Львів, Спорт
вівторок 12 березня, 2013, 14:34
858
-a A+

У Жовкві Львівської області завершився міжнародний турнір з настільного тенісу

На Львівщині завершився ІІІ Міжнародний турнір з настільного тенісу «LIRS OPEN» – 2013. Ці представницькі міжнародні змагання відбулися у спеціалізованому залі настільного тенісу в м. Жовква Львівської області (вул. Воїнів УПА, 22/А). Про це IA ZIK повідомила прес-служба ЛОДА.

Загалом змагалося 782 (!) учасники з різних регіонів України та зарубіжних країн, з яких 197 майстрів малої ракетки визначали кращих у ветеранських категоріях.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Володимир Прокопюк (Львів).

Головний секретар змагань – суддя національної категорії Ігор Майовка (Львів).

Свій високий клас підтвердили члени збірної команди України з настільного тенісу: Євген Прищепа, Денис Калачевський, Ірина Моцик, Ганна Фарладанська та ін.

Високий рівень майстерності продемонстрували також і гості з Польщі та Молдови.

Переможці та призери змагань:

Чоловіки VIP турнір:

1 місце – Прищепа Євген (Київ)

2 місце – Калачевський Денис (Дніпропетровськ)

3 місце – Левшин Віталій (Донецьк)

Жінки VIP турнір:

1 місце – Сікорська Магдалена (Польща)

2 місце – Моцик Ірина (Львів)

3 місце – Фарладанська Ганна (Одеса)

Юнаки 2003 р.н. і молодші:

1 місце – Малов Олександр (Дніпропетровськ)

2 місце – Бранець Олег (Жовква)

3 – місце Дьомін Микита (Миколаїв)

Дівчата 2003 р.н. і молодші:

1 місце – Бринза Наталіна (Молдова, Бельци)

2 місце – Бринза Віталіна (Молдова, Бельци)

3 місце – Стурза Валерія (Молдова, Келераш)

Юнаки 2001-2002 р.н.:

1 місце – Лімонов Антон (Вінниця)

2 місце – Жолубак Михайло (Івано-Франківськ)

3 місце – Павлик Юрій (Турка)

Дівчата 2001-2002 р.н.:

1 місце – Цюпко Олександра (Київ)

2 місце – Перебийніс Вероніка (Київ)

3 місце – Уманців Ольга (Богородчани)

Юнаки 1998-2000 р.н.:

1 місце – Чмельов Родіон (Київ)

2 місце – Канунніков Ілля (Дніпропетровськ)

3 місце – Трофімов Микита (Дніпропетровськ)

Дівчата 1998-2000 р.н.:

1 місце – Братейко Соломія (Жовква)

2 місце – Радевич Олена (Чернівці)

3 місце – Кубська Юлія (Жовква)

Юнаки 1995-1997 р.н.:

1 місце – Ратушняк Владислав (Дніпропетровськ)

2 місце – Когут Богдан (Жовква)

3 місце – Надольний Юрій (Жовква)

Дівчата 1995-1997 р.н.:

1 місце – Кізюк Катерина (Київ)

2 місце – Хмілевська Наталія (Луцьк)

3 місце – Сімірякіна Каріна (Миколаїв)

Чоловіки 30–39 років:

1 місце – Сарматов Олексій (Жовква)

2 місце – Одноворченко Ігор (Житомир)

3 – місце Пестерніков Денис (Львів)

Чоловіки 40–49 років:

1 місце – Антосяк Ярослав (Польща)

2 місце – Пастух Ігор (Херсон)

3 – місце Одноворченко Ігор (Житомир)

Чоловіки 50–59 років:

1 місце – Колесник Юрій (Дніпродзержинськ)

2 місце – Гілетко Валерій (Київ)

3 – місце Крайнюков Григорій (Молдова)

Чоловіки 60–64 років:

1 місце – Гілетко Валерій (Київ)

2 місце – Костюк Борис (Мелітополь)

3 – місце Шалка Мар’ян (Польща)

Чоловіки 65 років і старші:

1 місце – Родіонов Валерій (Горлівка)

2 місце – Кушнєр Олександр (Київ)

3 – місце Корчагін Віктор (Кам’янець-Подільський)

Жінки 30 років і старші:

1 місце – Банахевич Юлія (Львів)

2 місце – Волинкіна Тетяна (Чернівці)

3 – місце Коваленко Валентина (Ужгород)
Загрузка...
Новини Кіно
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...
Новости загрузка...
Новости загрузка...
Загрузка...