Події
неділя 16 грудня, 2012, 18:34
10732
75
-a A+

На трасі Київ–Чоп біда: люди мерзнуть, служби не працюють

Ситуація на трасі Київ-Чоп критична: люди мерзнуть, служби не працюють
Ситуація на трасі Київ-Чоп критична: люди мерзнуть, служби не працюють

Ділянка дороги Буськ–Броди на трасі Київ–Чоп – у жахливому стані. Через сніг та заметіль утворився корок із машин, фур, автобусів довжиною у 40 км.

Про це ІА ZIK повідомила очевидиця події пані Ірина.

«Ситуація критична. Утворився затор від Радивилова до Ожидова. Якщо раніше було 20 км, то зараз уже 40 км. Жодна з машин не рухається. Фури стоять у три ряди», – поскаржилася очевидиця.

За словами пані Ірини, пасажирський транспорт стоїть від 16.30 учора. Людей з автобусів, машин позабирали до себе місцеві мешканці. Але, за словами очевидиці, чимало людей мерзнуть на дорозі, оскільки до найближчого населеного пункту чималий шмат дороги і добратися нічим. Готелі у Бродах «забиті».

«Серед транспорту є автобус з дітьми із Білорусі. В автобусі 26 дітей. Автобус старий, холодний, закінчилося пальне і він не прогрівається. На якийсь час дітей забирав погрітися заступник однієї зі сільських рад до сільської ради. Однак діти все одно мерзнуть», – зазначає пані Ірина.

Також за словами очевидиці, дорожні служби не працюють. Про критичну ситуацію учасники дорожньої НС почали «кричати» ще зі вчора, однак лише сьогодні о 12.00 дали одного ротора. Зараз на місці працюють два ротори, проте результату поки жодного. За словами очевидців, до ранку машини треба буде витягувати тракторами.

Люди бідкаються, як пережити ніч. Сьогодні до жінки, хворої на цукровий діабет, швидка не доїхала. 

Коментарі 75
  • Зевс 16 Грудня 2012 20:35
    немає руху взагалі
    відповісти
  • таня 16 Грудня 2012 20:32
    може хто знає,чи є там на трасі рух.хоч якійсь?
    відповісти
  • !... 16 Грудня 2012 20:29
    ... хто отак не може собі взимку собі сам раду дати , то най йде до церкви та в смиренії просить допомоги у Всевишнього ... а винити в своїх негараздах інших людей -- це негідно чинити християнину ... то ж -- не гнівить Бога ! ...
    відповісти
  • 2012 16 Грудня 2012 20:20
    Щоб стати вагітній на облік у Жіноча консультація 3-й міської клінічної лікарні, вимагають щоб чоловік здава кров на станції переливання крові що за адресую Пекарська 65. Чи це законо? адже погрожують що не поставлять дружину на облік... за кров мають заплатити а вони відмовляються
    відповісти
  • українець 16 Грудня 2012 20:11
    в нас одна проблема-відсутність розумних Українців на потрібних місцях.Для звільнення людей зі снігового полону потрібно комусь прийняти чіткі,розумні рішення ,але боязно за крісло.А що буде якщо сніг не припиниться і замете пів-області.21 грудня прийде раніше.
    відповісти
  • !... 16 Грудня 2012 20:04
    ... Слава Господу Богу ! ... нарешті зима почалася !... скільки свічок для того українські люди в церквах позапалювали , скільки молитов відслужили !...
    відповісти
  • думка 16 Грудня 2012 19:56
    Тут не кількість важлива а важка техніка яка є в арміських частинах і ці затори можна уже було розрулити при підтримці військових тягачів чи навіть танків.
    відповісти
  • Мешканець 16 Грудня 2012 19:55
    В понеділок все неспроможне руководство області с прохіндеем Костюком вигнати на [***]! Це буде ответ цій пердуанальній власті во главі с неробою вором в законе Костюком и его бандою! Пускай Нукович знае якого проходимца Костюка поставил руководити люди замерзають а єто падло Костюк ничем кроме пиздежа не занимается Костюковску воровску банду геть геть вора и проходимца Костюка
    відповісти
  • тетяна 16 Грудня 2012 19:45
    До Юри 18.57-армію задіяли,а що зробити,коли армія по кількості менша за міліцію.
    відповісти
  • !... 16 Грудня 2012 19:44
    ... ситуація точно по приказці -- " чому бідний ? -- бо дурний ! " ... чого було шукати собі пригоду і виїзджати в таку негоду ? ... вартувало пів-суток перечекати вдома , в теплі , біля жінки ... і нема чого нарікати на природу і на когось , хто не забезпечив отим мудрагелям комфортного проїзду по зимовій дорозі ...
    відповісти
  • проти всіх 16 Грудня 2012 19:26
    добре шо знову 400 [***]асів прийшло до влади і як ті свині корито не можуть поділити. дивишся на них і все краще поважаєш свиней. А люди мають мучитись, які тих [***]асів і вибирало. Чому на Львівщині пройшла свобода а [***] з тої свободи тільки пиздять всяку херню замість того щоб щось робити. Одним словом [***] і [***]аси, починаючи від тягнибка і закінчуючи рештою сук
    відповісти
  • анонім 16 Грудня 2012 19:25
    так ви їх обирали,а нарікайте самі на себе а не шукуйте виних на стороні!
    відповісти
  • нащадку 16 Грудня 2012 19:23
    в жодній країні світу нема людей, які б не переймалися долею співгромадян. А в нас, коли біда в одній частині країни, то інша частина тішиться. А все того, що такі нащадки без роду, без племеніприїхали, вивези українців до Сибіру, загарбали землю і маєтки і ніяк не вступляться, хоч і ниють, як їм погано. Зате морди понажирали.....
    відповісти
  • анонім 16 Грудня 2012 19:22
    так кацапи завжди винні в бідах хохлів,а на місцях хіба кацапи керують?а корку ми всі рівні!
    відповісти
  • до 16 Грудня 2012 19:19
    сцуко кацапська ти і в біді найдеш чим поживитись!
    відповісти
  • Нащадок "асвабадітєлєй" 16 Грудня 2012 19:16
    А тем временем в столице Западной Украины...
    свидомые эуропейцы с размахом готовятся к проведению Різдвяного ярмарку, Свята Чоколяди и Свята Пампуха, разрушают архитектурные шедевры Старого Львова и считают наколядованое непосильным чиновничьим трудом.
    А снег? А снег сам растает...
    відповісти
  • ЧП 16 Грудня 2012 19:16
    Техніка є потрібен наказ і можна хоч на танках... але людей спасти!
    відповісти
  • гаряча лінія 16 Грудня 2012 19:14
    от мене теж цікавить, чому людей досі не евакуювали? чи в нас вертольоти лише для потреб президента?
    відповісти
  • анонім 16 Грудня 2012 19:12
    після таких подій полетять голови влади -супер!
    відповісти
  • 5 16 Грудня 2012 19:08
    а де ту техніку взяти вона в іраку,просрали все!
    відповісти
  • співчуття 16 Грудня 2012 18:59
    Як завжди винуватими будуть папереднікі
    відповісти
  • SOS 16 Грудня 2012 18:58
    Терміново піднімайте авіацію,люди ж замерзають там ж десятки дітей!
    відповісти
  • Юра 16 Грудня 2012 18:57

    Підключайте армію поки не запізно!....Чому не задіяти техніку армійських підрозділів, та робіть щось уже нарешті!
    відповісти
  • п7 16 Грудня 2012 18:53
    так таки так вибори пройшли і всі за вас забули ото така заходу відповідь за гарно проголосовані вибори за влад а вБродах є влада ?ніколи такого корка не було призначили м-у-д-а-к-і-в і маємо.Бродівська владо май гонор подай у відставку.вцьому корку і стоять депутати ВР і дуже гарно відгукуються за Бродівську владу міняти поганців!
    відповісти
  • 555 16 Грудня 2012 18:46
    так профффесіонали працюють,гнати вилами таких покидьків від влади потрібно починаючи з Бродів!
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...