Львів, Влада
середа 19 грудня, 2012, 10:27
1601
4
-a A+

Вища рада юстиції відмовилася звільняти дружину Зварича з посади судді

Вища рада юстиції відхилила п’ять пропозицій членів ВРЮ щодо звільнення суддів із посад за порушення присяги.

Як повідомляє прес-служба ВРЮ, відповідне рішення було прийняте на засіданні 18 грудня.

Зокрема, за результатами розгляду пропозиції члена Вищої ради юстиції від 10 квітня 2009 року про внесення подання про звільнення Зварич Оксани Володимирівни з посади судді Львівського апеляційного господарського суду за порушення присяги ВРЮ не виявила у діях судді ознак порушення присяги.

ВРЮ затвердила матеріали 81 перевірки щодо 179 суддів із висновком про відсутність підстав для внесення подань про звільнення суддів із посад за порушення присяги.

Нагадаємо, колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за отримання хабарів в особливо великих розмірах.

 

Коментарі 3
 • Львв 20 Грудня 2012 08:16
  народ а ви знаєте скільки грошей потрібно дати Хабаря за призначення на посаду судді ,прокурора району області ???
  --- Якщо не даш на райо від 10 тисяч євро
  - на область 50тисяч євро
  --200тисяч євро
  ---Хто готує документи підписує той і дере ХАБАРІ -- то кого українці мають знищувати в першу чергу за такий БЕЗПРЕДЕЛ в Україні.....???? скажіть ...
  відповісти
 • сторонній 19 Грудня 2012 13:49
  Цікаво,скільки вона заплатила, щоб її відбілили. Це людина без жодних моральних принципів, яка за гроші виносить завідомо протиправні рішення. Є маса доказів, для цього треба лише уважно вивчити прийняті нею рішення. І мінімально, що мав зробити закон, якби він діяв, позбавити дану особу статусу судді!
  відповісти
 • мнение 19 Грудня 2012 13:33
  Эта женщина и так выстрадала ,полная отрешенность на работе и я думаю духовное опустошение от случившегося,ее не надо хулить,она не виновата,злые мы стали на всех...Надо сажать Гирича,гОЛОВАТОГО,сТАНЬКО(СТАРАЯ ПРОДАЖНАЯ [***]),ЕСТЬ ДЕСЯТКА ДВА ОТЬЯВЛЕННЫХ ПРАВДОЛЮБОВ..ПРОТИВНО ПИСАТЬ ДАЖЕ ПРО НИХ...
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...