Львів
п'ятниця 22 березня, 2013, 14:57
678
-a A+

На Львівщині оголосили результати конкурсу до дня народження Тараса Шевченка

На Львівщині підвели підсумки роботи обласного огляду-конкурсу, присвяченого підготовці до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, який проходив 17 березня.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

В огляді-конкурсі взяли участь 26 окремих виконавців та 5 художньо-просвітницьких колективів. Учасники з 15 районів та міст області виборювали місця в чотирьох номінаціях.

Загалом серед читців призові місця та звання лауреатів отримали 13 учасників у молодшій та старшій віковій категоріях.

Художньо-просвітницькі колективи з Червонограда та села Рудники Миколаївського району стали переможцями у номінації «Інсценізація творів Т. Г. Шевченка».

Результати конкурсу до дня народження Тараса Шевченка

В номінації «Старша вікова категорія»

I місце та звання лауреата

  • Наталія Матвійчук, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Вовчатичі Жидачівського району;
  • Руслана Антонюк, учасниця художньої самодіяльності Сокальського районного Народного дому;
  • Оксана Березнюк, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Новий Став Кам’янка-Бузького району.

II місце та звання лауреата

  • Марія Квас, методист культурно-просвітницької роботи Золочівського районного Народного дому;
  • Богдан Михайлишин, учасник художньої самодіяльності Дрогобицького районного Народного дому.

III місце та звання лауреата

  • Роксолана Серватович, учасниця художньої самодіяльності Радехівського районного Народного дому;
  • Лілія Кочеткова, методист театрального жанру Сколівського районного Народного дому «Бескид».

В номінації «Молодша вікова категорія»

I місце та звання лауреата

  • Наталія Шевчук, учениця Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка.

II місце та звання лауреата

  • Ярина Лоїк, учасниця художньої самодіяльності Перемишлянського районного Народного дому;
  • Любомир Дерич, учасник театру-студії «Подих Мельпомени» хорової школи «Щедрик» м. Стрий.

III місце та звання лауреата

  • Ірина Яцишин, учасниця художньої самодіяльності Народного дому с. Ластівка Турківського району.

В номінації «Авторська поезія»

I місце та звання лауреата

  • Богдан Бовшик, поет, читець Жовківського районного Народного дому.

II місце та звання лауреата

  • Володимир Тимцьо, поет, читець Народного дому с. Милошовичі Пустомитівського району.

В номінації «Інсценізація творів Т. Г. Шевченка»

I місце та звання лауреата

  • не присвоювалося.

II місце та звання лауреата

  • Театр естрадних мініатюр «Веселограй» Народного дому м. Червоноград, керівник – Алла Мельник.

III місце та звання лауреата

  • Народний художньо-просвітницький колектив «Наддністряночка» Народного дому с. Рудники Миколаївського району.
Новини Кіно
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...