаткові комунікації», - відзначив він.

Відтак науковці лише хапаються за голову від перспективи того, які цінні знахідки можна віднайти на такій глибині досліджень. 

«Це був район ремісників, а, значить, ми можемо знайти рештки ремісничих майстерень, складів. Відомо про існування тут млина, перших броварень, - відтак ми тут можемо знайти саме такі господарські споруди», - зазначив Олександр Сілаєв, головний експерт Рятівної археологічної служби. А ще припускає, що на 12-метровій глибині можна відшукати давні поселення ще до існування міста Львова, стоянки мисливців.

 Нагадаймо, що 14 червня у центрі Львова на вул. Пекарській журналісти випадково знайшли на ділянці дороги, яку ремонтують, рештки тварин, які колись жили на території області та артефакти.  Після цього археологам дозволили провести дослідження ділянки.

 
Коментарі 3
 • кхе кхе 22 Червня 2013 13:46
  дописувачі ви турки француваті, комунікації малось на увазі старі ще до бабці Австрії, навіть тоді не виривали котловани на всю дорогу так що сам історичний шар лишився. Та і ті Австрійські не менш цікаві для історії, навіть якщо там все перемішано, можливо знайти цікаві артифакти які там ті копарі траншеї просто не зацікавили, або і самі по собі лишили. кому було цікаво якісь уламкі глечиків в там ті часи, чи рештки тварин... тоді і музеїв таких не було і наук.
  певно ви з тих часів... прогрес не лишив на вас розумового історичного прошарку..
  Срочно копати власними силами, бо владі на історію так само як тим дописувачам.
  відповісти
 • Ой!! 21 Червня 2013 23:27
  На площі міцкевича,стоїть паркан!!!За парканом кілька пиячків метушаться,маю можливість все це бачити наживо...Вони знущаються з археології і львівян.Це не робота це ганьба.У Львові де не копнеш,щось знайдеш..а на Городоцькій зразу скажу,там можна знайти пляшки порожні,...скіфи пиячили,а копнути глибше-нафта. дайте відсоток мені за наукове відкриття...
  відповісти
 • 911 21 Червня 2013 20:12
  Чи я тупий чи археологи "ПРОФФФЕСОРИ"? Якщо покледено інженерні комунікації то коли їх клали рили траншею чи котлован, і усю археологію перемісили і потім знову засипили у рів. Тепер знову це місиво витягають і міняють колектор чи труби. ЩО ТО МАЄ ДО АРХЕОЛОГІЇ? АДЖЕ КОПАЮТЬ ТІЛЬКИ ДО КОМУНІКАЦІЙ ПО УЖЕ КОПАНОМУ.
  Але РАС "проффффффесіонал" заради бабла і відвали перелопачуватиме совочками і пензликами.
  ЗАГАЛОМ ТІЛЬКИ У ЛЬВОВІ!!!
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...