Львів,
п'ятниця 22 лютого, 2013, 20:16
2812
10
-a A+

Ветеринарний університет залишать на Пекарській

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, попри реорганізацію, залишать на вулиці Пекарській. Студентам не доведеться переїжджати до Аграрного вишу у Дубляни. Скорочень викладачів не буде.

Про це запевнила представниця з Міністерства аграрної політики Тетяна Чернявська, яка очолює комісію з реорганізації львівських вишів, – повідомили журналісти телеканалу ZIK.

За її словами, численні мітинги проти злиття не змінять міністерського рішення. Також запевняє, що півтисячі людей, які виходять на акції протесту – це лише окрема ініціативна група.

«Наразі наказом Мінагрополітики ми створюємо на базі Аграрного університету структурний підрозділ. Він має юридичну особу, свій власний рахунок, свою печатку та інші права. Про ліквідацію не йдеться. Ліквідується суто формально, а залишається особа з окремими юридичними правами», – зазначила Тетяна Чернявська.

У тому, що не варто протестувати і хвилюватися студентам та викладачам Ветеринарного вишу, переконаний ректор Львівського національного аграрного університету Володимир Снітинський. Після реорганізації він стане головним у новоствореному потужному центрі аграрної політики. За словами Снітинського, Міністерство АПК хоче приєднати до Аграрного ще один виш – Подільський державний аграрно-технічний університет у Кам’янці-Подільському.

Цьогорічні випускники Львівського університету ветмедицини отримають дипломи новоствореного вишу. «Буде так: закінчив повний курс Львівського університету ветеринарної медицини Львівського аграрного університету по певній спеціальності», – пояснив Володимир Снітинський.

Попри заспокійливі заяви, протестні настрої серед «ветеринарів» не вщухають. Чому вони занепокоєні? Про це дивіться уже цієї неділі у інформаційно-аналітичній програмі «Погляд на тиждень» о 21:00 на телеканалі ZIK.

Коментарі 10
  • естонець 25 Лютого 2013 18:23
    тьотка з міністерства напевно бреше. Формально - це означає за правом, за юридичною формою. Не допустить акадємік-зять щоб якісь печатки чи права були. Одне право - його слово. Підрозділ - це не юридична особа. Ветеринарка може просто перестати існувати.
    відповісти
  • Що закінчив? 24 Лютого 2013 19:00
    Закінчив університет при університеті, який є при університеті, що при нашому університеті... Ну, нічого дивного. Для наших великих аграріїв це характерно.
    відповісти
  • Роман-Іван 24 Лютого 2013 15:15
    А чому на сайті ветуніверу нічого немає про ці події? Може це все лапша?
    відповісти
  • С. 24 Лютого 2013 14:22
    Законом "Про вищу освіту в Україні" не передбачено існування університету в університеті.Це повний нонсенс.Хочуть в брутальний спосіб
    " провернути" оборудку, зробивши із найстарішого в Україні і відомого за її межами університету "Відокремлений структурний підрозділ". Мета - забрати на перспективу,за рік-два, 12 га землі в центрі м.Львова.Але чому тоді всі обіцянки колективу від цієї ще юної пані, яка не знати де буде завтра.Ректор п. Снітинський-до речі сам випускник Львівського зооветеринарного інституту і ветлікар, нікому і ніщо не обіцяє.Думаю,що всю брудну роботу зробить нинішний ректор-п.Гунчак-теж ветлікар і випускник реформованого вузу.
    Ганьба панове ветеринари.
    відповісти
  • петро 23 Лютого 2013 18:15
    а давайте об"єднаємо всі вузи в Україні в один десь в Даунбасі і назвемо центром всієї освіти. Яка ж економія коштів відбудеться за логікою так званого Міносвіти - страшно подумати. А далі діло за Єдиною в Украіні лікарнею , школою і пішло-поїхало.Бо то ж пАкращення
    відповісти
  • степан 23 Лютого 2013 16:02
    Це все одно що Львів приєднати до Пустомит.Заклад можна реорганізувати,реформувати,але приєднувати до якихось феодальних володінь абсурдно.Все залежить від позиції колективу /студенти,викладачі/.Борітеся-поборите.
    відповісти
  • С 23 Лютого 2013 13:07
    "ЛІКВІДУЄТСЯ СУТО ФОРМАЛЬНО" Татяна Чернявська.
    Тоді вининикає запитання кому і для чого потрібна та формальність. Ну просто вже задовбали ті [***]ьні рішення, ідіотів від міністерств. Ви хоть задумались остатком свого безмозглого черепа що ви порушуєте права тисячі студентів, я вас запитую чому діти які навчались десятиліття в школі, трудилися здаючи зно обрали собі для вступу певний вищий навчальний заклад, і бажали його закінчити (деякі при тому сплачуючи кошти) тепер провчившись, їх ставлять перед фактом, що ви закінчите зовсім інакший вуз.
    Ви міністерскі криси вже зовсім з катушок зїхали!!!
    Як би у вас хоть якась клепка була в ваших [***]ьних головах то тільки тим дітям які цього року будуть поступати, ви би мали щось змінювати попередньо пояснивши що вони поступають ФАКТИЧНО В АГРАРНИЙ А НЕ ВЕТЕРИНАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТИ.
    відповісти
  • тты 23 Лютого 2013 12:36
    і Львівську Політехніку, і університет Франка, і мед університет(само собою)-треба приєднати до дублянського сільськогосподарського
    відповісти
  • Для завершення 23 Лютого 2013 11:06
    потрібно зробити ще одну річ, приєднати до сільськогосподарського львівський політехнічний інститут. У результаті такої реформи Львів отримає повноцінний університет.
    відповісти
  • кхе кхе 22 Лютого 2013 21:50
    чули Міністерства аграрної політики Тетяна сказала хоч вішайтесь всі і стриляйтесь вони не змінять міністерського рішення ( якщо виникли питання хто ми в тій державі, знайте - ніхто!!)
    Володимир Снітинський додав не шуміть я вже костюм новий собі купив на нову посаду, аби не зірвалось, все буде чікі пікі.«Буде так: закінчив повний курс Львівського університету ветеринарної медицини Львівського Аграрного університету по певній спеціальності», – пояснив Володимир Снітинський.
    університет університету то певно гасло Проффесора...яб за таку бумажку навіть копійки не дав, ті хто на платному відділені сміло можуть подавати в суд!!!
    відповісти
Loading...
Новини Кіно
Завантаження...
новини redtram
Завантаження...