Події
неділя 16 грудня, 2012, 18:34
10787
75
-a A+

На трасі Київ–Чоп біда: люди мерзнуть, служби не працюють

Ділянка дороги Буськ–Броди на трасі Київ–Чоп – у жахливому стані. Через сніг та заметіль утворився корок із машин, фур, автобусів довжиною у 40 км.

Ситуація на трасі Київ-Чоп критична: люди мерзнуть, служби не працюють
Ситуація на трасі Київ-Чоп критична: люди мерзнуть, служби не працюють

Про це ІА ZIK повідомила очевидиця події пані Ірина.

«Ситуація критична. Утворився затор від Радивилова до Ожидова. Якщо раніше було 20 км, то зараз уже 40 км. Жодна з машин не рухається. Фури стоять у три ряди», – поскаржилася очевидиця.

За словами пані Ірини, пасажирський транспорт стоїть від 16.30 учора. Людей з автобусів, машин позабирали до себе місцеві мешканці. Але, за словами очевидиці, чимало людей мерзнуть на дорозі, оскільки до найближчого населеного пункту чималий шмат дороги і добратися нічим. Готелі у Бродах «забиті».

«Серед транспорту є автобус з дітьми із Білорусі. В автобусі 26 дітей. Автобус старий, холодний, закінчилося пальне і він не прогрівається. На якийсь час дітей забирав погрітися заступник однієї зі сільських рад до сільської ради. Однак діти все одно мерзнуть», – зазначає пані Ірина.

Також за словами очевидиці, дорожні служби не працюють. Про критичну ситуацію учасники дорожньої НС почали «кричати» ще зі вчора, однак лише сьогодні о 12.00 дали одного ротора. Зараз на місці працюють два ротори, проте результату поки жодного. За словами очевидців, до ранку машини треба буде витягувати тракторами.

Люди бідкаються, як пережити ніч. Сьогодні до жінки, хворої на цукровий діабет, швидка не доїхала. 

Коментарі 75
  • ТАБЛЕТКА 19 Грудня 2012 07:22
    ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
    відповісти
  • Ігор 19 Грудня 2012 01:14
    Я водій з багаторічним стажем і очевидиць затору на МІЖНАРОДНІЙ трасі Київ-Чоп впевненний в тому що у всьому винна дорожна служба яка абсолютно нічого не робить для того щоб небуло переметів на дорогах ще в жовтні на прогонах треба було встановити захисні щити щоб вітер не зганяв сніг з поля на дорогу а ще велика вина ДАІ автомобілі стали ще в субоеу біля 18 години а Даішники яких перший обовязок забеспечувати БЕЗПЕКУ на дорогах зявились тільки в неділю з близько десятої години ранку після того як двох-полоска між Бродами і Суходолами була заблокована ТІРами автобусфми і легковиками іхитро Ж водії легкових запальничок поїхали по зустрічній вперлись в замет це їх не зупинило вони як барани поперли в далі де забуксували а коли їх почоло замітати покидали автомобілі в заметі і коли приїхали військові яким я думаю вдячний кожен хто стояв в заметах не могли почати роботу поки не витягли ці автомобілі ще сотню раз хочу подякувати військовим і МЧСівцям за їх грамотну ізлагодженну зщботу ідякую за їх ввічлевість АРМІЯ І МЧС МОЛОДЦІ ПАЦАНИ ДЯКУЮ ВАМ
    відповісти
  • ГАРІК 18 Грудня 2012 21:13
    ЯК ОЧЕВИДЕЦЬ СКАЖУ, ЩО ТУТ Є ДЕКІЛЬКА ПРИЧИН.
    1. СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ПОВИННА БУЛА ВЖИТИ ВЧАСНО ВІДПОВІДНИХ ЗАХОДІВ, А НЕ СПИСУВАТИ БЕЗПІДСТАВНО ПАЛЬНЕ НА РОБОТИ ЯКІ НЕ ЗДІЙСНИЛИ
    2. ДАІ ПОВИННА БУЛА ВЧАСНО ЗУПИНЯТИ РУХ АВТО, ОСОБЛИВО ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО, А НЕ БРАТИ ХАБАРІ ЗА ЇХ ПРОЇЗД
    3. КУЛЬТУРА ВОДІЇВ, ЯКІ САМІ ЗАБЛОКУВАЛИ РУХ, ОСКІЛЬКИ В ЧАС СТИХІЇ ОЧИСТНА ТЕХНІКА НЕ МАЛА ЗМОГИ ПІДЇХАТИ ДЛЯ РОЗЧИЩЕННЯ ДОРОГИ
    4. ВІДСУТНІСТЬ ВЗАЄМОДІЇ ТА РОЗУМНОГО ПЛАНУ ЩОДО ЛОКАЛІЗАЦІЇ НАСЛІДКІВ З БОКУ МНС,ДАЇ,САД
    Р.S. І ВЗАГАЛІ ПРО ЩО МИ ТУТ ГОВОРИМ,ЯКЩО ЛЮДИ РЕАЛЬНО СТОЯЛИ В ЗАТОРАХ З 18.00 СУБОТИ ДО 02.00 ПОНЕДІЛКА,ІХТО ЗА ЦЕ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ,А САМЕ ГОЛОВНЕ, ЯК?
    відповісти
  • Петрусьо 18 Грудня 2012 07:22
    Колись за Савєтів був такий причіп, на якому стояв двигун з літака! Як переїхав дорогою! то дорога до асфальта була чиста. Правда шум був! Але! дивлюсь на ті машини вони на колесах! Тіко спалюють даремно бензин! Але для придурків то снегоуборочная техніка - евреї-пасадовци керують, списують, садять! А може прийшла пора спитати ЇХ????
    відповісти
  • до трутки 17 Грудня 2012 19:31
     Львів - це велике село. Це тобі, щоб ти це знав. 
    відповісти
  • Хрін 17 Грудня 2012 17:04
    А у жовківському районі така сама ситуація, голова райдержадміністрації Ціолковський нічого не робить, дороги жахливі проїхати неможливо.
    відповісти
  • Андрій 17 Грудня 2012 17:01
    чому Костюк голова Львівської ОДА не міг організувати роботу служб? Може він не знав що в грудні випаде сніг? чи М. Костюк буде вівдповідати за свою бездіяльність???????
    відповісти
  • Салдатъ 17 Грудня 2012 14:13
    Трутка, судячи з усього, сама є лімітою необмитою.
    Корінний львівський інтеліґент такого маразму ніколи не написав би.
    відповісти
  • До ПУХ 17 Грудня 2012 14:05
    Не свій, а Сірка
    відповісти
  • ПУХ 17 Грудня 2012 13:58
    До трутки. Скоро будеш сасати свій член,якщо те "бидло" не дасть молока і мяса.
    відповісти
  • гість 17 Грудня 2012 13:52
    вже другу добу не можемо до Львову дібратися! готелі всі переповнені, сьогодні вночі в холі люди з дітьми ночували, працівники готелю свої ліжка віддавали відвідувачам. на дорогах жах! надіємося, що до вечора рух хоча б часткого відновлять...
    відповісти
  • Левко 17 Грудня 2012 13:04
    Траса розчищена тільки на одну полосу в сторонк Києва.Знайомий на фурі сказав даїшнику,що спішить,ті взяли ГРОШІ і пустили по зустрічній.УБИТИ П І Д А расів...
    відповісти
  • Атакуй 17 Грудня 2012 12:27
    християнин !!! ти напевно і є той дурень який ризикує людським життям щоб гроші заробити за будь яку ціну а люди краще нехай сидять дома живі та здорові ніж покалічені через твій бізнес
    відповісти
  • Трутка 17 Грудня 2012 12:23
    Я то думаю, чого в понеділок у Львові маршрутки не переповнені, і взагалі обличчя міста змінилось... А то ж села замело і райони! Бидло не поприїжджало.
    Хороший експеримент нам підкинула природа.
    відповісти
  • Весь особовий склад облдержадимінстрації та райдержадмінстрацій перевести в посилений режим роботи: лопати, фуфайки, термос з кипятком та на трасу Київ -Чоп сніг відкидати.
    Падла сніг на поріг кіт зліпив собі пиріг
    відповісти
  • Іван Васильович 17 Грудня 2012 11:35
    Кінець світу! Кінець світу! На дорогу з дурнями випав сніг :)
    відповісти
  • Християнин 17 Грудня 2012 11:25
    Атакуй сам ти ду...!
    Є маршрут,є графік, людям потрібно на роботу,в лікарню,... - тому маршрутки виконують свої забовязення, а люди оплачуючи проїзд виконують свої забовязення!!!
    В людях не питають, чому запізнився!!!
    відповісти
  • Атакуй 17 Грудня 2012 10:44
    Я ніяк не можу зрозуміти який ДУРАК на таку заметену дорогу маршрутки і автобуси запустив за пару гривень готові людей заморозити де ті всі служби
    відповісти
  • Дзюньо 17 Грудня 2012 10:33
    Не лякайте людей страшними заголовками! Повернувся мій знайомий, який з друзями на 4-х джипах їздив помагати людям. Там все нормально, людей евакуювали, транспорт поволі виїжджає. ЗІКу слабо замість писати всяку фігню заради бабла просто зібратися редакцією й виїхати помогти людям?
    відповісти
  • До Сергія 17 Грудня 2012 10:04
    Де екіпажі ДАЇ ?????? РАВА, ШЕГИНЯ, КРАКІВЕЦЬ, СМІЛЬНИЦЯ !!!!ОТ ДЕ ВОНИ "ПРАЦЮЮТЬ"ЗАНІМАЮЧИСЬ РЕКЕТОМ ПОДОРОЖУЮЧИХ!
    відповісти
  • Папірєднік 17 Грудня 2012 09:59
    Судячи з відео, яке є на інших сайтах, там нема ніякої катаклізьми, а є тіко дурість, головотяпство і страх прийняти рішення і взяти на себе відповідальність. Судіть самі: їде КРАЗ по вільній і чистій до асфальту лівій смузі, а справа від нього кількохкілометровий корок, всі чемно стоять хвостиком один за одним. То шо заважає ДАI почати з кінця тієї колєйки і розвертати (якщо треба, то й тягачем) по одній машині і відправляти туди, звідки прибули. Таким чином звільнити дорогу до місця суцільного затору. Але там вже буде дві вільні смуги для роз'їзду, і по зустрічній можна пустити тих, хто був заблокований. Звільниться інша смуга, до місця наступного серйозного затору і тоді повторити маньовр. І так за 4-5 год можна то все розгребти. Але ж то даішникам треба з кущів повилазити і хоть шось зробити, а з тим - праблеми...
    відповісти
  • МИКОЛА 17 Грудня 2012 09:55
    А ВЛАДА АВТОЗАКИ КУПУЄ......
    відповісти
  • Броди 17 Грудня 2012 09:47
    Підтримую !!21:25 16.12.12. Дорогу перемітало ще в суботу зранку. На об'їзді Олеська в 10 год зранку вже було ДТП. І бло ДАІ. Снігом так мело. що з машини вийти не можна було. Але до 15 год на трасі Броди-Буськ ніхто нічого не чистив. А машини біля Суходіл вже стояли (і фури і автобуси). То на що можна було сподіватись? Де тоді були всі служби? Де ті сили кинуті?
    відповісти
  • петро 17 Грудня 2012 09:34
    Дмитровський показав на що здатна служба МНС...
    відповісти
  • Лікар-психіатр 17 Грудня 2012 09:34
    Фраза "Фури стоять у ТРИ РЯДИ!!!!!!"-говорить про все! Якби кожному п..расту-водію фури,який зайняв другий-третій ряд вибили хоч би по два зуби і порвали права-корків на дорогах би поменшало явно! Треба німця....!
    відповісти
  • Сергій 17 Грудня 2012 09:27
    За кожну ділянку дороги відповідає певний екіпаж ДАЇ. Де їх робота по попередженню. Вони знали прогоноз погоди. Мали людей не пустити туди їхати. Викликати грейдер. Який би періодично їздив. Вони мають бути покарані. Вони тільки можуть в кущах стояти.
    відповісти
  • utilizacii.net/ 17 Грудня 2012 09:27
    Ох весною будуть ЯМИ на дорогах.....
    відповісти
  • Петрусьо 17 Грудня 2012 08:00
    А може би Танк з Личаківської допоміг чи всі наші в Зімбабве!
    відповісти
  • правда 17 Грудня 2012 07:38
    о 06 годині 17.12.2012 р. відновили рух для легкового транспорту. На місці події продовжує працювати снігоочисна техніка та МНС. Рятувальники розгорнули дві палатки для обігріву.
    відповісти
  • львовский мудрец 17 Грудня 2012 07:31
    вместо того, чтобы ныть и обс...ть власть, мэров и дворников, а журналистам забить ТВ и Интернет рассказами об ужасах снежной стихии, партиям ВРУ и партийкам нужно было в субботу объявить призыв ко всему народу: все на борьбу со стихией. и
    всем дружно, с лопатами от Ахметова до дворника, с партийными флагами, горячим чаем и кашей, фронтовыми 100г. во главе с лидерами и всем своим партактивом вывести своих избирателей на улицы. и, эх бы, привели в порядок все, всю страну. все бы вышли?
    відповісти
  • водій 17 Грудня 2012 07:29
    їхати через лопатин на броди, чудовий автобан, а менти [***], не організували обїзд
    відповісти
  • До Тані 17 Грудня 2012 00:32
    Рух почався. До ранку обіцяють ліквідувати ті затори.
    відповісти
  • Анархіст 16 Грудня 2012 23:33
    Що стосується лісозахистних смуг, то слід запитати голів райадміністрацій, всі захистні смуги в тому напрямку переробляє КРОНО-ЛЬВІВ
    відповісти
  • Анархіст 16 Грудня 2012 23:30
    Дураки і дороги.... -як завжди
    відповісти
  • правда 16 Грудня 2012 23:18
    Спілкувалася з людиною з Йосипівки.Він каже, що техніки дуже багато - доброї і сучасної, але вони не можуть розгортати сніг, бо машини стоять у три ряди. Те, що сталося - це неспроможність влади швидко приймати рішення в складних ситуаціях і відсутність культури водіїв на дорогах. Додайте до цього байдужість наших людей до бід інших. Часто їжджу в Польщу і бачила сітки вздовж доріг. Просто і геніально, але в нас цю сітку галицькі газди розтягнули б у першу ніч. Тому в тому, що на дорозі мерзнуть люди винні ми всі. А ще прохання до нашого депутата Сех - замість того , щоб сидіти в Києві і давати коментарі, приїжджайте і розруліть ситуацію. Це був би достойний депутатський вчинок.
    відповісти
  • Правда 16 Грудня 2012 23:17
    Скоро цій владі(нездатній ні на, що крім красти) прийде кінець - і то не демократичний, а справедливий!
    відповісти
  • Віра 16 Грудня 2012 23:03
    Цікаво, чи є по боках на тій дорозі полоса насаджень (дерева, кущі)? Думаю, якщо б були, то не було б кілька метрових наметів снігу з полів. Але, напевно, все вирубали, тепер наступає розплата.
    відповісти
  • Іван 16 Грудня 2012 22:55
    Якщо б періодично очищалась дорога такого б ніколи не було. було б це за Советского союзу вже б цих скотів при владі вивезли б до Сибіру. Ї/м люди що замерзають нафіг не потрібні. Чи цей Костюк хоч виліз з машини напевно що ні. Встидно дивитись МЧС вивело допотопну колісну техніку, а де армія з гусеничною важкою інженерною технікою. Та за 2 години повинен бути ідеальний порядок на дорозі. А як думають воювати, тобто захищатись, то що як дорогу замете - державу потрібно здати. Просто вся біда у тому що при владі бандити і злодії а господарників бідою і голодом заморилиі по території, назва якої Україна, з торбою пустили
    відповісти
  • таня 16 Грудня 2012 22:38
    до комент.22:29.Дуже дякую за інформацію.Дійсно почався рух?
    відповісти
  • Кінець світу 21.12 16 Грудня 2012 22:35
    Страшна катастро-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-фа вселенського масштабу :)
    відповісти
  • TрагЕЕЕЕЕдія 16 Грудня 2012 22:30
    Ой, яка трагЕЕЕЕЕдія!
    В Україні ніколи не було снігу – аж тут раптом випав, та ще й на дорогу :)
    відповісти
  • Знайомі в тому заторі 16 Грудня 2012 22:29
    Почався рух на трасі. Костюк там вже давно, і всякі там іспекції на місці, але від того не краще. Погодні умови просто жуть.
    відповісти
  • далекобійнику 16 Грудня 2012 22:26
    Порівняли? Шо з чим?
    відповісти
  • Бродівчанин 16 Грудня 2012 22:21
    Дійсно такого негодяя як злодій Костюк немае бути на Львівщині, це падло перше повинно було прибути на допомогу людям, а цього [***] ще досі не було.
    відповісти
  • карась 16 Грудня 2012 21:28
    Е дві дурні роботи зимою сніг відкидати а літом мух бити.
    відповісти
  • !! 16 Грудня 2012 21:25
    Зненацька прийшла зима!! А грошей на соляру немає - всі пішли на вибори.Бо якби до того хоча б раз в дві години йшов грейдер, то такого ніколи б не було. Найбільше шкода людей (включаючи тих, кого потім зроблять у всьому винним)...
    відповісти
  • andi 16 Грудня 2012 21:15
    ...країна третього світу
    відповісти
  • Далекобійник 16 Грудня 2012 20:51
    Хто-небудь був у Польщі? Бачили сітки снігозатримання вздовж трас? Багато на це треба розуму? Там такі "надзвичайні ситуації" розрулюють за дві години - і дорога чорна!
    відповісти
  • Петро 16 Грудня 2012 20:46
    Військові йдуть на допомогу з важкою технікою!
    відповісти
  • Де... ВЛАДА !!! 16 Грудня 2012 20:40
    Снежный апокалипсис на трассе Киев-Чоп: тысячи людей молят о помощи
    У автомобилей останавливаются двигатели
    відповісти
  • Зевс 16 Грудня 2012 20:35
    немає руху взагалі
    відповісти
  • таня 16 Грудня 2012 20:32
    може хто знає,чи є там на трасі рух.хоч якійсь?
    відповісти
  • !... 16 Грудня 2012 20:29
    ... хто отак не може собі взимку собі сам раду дати , то най йде до церкви та в смиренії просить допомоги у Всевишнього ... а винити в своїх негараздах інших людей -- це негідно чинити християнину ... то ж -- не гнівить Бога ! ...
    відповісти
  • 2012 16 Грудня 2012 20:20
    Щоб стати вагітній на облік у Жіноча консультація 3-й міської клінічної лікарні, вимагають щоб чоловік здава кров на станції переливання крові що за адресую Пекарська 65. Чи це законо? адже погрожують що не поставлять дружину на облік... за кров мають заплатити а вони відмовляються
    відповісти
  • українець 16 Грудня 2012 20:11
    в нас одна проблема-відсутність розумних Українців на потрібних місцях.Для звільнення людей зі снігового полону потрібно комусь прийняти чіткі,розумні рішення ,але боязно за крісло.А що буде якщо сніг не припиниться і замете пів-області.21 грудня прийде раніше.
    відповісти
  • !... 16 Грудня 2012 20:04
    ... Слава Господу Богу ! ... нарешті зима почалася !... скільки свічок для того українські люди в церквах позапалювали , скільки молитов відслужили !...
    відповісти
  • думка 16 Грудня 2012 19:56
    Тут не кількість важлива а важка техніка яка є в арміських частинах і ці затори можна уже було розрулити при підтримці військових тягачів чи навіть танків.
    відповісти
  • Мешканець 16 Грудня 2012 19:55
    В понеділок все неспроможне руководство області с прохіндеем Костюком вигнати на [***]! Це буде ответ цій пердуанальній власті во главі с неробою вором в законе Костюком и его бандою! Пускай Нукович знае якого проходимца Костюка поставил руководити люди замерзають а єто падло Костюк ничем кроме пиздежа не занимается Костюковску воровску банду геть геть вора и проходимца Костюка
    відповісти
  • тетяна 16 Грудня 2012 19:45
    До Юри 18.57-армію задіяли,а що зробити,коли армія по кількості менша за міліцію.
    відповісти
  • !... 16 Грудня 2012 19:44
    ... ситуація точно по приказці -- " чому бідний ? -- бо дурний ! " ... чого було шукати собі пригоду і виїзджати в таку негоду ? ... вартувало пів-суток перечекати вдома , в теплі , біля жінки ... і нема чого нарікати на природу і на когось , хто не забезпечив отим мудрагелям комфортного проїзду по зимовій дорозі ...
    відповісти
  • проти всіх 16 Грудня 2012 19:26
    добре шо знову 400 [***]асів прийшло до влади і як ті свині корито не можуть поділити. дивишся на них і все краще поважаєш свиней. А люди мають мучитись, які тих [***]асів і вибирало. Чому на Львівщині пройшла свобода а [***] з тої свободи тільки пиздять всяку херню замість того щоб щось робити. Одним словом [***] і [***]аси, починаючи від тягнибка і закінчуючи рештою сук
    відповісти
  • анонім 16 Грудня 2012 19:25
    так ви їх обирали,а нарікайте самі на себе а не шукуйте виних на стороні!
    відповісти
  • нащадку 16 Грудня 2012 19:23
    в жодній країні світу нема людей, які б не переймалися долею співгромадян. А в нас, коли біда в одній частині країни, то інша частина тішиться. А все того, що такі нащадки без роду, без племеніприїхали, вивези українців до Сибіру, загарбали землю і маєтки і ніяк не вступляться, хоч і ниють, як їм погано. Зате морди понажирали.....
    відповісти
  • анонім 16 Грудня 2012 19:22
    так кацапи завжди винні в бідах хохлів,а на місцях хіба кацапи керують?а корку ми всі рівні!
    відповісти
  • до 16 Грудня 2012 19:19
    сцуко кацапська ти і в біді найдеш чим поживитись!
    відповісти
  • Нащадок "асвабадітєлєй" 16 Грудня 2012 19:16
    А тем временем в столице Западной Украины...
    свидомые эуропейцы с размахом готовятся к проведению Різдвяного ярмарку, Свята Чоколяди и Свята Пампуха, разрушают архитектурные шедевры Старого Львова и считают наколядованое непосильным чиновничьим трудом.
    А снег? А снег сам растает...
    відповісти
  • ЧП 16 Грудня 2012 19:16
    Техніка є потрібен наказ і можна хоч на танках... але людей спасти!
    відповісти
  • гаряча лінія 16 Грудня 2012 19:14
    от мене теж цікавить, чому людей досі не евакуювали? чи в нас вертольоти лише для потреб президента?
    відповісти
  • анонім 16 Грудня 2012 19:12
    після таких подій полетять голови влади -супер!
    відповісти
  • 5 16 Грудня 2012 19:08
    а де ту техніку взяти вона в іраку,просрали все!
    відповісти
  • співчуття 16 Грудня 2012 18:59
    Як завжди винуватими будуть папереднікі
    відповісти
  • SOS 16 Грудня 2012 18:58
    Терміново піднімайте авіацію,люди ж замерзають там ж десятки дітей!
    відповісти
  • Юра 16 Грудня 2012 18:57

    Підключайте армію поки не запізно!....Чому не задіяти техніку армійських підрозділів, та робіть щось уже нарешті!
    відповісти
  • п7 16 Грудня 2012 18:53
    так таки так вибори пройшли і всі за вас забули ото така заходу відповідь за гарно проголосовані вибори за влад а вБродах є влада ?ніколи такого корка не було призначили м-у-д-а-к-і-в і маємо.Бродівська владо май гонор подай у відставку.вцьому корку і стоять депутати ВР і дуже гарно відгукуються за Бродівську владу міняти поганців!
    відповісти
  • 555 16 Грудня 2012 18:46
    так профффесіонали працюють,гнати вилами таких покидьків від влади потрібно починаючи з Бродів!
    відповісти
Загрузка...
Новини Кіно
Завантаження...
Загрузка...