Львів
понеділок 29 жовтня, 2012, 12:45
16492
276
-a A+

Тарас Козак привітав Василя Пазиняка з перемогою у 122 окрузі

Тарас Козак привітав свого опонента Василя Пазиняка із перемогою по 122-му виборчому окрузі Львівщини і побажав гідно нести звання українського парламентаря.

Він звернувся із зверненням до Пазиняка, текст якого подаємо у повному обсязі:

«Василю Степановичу Пазиняку

Шановний Василю Степановичу!

Чесна та безкомпромісна боротьба, яка тривала на виборчому окрузі, де ми з Вами виборювали мандат депутата Верховної Ради України, цієї ночі завершилася Вашою перемогою. Я поважаю і приймаю народний вибір, твердо переконаний, що Ви його з честю виправдаєте, а населення Жовківщини і Яворівщини ніколи і при жодних обставинах не пожалкує за те, що віддало за Вас свій голос.

Знаю, яка складна ситуація сьогодні у розточанських районах: потребують ремонту дороги, школи, ФАПи, відсутність робочих місць не дає можливості трудовим людям прикласти свої можливості, розум та силу для реалізації власного потенціалу. Але разом з тим я твердо переконаний, що Ви зумієте переламати ситуацію на краще, зупинити тотальне зубожіння населення та ініціювати проведення низки реформ, спрямованих на підвищення життєвого та соціально-культурного рівня наших виборців.

Маю надію, що Ви як порядна людина, будете однаково добре ставитися до виборців, які підтримували під час цих перегонів інших кандидатів, в тому числі мене. А Ваша плідна діяльність на згуртування громад Розточчя найближчим часом заколоситься добірними зернами успіху.

Вітаю Вас з перемогою та бажаю гідно нести звання українського парламентаря.

З повагою Тарас Козак».

Коментарі 265
  • Тишек 14 Листопада 2012 11:33
    Щось сайт почав затирати мої коменти.. . Цензури дотримуюсь.. . Тактовність витримана.. . Але Запитання - ЩО ЗРОБИВ ВАСИЛЬ ПАЗИНЯК ЗА 20 РОКІВ ДЕПУТАТСТВА? ЧОМУ ГРОШІ ЯКІ НАДАВ ВАСИЛЬ ПАЗИНЯК НА РЕМОНТ ФАПІВ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ В СУМІ 320 тис. грн НАДІЙШЛИ З РАХУНКУ ФІРМИ ЯКА НАЛЕЖИТЬ КОЛОМОЙСЬКОМУ? ЧОМУ В. ПАЗИНЯК ЙШОВ В ПАРЛАМЕНТ ВІД КОДу КОЛИ У СВОЇЙ АВТОБІОГРАФІЇ ВІН ВКАЗАВ ЩО Є БЕЗПАРТІЙНИЙ! ЯК ЛІКАР ЯКИЙ НЕ БЕРЕ ХАБАРІВ В ОДНІЙ З НАЙБІЛЬШ КОРУМПОВАНИХ ЛІКАРЕНЬ ЛЬВОВА ЗРОБИВ ВИБОРЧУ КАМПАНІЮ НА ЗАДЕКЛАРОВАНИХ 49 тис грн І ЗРОБИВ МЕЦЕНАТСЬКИЙ ВНЕСОК В 320 тис. грн?
    відповісти
  • Іван 7 Листопада 2012 22:22
    в космос полетів!
    відповісти
  • яворівський патріот 1 Листопада 2012 16:42
    чомусь цього бідного Пазиняка всюди пхають, не знаю наскільки він цього заслужив, але вибори виграв завдяки "лейбі" Батьківщина. Він цим пацанам буде винен все життя. цікаво, чи влаштував вже для них банкет? Але думаю, по-людськи його треба пожаліти. Уявляю його перші голосування у Верховній раді, коли Місько Коломойський дасть вказівку протягувати йому потрібні рішення. Думаю після цього наша славна Яворівщина зрозуміє хто є хто. А команді його треба буде точно виїхати до Ізраїлю. Пархаті жиди вже точно їм раду дадуть.
    відповісти
  • львівські екологи 1 Листопада 2012 12:27
    Шкода наших грошей ,котрі з нас збирали якоби на підтримку Тарасу Романовичу,а виявляється Хомяк з Штрикалом їх просто крали і от результат виборів.
    відповісти
  • 000 1 Листопада 2012 12:20
    Попереду Президенські вобори то Тарасу треба йти в кандидати ,з його "мозгами" -тільки Президентом України бути , він би показав як треба тирити державний бюджет, воровская практика податкової та митниці.
    відповісти
  • Гіпократ 31 Жовтня 2012 02:39
    та не ний вже тут і йди поспи
    відповісти
  • А я патріот Зімбабве 30 Жовтня 2012 23:43
    В п***у охлократію! бюрократію! і й****і форуми:) Геть жидів! Геть нациків! Геть [дох*ярізних]фобів і філів! Накуй Бандеру і Сталіна. Творіть історію нову і зараз.
    відповісти
  • І головне - не дивиться на Козака як на мішок з грошима. Це далеко не основна перевага Тараса над його опонентом... Жоден "мішок" ніколи не зможе за свій кошт будувати школи і лікарні, ремонтувати та модернізувати автошляхи, прокладати в села газ та воду... Такі проекти можливо вирішити тільки на рівні держави. А Тарас Козак, крім грошей, має зв'язки і авторитет. І тільки маючі такі зв'язки та авторитет помножені на не пересічний інтелект та колосальне бажання реалізовувати себе могли би дати в позитивний результат.
    якщо хтось не розуміє наведу приклад. В місті Жовква, в моєму місті, ось вже який рік ніяк не можуть добудувати надсучасному школу. Як би депутатом від нашого краю став Козак - я більш ніж впевнений він би пропхав цей проект через усі бюрократичні інстанції нашої держави, вибив би необхідні кошти з бюджети та ще й би проконтролював, щоб кожна гривня пішла на справу, а не посідала по кишенях місцевих можновладців. А обраний нами Пазиняк... Навіть якщо він за 5 років взнає в який кабінет треба постукати для того, щоб вирішити ту чи іншу проблему громади - не факт що йому відкриють і захочуть вислухати...
    І наостанок хотів би попросити Вас, Тарас, дайте нам в майбутньому ще один шанс - ми цим шансом неодмінно скористаємось .
    Віталій К.
    відповісти
  • Насправді пан Козак не програв...
    Програла його команда, яка обрала не правильну стратегію ведення компанії і виявилась абсолютно не готовою швидко і ефективно реагувати на дії противників...
    Програли виборці, які мали реальний шанс скористатися перевагою мажоритарної системи виборів - і не скористалися нею...
    Програла Верховна Рада, яка замість того щоб поповнити свої ряди ефективним менеджером, отримає ... час розставить всіх і все по місцях.
    ВСІ в програші. ВСІ крім Козака. Тарас природний переможець. І я впевнений, що ближчих 5 років він здобуде ще багато перемог, в 100 разів більше ніж Пазиняк і в 1000 разів більше за деяких персонажів, що позалишали тут свої коментарі. таке враження що в людей в туалеті папір закінчився, чи унітаз забився от вони і вирішили на цій сторінці срати...
    відповісти
  • Патріот України 30 Жовтня 2012 23:35
    "а народ наш розумний - гроші взяв, а вибір зробив як серце підказувало.."
    А потім автентичні патрійоти-націоналісти будуть казати що у всьому винні жиди.
    відповісти
  • Іван 30 Жовтня 2012 23:11
    Як можна таку чорноту висловлювати на адресу В. Пазиняка - націоналіста і патріота. Гроші не все вирішують як бачимо, купляв Козак всім чим можна, а народ наш розумний - гроші взяв, а вибір зробив як серце підказувало..... Так що КОЗАЧКИ хватить страждати єрундою і писати дурню!
    Слава Україні!
    відповісти
  • Бох 30 Жовтня 2012 22:59
    а хіба Ктулху не переміг?
    відповісти
  • пiдiсланий 30 Жовтня 2012 22:32
    всiм спати др*чери!!!
    відповісти
  • до Жовківчанка 30 Жовтня 2012 22:30
    тихо,тихо!
    не кричи!
    нехай буде Пазиняк!
    А Тарасій хай дальше робить свою добру справу у районі,якщо до сьогодні він робив це щиро!
    А то з твого коменту виглядає на те,що жовківщина продажна!продалась за опіку над баранами!
    Ну це не серйозно!
    таких грошовитих мішків як Козак,Дубневич,Писарчук з області відпускати не варто!Хай вже краще пацанчики свободні забираються,а то вже всю область засмороділи!
    відповісти
  • ВВ 30 Жовтня 2012 22:30
    > В кожного є минуле
    ЯКЕ МИНУЛЕ??? АНУ ДАВАЙ ДЕТАЛЬНІШЕ!!!
    Я ПРОТИ КОЗАКА - ТИ ЩОСЬ МАЄШ ПРОТИ ЦЬОГО?? І ДУШИСЬ САМА, ІДІОТКА!!
    відповісти
  • Жовківчанка 30 Жовтня 2012 22:23
    Хто такий Пазиняк? Ніяк і ніколи себе не проявив, Козак вже близько десяти років опікується баранами, які не захотіли за нього проголосувати! В кожного є минуле,але не кожен може зробити правильні висновки. Козак вивчив табличку ділення, а колишні його друзі ще й досі ні. А всіх ,хто проти Козака ,просто жаба душить,хай вам Пазиняк помагає. Щастя всім!
    відповісти
  • До Тараса 30 Жовтня 2012 22:03
    Безкровні революціі бувають один раз на тисячі років все інше система
    відповісти
  • До Тараса 30 Жовтня 2012 22:02
    Система цього разу перемогла і Ви це маєте зрозуміти і прийняти
    Дякуйте Господу Богу що у Вас такий результат
    Незалежні нікому і ніколи не були потрібні вони надто дорогі і можуть багато поміняти
    відповісти
  • Сало Мик !ола 30 Жовтня 2012 21:37
    Ви всі брехуни мої дорогі Магерівчани 1
    слава Миколі Салові.
    Харполиха.
    відповісти
  • Магерівчанин 30 Жовтня 2012 21:34
    У Р А ! ! !
    відповісти
  • до Мера Магерова 30 Жовтня 2012 21:33
    Я Іван з Збишкова до М.Сала,ти як той Козак брехун.
    відповісти
  • до Мера Магерова 30 Жовтня 2012 21:31
    Ти жмот Сало і хпабарник !
    Іван зМагерова.
    відповісти
  • Westland- Lviv 30 Жовтня 2012 21:31
    До речі Остап Дроздов- типу чесний журналіст у четвер у програмі " Прямим текстом" в переддень виборів закликав голосувати за Козака, братів Дубневичів. Інтересно скільки гламурному очкаріку дали на "рило" вказані скоробагатьки!
    Цікаво він своїм вибором заслуговує вести рейтингову передачу?
    Четверта влада мала бути поза політикою і допомогти зорієнткватися виборцям, а не закликати голосувати за того чи іншого кандидата!
    відповісти
  • член ДВК 30 Жовтня 2012 21:30
    а коли ПАЗИНЯК заплатить членам ДВК? І ЗА ПЕРЕМОГУ МОЖЕ БИ І ПРЕМІЮ ЗАПЛАТИВ?Куди можна звернутися?
    відповісти
  • просто 30 Жовтня 2012 21:30
    Я думаю потрібно вже припенити ті обговорення подивимось як себе дальше поведе Козак адже він обіцяв якщо він і не пройде у ВР то все одно буде допомагати як і допомагав Розточчю.
    відповісти
  • Мер Магерова 30 Жовтня 2012 21:29

    Тарас мені тебе шкода!
    Я тебе лювлю!
    Дай мені міліон.
    Микола Сало.
    відповісти
  • До ХА ХА до надя 30 Жовтня 2012 21:20
    А чого Т.Козак має допомагати після програшу?
    Ти що зовсім ідіот що таке тут видаєш? Та я б на його місці після цього всього і у вашу сторону не подивилась. Правильно зробить що відмовиться від Яворівщини.
    А ви заслужили на його допомогу після цього як його «підтримали»?
    Нехай тепер ПАЗИНЯК допомагає?
    Але хіба він знає ці проблеми? Нехай Грушівське озеро віддасть бідним.
    відповісти
  • m 30 Жовтня 2012 20:56
    Раді ,за Пазиняка. Бо люди розуміють за що голосують. Мудрих
    людей за гроші не вкупиш.
    відповісти
  • ростик 30 Жовтня 2012 20:39
    а також ті [***] хто вживає слоган тарас романович не може бути шо в родині чи серед знайомих нема підприємців які працювали в 90-х запитайте в нгих про козаківців і заткінться.
    відповісти
  • Westland- Lviv 30 Жовтня 2012 20:32
    Ще декілька слів про олігархів з Львівщини( інфо для роздумів)?????????????????????????????????????????
    Брати Дубневичі допомагали обласній Батьківщині з 2006 по 2009 роки і людей на Майдан возили у 2004 році- факт! Але їхні справи з СДПУ(о) - знищили їх!
    Козак - це корєш Медведчука - молодшого, який нищив бізнес- структури Нашої України і ВО Батьківщина. Робіть висновники. Як Козак, став генералом у свої роки- це окрема історія! Митниця йому здорово допомогла бабки "поднять"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    відповісти
  • ростик 30 Жовтня 2012 20:32
    шановні малолітні умніки, це ті кому менше 35 і тут цвірінькають, зателефонуйте в італію до мами і запитайте шо то таке козаківці і чого мама в італії опинилася а тоді тут глагольте ідіоти.
    відповісти
  • Westland- Lviv 30 Жовтня 2012 20:12
    Всіх зрадників, злодіїв на гільйотину, як під Великої Французької революції 1789- 1799 рр.
    Декілька на ліхтарі і все в порядку!
    Олігархи містечкові крадуть на мільярди доларів, а на Церкви, школи та потреби місцевих громад крихти дають!
    відповісти
  • Слово 30 Жовтня 2012 20:10
    Тарасе, ти начебто не дурний чоловік, але чому тебе постійно розводять на гроші на тих виборах??? Це ж було коневі зрозуміло, що ти не пройдеш ні з Вітренко, ні по мажоритарному на Львівщині,з такою кредитною історією, як у тебе.У тебе довічний статус служити у виконавчій владі статус "проффессіонала". Ще десь на Закарпутті поміж циганів ти би скорше прикупив потрібну кількість голосів і може би й проскочив, а тут ти пралітарій па жізні
    відповісти
  • Лесбіянка 30 Жовтня 2012 19:59
    2 Зодчий:
    "ні М ні Ж" це ти собі причепи вдома. Був би мужчиною,то не писав би такого.
    відповісти
  • зодчий 30 Жовтня 2012 19:46
    Перший законопроект Пазиняка - добавити ще один туалет в Верховній Раді з назвою "ні М ні Ж". Як мінімум два голоси буде.
    відповісти
  • лизар попки 30 Жовтня 2012 19:43
    В одному царстві, одному государстві жили були два недруги: пед о філ і під ар аст. Ненавиділи вони один одного люто. Але настав час вибрів і могутня рука з Києва погладила "Гламурну попку" по голівці та й записала в "кандидати". А в штаб приглядати закріпили ФІЛА. Філ довго брикав, плакав. Але педогендерна політика перемогла. Появилась усмішка на обличчі Олешка, аж труселята спотіли,- множаться наші ряди. Далі буде...
    відповісти
  • Шановні ДАЛБАЙОБИ,що тільки [***]ти вміють! Підтверджуючі пруфи, фотки будь-ласка...
    нема - так не пиздіть! Чого перед виборами не показали провокаційних матеріалів,які,на вашу думку,прояснили б ситуацію?..Ах точно..після бою помахати - діло святе і принципово необхіде... може майдан..Сподобались слова ОРИГІНАЛЬНОГО АНДРІЯ...ти хоча б теорію [***] протоколу знаєш?
    відповісти
  • це Я 30 Жовтня 2012 18:50
    Обох кандидатів знаю особисто, але вам хочу сказати одне, що Козак як сказав, що зробить то зробиб, пообіцяв вдарити то вдарить, а от Пазиняк це нажаль слабкохарактерна людина котра неможе ні вдарити а ні зробити. Народ як обкрадали так і будуть обкрадати і це факт. Проте Козак хочаб ділився зі звоїми виборцями, а от Василько від захланності може тепер подавитись, бо таблички ділення з народом він ще довго не освоїть.
    відповісти
  • громадяник 30 Жовтня 2012 18:24
    Ви тут пишете чи буде Козак вам допомагати, я би на його мысцы выдыбрав би навыть те що вын вам дав, щоб ви мали ы знали що це Пазиняковське на вас всых болт забэ ы навыть сотоъ частини не зробить , що Козак зробив для Вас.
    відповісти
  • zzz 30 Жовтня 2012 18:16
    Козак є державний чоловік, а Васі допомогли регіонали , для них Козак страшніший ніж Пазиняк, Бо що з Васі візьмеш, продажна елітна придворна повія, проплачена Коломойським, для якого його задниця як валер'янка для кота. Хіба може людина,що має психічні перверзії бути депутатом... Україна не Голландія, але хто це хоче розуміти. Купили йому бренд "Ботьківщини", повісили на бігбордах разом з Юлею за гратами, яку він разом з Ющарою ще в 2010 р обзивав "воровкою", і закликав голосувати проти неї. А народ купився, тепер мабуть кусають собі лікті, а Вася заливає перемогу дорогим коньяком, він так його полюбляє, і плює на виборців з висоти своєї гламурної задниці, яка чекає чергового коханця.
    відповісти
  • Westland- Lviv 30 Жовтня 2012 18:16
    Пропоную всіх небайдужим людям створити Громадське об"єнання під умовною назвою " Влада Сокирам, яке буде здійснювати моніторинг своїх кандидатів. Вразі не виконання обіцянок і зраді принципам демократії - саджати їх на палю ( для цього потрібно викликати з Японії камікадзе або самураїв). Посадять на палю одного - інші зрозуміють СИЛУ НАРОДУ!
    Владу Сокирам і Вилам! Зрадників на палю!
    "БОГ І Україна понад усе"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    відповісти
  • ХА ХА до надя 30 Жовтня 2012 17:59
    "він дуже багато допомагав нашому селу,але його допомогу ділили."
    надю що за дурниці пишете ???
    як хтось міг поділити його допомогу ?
    хватить писати всякий маразм, цей козак бандюк ! всі ці майданчик які він так пафосно відкривав це все "підкуп" електорату, подивимось як цей меценат буде тепер після програшу і далі допомагати цьому району,
    можу поспорити що тепер він зявиться перед наступними виборами...
    відповісти
  • надя 30 Жовтня 2012 17:39
    Мені дуже шкода, що програв Тарас Козак,він дуже багато допомагав нашому селу,але його допомогу ділили.Думаючи що це робить місцева влада.Набираючи собі плюси на місцеві вибори.Так що мені вибачте,але мабуть ви перестаралися.
    відповісти
  • У В А Г А 30 Жовтня 2012 17:36
    У В А Г А!!!! У В А Г А!!!!
    У виборчому округу №122 (Яворів і Жовква) всі голоси Нашої України переписують до Партії Регіонів. Все це робить адміністратор ОВК№122, якому все це вказує керівник апарату Яворівської РДА - Піх О.З. за сприянням голови Яворівської районної ради Івана Карпи. Всі коментарі по даній темі миттєво видаляються. Хто маєте протоколи з виборчих дільниць можете самі звірити з даними ЦВК.
    відповісти
  • смішно і гірко 30 Жовтня 2012 17:25
    є тепер чим гордитися Яворівщині і Жовківщині, дали перепустку такому пройдисвіту у ВР, буде він представляти ваші інтереси цілих 5 років і заживете... Є приказка - "чому бідне? бо дурне"
    відповісти
  • до гість 30 Жовтня 2012 17:16
    хоч одна тверезомисляча людина, а ті що підтримують Васю - зніміть рожеві окуляри!
    відповісти
  • Надя 30 Жовтня 2012 17:16
    мені дуже шкода що Тарас Козак програв. хоча я за нього не голосувала. Бо на ті подачки які він давав чи то помагав. лізли в кишені тим людям які тільки моляться за себе.і не думають за людей.Не всі люди люблять тих хто обслуговує в церкві.а вони і тим наживалися що ви давали.Треба було робити все в міру.
    відповісти
  • Дурний Ромко 30 Жовтня 2012 17:13
    Шкода, що Олег баран не пройшов до ради. А козак добре, що не пройшов. Я дивуюся, як Дубневич пройшов. Дурні виборці
    відповісти
  • Олекса 30 Жовтня 2012 17:00
    Щиро дякую, кожному Українцю з 122 округу, що Ви не пустили цього манкурта у ВР
    відповісти
  • Аппож 2 Т.Дяків 30 Жовтня 2012 14:22
    Бачите, а в 117 В.Бебик пролетів, бо грошей не мав стільки скільки об'єднані
    відповісти
  • Т.Дяків 30 Жовтня 2012 14:04
    Нарешті виборці демонструють ознаки тверезості та аналітичності у виборі депутатів. Може так статися, що до наступних парламентських виборів зявиться дійсно політична, дійсно патріотична, притомна партія, яку виборці підтримають за її практичні справи, а не за вкрадені у них і вбухані в рекламу величезні гроші. Результати Козака, Б.Дубневича і, особливо, Королевської - прекрасне підтвердження якісних змін у середовищі виборців. Це початок кінця брудної політики і брудних політиків.
    відповісти
  • тарас 30 Жовтня 2012 14:00
    Поступив як справжній чоловік
    відповісти
  • Аппож 30 Жовтня 2012 13:37
    Чи не хоче Т.Чорновол подякувати виборцям і побажати успіхів переможцю? Чи в неї фарба (до авторучки) скінчилася
    відповісти
  • Одісей 30 Жовтня 2012 13:29
    От ідіоти!!!Ну ХРЕНОВИЙ Пазиняк,ХРЕНОВИЙ!!!!!а кОЗАК-взагалі-ВІДСТІЙ!!!!!!!!!!!!!!!
    відповісти
  • гість 30 Жовтня 2012 12:58
    Для всіх! Дивно чому ніхто непише про допомогу Василя Степановича районим лікарням і акушерським пунктам в розмірі 320 тисяч гривень з рахунку Укртранснафта яка належить Коломойському. Чому згадують про 2004 рік але незгадують про результати перемоги і неголосують надалі за Віктора Андрійовича... . Я думаю що друга за рейтингом лікарня по хабарях і розцінках ОХМАДИТ тепер стане дійсно безкоштовною де всі лікарі будуть працювати на одну зарплату і надавати якісну допомогу.. . Згадують підприємців які страждали від тиску податкової і які несплачували податки. Шановні виборці тепер всі заживуть так як в Європі бо ми обрали гідного депутата Європейського рівня і незабаром ми це зрозумієм якщо через пів року будем памятати про нього... . Пропоную бруд і плітки притримати до наступних виборів. Йдем всі втішатись демократичною перемогою узгодженого кандидата який пропрацював 20 років в області (дивіться в гуглі про результати роботи). Слава Україні!
    відповісти
  • Цікавий 30 Жовтня 2012 12:21
    Чому закриті коментарі до привітання злодія Гички, не хоче коментрів людей, отримае подання в прокуратуру.
    відповісти
  • До Тараса 30 Жовтня 2012 12:18
    Тарасе! Ти молодець! Можливо , Василь Пазиняк візьме Тебе помічником. Це буде по европейському.
    відповісти
  • Олег Ляшко 30 Жовтня 2012 12:06
    медик-педик а причом тут я?
    відповісти
  • РОСИН 30 Жовтня 2012 12:05
    Козак заплатив на Яворівщині і Жовківщині податок на вкрадене. Тому йому ніхто і нічого не винен. Це він нам ще винен. Тому що заплатив від вкрадено тільки 0,0000000001%. А має заплатити 90%.
    відповісти
  • Аналітик 30 Жовтня 2012 11:46
    Мені здається, що виборці голосували не за Пазиняка, а проти Козака. Нагадали Тарасику про події 2004року, і те як він потім висувався в Верховну Раду від Наташі Вітренко, яка в ті часи "перепльовувала" і Регіони і комуністів. Вже тоді склалося враження, що Тарасик за "бабки" може і матір рідну продати. Це сімейство крім грошей нічого святого не бачить.
    А Батьківщині було необхідно подумати про більш фахових кандидатів, щоб потім не було стидно що в нас по Галичині може пройти Козак.
    відповісти
  • 666 Peteru. 30 Жовтня 2012 11:41
    Скиглять козачки!
    відповісти
  • Peter Blood 30 Жовтня 2012 11:28
    Та ж у того ПУЗИНЯКА явно хитрий писок ж*ида і пройдисвіта! Та й не дивно, бо є він член тої прож*идівскої "Обрізано-аб" є б а н о ї гоп-аппазіції".
    відповісти
  • яяя 30 Жовтня 2012 11:14
    скинь фото, плиз
    відповісти
  • медик 30 Жовтня 2012 10:22
    Я працював з Пазиняком і можу підтвердити, що він гей!!! Я маю докази і фото.
    Хочете бути його помічником?
    Готуйте дупу.
    Сподіваюся Ляшко знає, що тепер має друга в раді.
    відповісти
  • Гіпократ 30 Жовтня 2012 10:20
    ВИ ПОГАНО ЗНАЄТЕ ТАРАСИКА !
    1)ПРИВІТАННЯ З
    ПЕРЕМОГОЮ - ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПРИСПАТИ І ЩОБ ПАЗИНЯК РОЗСЛАБИВСЯ !
    2)ПОДАННЯ В ЦВК ГОВОРЯТЬ ЩО ЛІДИРУЄ КОЗАК
    3)"ПІДРАХУНОК" ЩЕ ТРИВАЄ- ківаловщина свою справу робить
    4)ПАЗИНЯК ПЕРЕМОЖЕЦЬ В ЛЮБОМУ ВИПАДКУ !
    відповісти
  • Справедливий до Шкла 30 Жовтня 2012 10:16
    Я бачу совдепія тебе навчила тільки сидіти вдома і час від часу постояти з протягнутою рукою. А трохи підняти дупу і попрацювати.
    Коли ми вже зрозуміємо, що держава (через депутатів,які б мали приймати закони ) повинна допомагати тільки справді немічним-інвалідам і не надавати пільги кожному хто забажає. Тоді народ згадає таку рису яку вже починаємо забувати - працелюбність.

    відповісти
  • Миросьо -Тарасу. 30 Жовтня 2012 10:16
    Братан не переживай займайся меценатством впереді Президентські вибори ,ти братан достойний бути Президентом України,ми тобі допоможемо тільки ти нас люби як самого себе.Хе-хе.
    відповісти
  • ... 30 Жовтня 2012 10:03
    не треба говорити що люди брали все що їм давали !!!!!!! ТРЕБА ГОВОРИТИ : ЛЮДИ З 2002 ПО 2012 ВІД ПОЛІТИКИ БАНДИТСЬКОЇ ПОДАТКОВОЇ МИТНИЦІ І Т.П. ПОЗАКРИВАЛИ ПІДПРИЄМСТВА І СОТНІ ТИСЯЧ СТАЛИ БЕЗ ЗАСОБІВ НА ІСНУВАННЯ !
    відповісти
  • народний помаранч 30 Жовтня 2012 09:55
    результат мав би відображати волевиявленя а не послугу за послугу !
    відповісти
  • ГО 30 Жовтня 2012 09:46
    Не чекав, що Тарас привітає опонента. Пам'ятаю його ще по податковій, хоча він тоді був ще маленьким хлопчиком, але вже начальником. Що ж: за те що привітав - молодець, за те, що програв - ще більший молодець. СДПУ(о) нам у ВР не потрібно.
    відповісти
  • ку-ку 30 Жовтня 2012 09:41
    дуже тішуся за Яворівщину і Жовківщину - люди не продажні...беруть все що дають, а голосують,так як голосують... Ганьба Тарасу Козаку..
    відповісти
  • Лопушанський -стоп! 30 Жовтня 2012 09:35
    Пане Лопушанський!А вам слабо привітати Тягнибока з чесною, зауважте, заслуженою перемогою???? Час розставив всі крапки над "І". Ви, згідно із вашою передвиборчою риторикою, є великий меценат, благодійник, віруюча і побожна людина. Тому виборець зробив правильний вибір- в Верховній Раді вам з меценацтвом робити нічого. А ось допомагати свом землякам без будь-якої користі - ваше покликання. Подивимось, як будете справлятися після виборів із цією брехнею, якою засівали впродовж року 125 округ. Чи даватимете гроші направо і наліво, чи далі будуватимете памятники Бандері, чи возитимете в Женеву на купіль бідних бойківських дітей, чи братимете вила за українську мову, чи рятуватимете Тимошенко з колонії, чи бодай провідаєте там її без телекамер? І таких "чи" сьогодні до вас, як найбільш брудного кандидата по 125 округу, дуже і дуже багато. Успіхів вам! А наш бойківський народ хоч і надзвичайно бідний, проте добре міркує - проголосував за покликом серця, а не за нечесно нажиті гроші мільйонера - сумнівного мецената
    відповісти
  • Виборець 30 Жовтня 2012 09:04
    Яка на [***] різниця голубий чи рожевий нехай шось для людей зроблять а всьо решта [***]ня най ібеться хто з ким хоче на[***] нам до того всього пхатися най кожен думае не про [***] Пазиняка і пизду Котеляк а про своі такі самі органи і не забувають про своі смердючі сраки ото буде по совсті
    відповісти
  • За рівність 30 Жовтня 2012 08:59
    Нехай Пазиняк і голубий, але порядний хлоп, а що краще проститутки, які вас оточують і на яких Ви тратите сотні тисяч?
    відповісти
  • Олько 30 Жовтня 2012 08:48
    До Тишек і Андрiй (original) і Шкло
    Знаєте чим ви відрізняєтесь від Юди Іскаріота, тим що він на відміну від вас мав совість, і як зрозумів що наробив пішов і повісився.
    відповісти
  • електорат. 30 Жовтня 2012 08:42
    Вітаємо Козака з програшем,МИ за вас дуже,дуже раді!!!Най віддастся все погане ,що ти зробив людям тобі сторицею.-пі....с.
    відповісти
  • Янтарне 30 Жовтня 2012 08:37
    Смішно читати оті "соплі і заламування рук" з боку представників Тараса Романовича. Як казала юлька: "Всьо пропало".
    Знову прийдеться пересідати на голу ставку. Не співчуваю. Чим більше бризкаєте слиною - тим смішніше стає.
    відповісти
  • Шкло 30 Жовтня 2012 07:52
    Доречі, а коли можна до Пазиняка за допомогою звертатися, бо я роботи немаю, сиджу в дома, і хочу працювати памічником депутата.
    відповісти
  • Шкло 30 Жовтня 2012 07:50
    З усього, зрозуміла одне, скільки нашим засраним яворівчанам не роби добро це безрезультатно, бо курячі мізки.Деградація населення, мислення відсутнє. А тапер свято продовжується ще на довгих 5 років продовжуйте бухати і свинячити, бо більше нічого не світить.
    відповісти
  • Той що пам'ятає 30 Жовтня 2012 01:13
    До Тишека! А також народ згадає про обрізаних есдеків початку 2000х років на чолі з Тарасом Романовичем, які нагинали всіх хто ставав їм поперек дороги, також пригадає генерала митниці Козака та мухінських братків при ньому, що збирали данину з усіх в прикордонних районнах, звичайно він не забуде про фінансову підтримку Тарасом Наталії ВІтренко та його місце у її списку у виборчій кампанії 2006-2007 років до Верховної Ради. А ще народ пам'ятає Козака по телевізору разом із коханцем Тимошенко - Шуфричем, на шоу Вечірній квартал 95, який вибив посаду головного митника в портах Одеси та Іллічовська для Тараса Романовича у Юлії Володимирівни. Поїдьте в Одесу і там вам розкажуть, як впроваджував він напрацьовані методи здирництва на Раві-Руській на півдні України. Чи не звідти ці контрабандні гроші, які не надійшли до бюджету, використовувалися для великого благодійництва, а насправді принизливого підкупу мешканнців Яворівщини та Жовківщини. Чи може це гроші, які йому дав його кум Медведчук, а тому його кум Путін, а Путіну подарував Газпром для підтримки "русского міра" в Україні, який проповідує Медведчук своїм "Українським вибором", офіс якого "чисто випадково" знаходиться в Києві поряд з міфічною фірмою Козака. Чи жовківчани та яворівчани, на думку Тараса, зовсім лохи, і не догадувалися яку роль він мав виконувати у Верховній Раді, а саме нагинати та підкупляти тушок, щоб робити проросійську групу для Медведчука на 2015 рік. Це не секрет і про це знає кожен регіонал, а відтак знають всі! Ось звідки ці благодійницькі гроші! А якщо відкинути образи та емоції, то все таки є в світі божа карма, яка не забула всі попередні гріхи, які тут лише дуже мало згадано і безліч не згадано. Тож Боже провидіння не пустило Козака до парламенту. Значить, ще має він спокутувати їх, як депутат обласної ради. Навіть на початку кампанії, Тарас Романович, за Фрейдом, обмовився, що після виборів залишиться тут - відповідно і залишився, щоб сподіваємося і надалі помагати людям, які тоді вже точно оберуть його народним депутатом до Верховної Ради. А якщо не буде це робити - значить все то було нещиро, лицемірно і фальшиво, так як він проплачував свої ефіри на ЗІКу і платив їм за те, щоб не пускали на передачі Пазиняка і то не допомогло... Точно карма! І ще порада. Тарасе Романовичу, хто вам рекомендував ваших штабістів, які...
    відповісти
  • Олько 30 Жовтня 2012 00:14
    До Тишек і Андрiй (original)
    Добраніч.
    відповісти
  • Одісей 30 Жовтня 2012 00:14
    А взагалі,всі коменти прихильників Козака подібні ,як дві краплі води.Тільки одні більш культурніші,а інші...Пишуть або Тарасові тролі,або ж кгбешні шістки.Одним словом-чухраїнці.
    відповісти
  • Олько 30 Жовтня 2012 00:12
    До Тишек
    Якби такі козаки не крали мільйони з б"юджету, то булиб і вікна в школі, і солярка,і електроопори не падалиб, і футболісти малиб де грати. Ще раз повторюю що дуже легко бути великим благодійником коли ти вкрав 100 мільйонів, а потім 10 віддав на благодійність. Ще ви забули сказати що козак в два села провів воду, але забув сказати що зробив це за державний кошт, і видавав це як власну благодійну діяльність.
    відповісти
  • Одісей 30 Жовтня 2012 00:04
    Тишек,Ви зовсім "ку-ку"?Чи хворі на болячку Дауна?При чім тут будки,будови і т.п???Чи ви там завсім здуріли,на Заході заходу????Чи Ви теж,у минулому СДПУ(о),а перед тим-стукач КГБ,як той же Медведчук,чи Хом"як?А Ваш Козак що-за красиві очі генерала отримав при Кучмі????Не служачи до того ні дня у збройних силах?Підіть висповідайтесь,та й на вичетку було б сходити не зайве!ТАКОГО кондома В ПАРЛАМЕНТАРІ????Там вже є один "полковник"-Табачник.Такий самий офіцер запасу,як і Козак!Хай бізнесом займається,стукач!
    відповісти
  • Олько 30 Жовтня 2012 00:02
    На світі є той хто за добро нагороджує, а за зло карає. Те що козак програв це нагорода йому за те що він робив в 2004.
    До Андрiй (original)
    Я не засцяв, а просто поставив тебе на місце, і як видно засцяв ти, бо припинив погрожувати. Наразі вважаю недоцільним продовжувати полеміку з прихильниками корупціонера, злодія і скота. При нагоді запитайте в козака за що його блокували в 2004 році у львівській податковій, де він працював заступником голови, і хай розкаже як вони заставляли працівників податковоі приносити відкрипні талони, щоб ті не могли проголосувати за того за кого хотіли(це кримінальний злочин). Про це я знаю від сестри своєі дружини і її чоловіка які і тоді і зараз ще працюють у податковій, і дуже добре пам"ятають "подвиги" козака.
    відповісти
  • Тишек 29 Жовтня 2012 23:49
    Одісей!! Політик Всеукраїнського рівня??? За 20 років депутатства він псячої будки незробив в себе в районі а він хоче в політику бавитись... .
    відповісти
  • Тишек 29 Жовтня 2012 23:44
    Андрiй (original) Непсуй собі нерви. Люди згадають за Тарасові грейдери через 2 тижні коли дороги снігом засипе а влада скаже що нема грошей на солярку. Згадають тоді коли в школах почнуть з батьків збирати гроші на школу та на вікна. Згадають тоді коли прогнивші електроопори почнуть падати рвучи кабеля а Обленерго буде ремонтувати 2-3 місяці недаючи світла. Прозріють люди коли неприїде швидка допомога яку подарував ТК бо лікарня як завжди немає грошей на ремонт техніки а хабарів лікарі неберуть))) . Згадають футболісти і про так званий Кубок Розточчя граючи у футбол по розбитому полі і передягаючись просто неба. Згадають всі, а от про обіцянки бідного лікаря який лікує і зробив виборчу компанію на зарплату забудуть бо просто ще нам багато років треба вчитись і терпіти а особливо терпіти слухаючи чергові обіцянки які пахнуть брехнею.
    відповісти
  • Одісей 29 Жовтня 2012 23:41
    Тук хтось дуже розпинається за "добрі справи".Ви що,шановні ,не розумієте,що вибираєте не "доброго гаманця для району" а ПОЛІТИКА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ"????Зовсім мозок пропили??? "Європейці" обдристані!
    відповісти
  • Андрiй (original) 29 Жовтня 2012 23:34
    Пазиняку - на гiлляку!
    I х у яку йому в ср аку!
    відповісти
  • Тишек 29 Жовтня 2012 23:27
    Для Олька. Знаєш дуже добре жити у Львові і тішитись за Розточчя. Ти ж незнаєш ні 1% проблем цих районів ту парь! Збережи собі програму Пазиняка і через рік уважно прочитай і відміть зроблені пункти. + поїдь в його рідне село і подивись в якому воно стані за 20 років його депутатства в області. Свої проблеми до Козака ти міг задати йому на зустрічах виборців привселюдно але ти ховаєшся за монітором бо ти просто гни да. Знай одне! Діти і хворі хочуть школи і допомоги вже а не тоді коли напишуть закон і нескажуть з екрану телевізору що грошей на виконання його немає. Дорогі прихильники Т.К. Невступайте в перепалки з темними і необізнаними людьми та непсуйте собі нерви.
    відповісти
  • Яворів 29 Жовтня 2012 23:18
    Людська заздрість то страшне, вона ж затьмарює розум і здоровий глузд.А Тарасові - респект! Сподіваюся, що він ще стане Президентом.
    відповісти
  • Андрiй (original) 29 Жовтня 2012 23:14
    А чому Роздроччя не проголосовало за Козака? Тому що вiн допомагав всiй громадi, а не окремим iндивiдуумам, типу Олька, от якби вiн гречку з маслом роздавав, чи бидлюкам по 200 гривень, горiлку з ними пив би - от тодi " другое дело"!
    "А так подумаешь - скорая помощь в дяревню, школьный автобус, ФАП, газ..." От Васька-педiк прийшов, 100 грам налив, дав 10 гривень на папiроси - ото мужик! В дупу-вжик, ото по нашому! Згадайте моi слова через три мiсяцi - заплачете!
    відповісти
  • Тишек 29 Жовтня 2012 23:02
    Стаття правдива. Перемога Пазиняка по паралельному підрахунку. Заковик шукати непотрібно. Хватить мочити та обливати брудом Козака і придумувати нісенітниці. Все!!! Вибори по 122 окрузі фактично закінчені. Будем надіятись що В Пазиняк поможе Розточчю хоча б в половину як Т.К.
    відповісти
  • Андрiй (original) 29 Жовтня 2012 23:00
    До Олько:
    Зразу видно що ти пiдстилка дешева, очко заграло, в мусарню побiжиш? Вперед, сцикло! Що можеш ти, кiмнатний онанiст, знати про Тараса? Хоч когось з ВО 122 розпитав скiльки добра зробив Козак для таких дЕбiлiв як ти? Скiльки життiв вiн вже врятував i ще врятуе придбавши за власнi кошти автомобiлi (сучаснi) швидкоi допомоги, побудувавши та вiдремонтувавши десятки ФАПiв, провiв в села газ, вiдремонтував школи, дитсадки, лiкарнi, стадiони, спортзали, дороги, шкiльнi автобуси, вiдправивши важко хворих людей на лiкування за кордон, церкви, iконостаси i так далi
    відповісти
  • Ми 29 Жовтня 2012 22:49
    Вибрали голубого, срамота...
    відповісти
  • До 29 Жовтня 2012 22:38
    Яворів - помийна яма і яворівці в ній бруд. А тепер особливо разом з новоспеченим дупутатом.Шкода що ТАРАС не пройшов, хороший чоловік.Але Яворів на більше не заслуговує крім гоміка.Хотіли - маєте.
    Зараз щиро співчуваю ВАМ РАГУЛІВЦІ.
    відповісти
  • с.... 29 Жовтня 2012 22:27
    менти про ІР заговорили, вчіться тримати удар,слабаки
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 22:25
    До Андрiй (original)
    Ти мені убогий на ІР солі насипеш. А будеш ще багато цвиркати то я завтра на тебе заяву напишу в компетентні органи за погрози, і вже менти тебе по ІР найдуть. Так що витри слину, мий ноги і лягай спати.
    відповісти
  • Ігор 29 Жовтня 2012 22:22
    Особисто я не потребую подачки ні від Козака, ні від Пазиняка! Але підкуп принижує!
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 22:18
    В минулому парламенті від 150-ти депутатів БЮТу залишилось 100, і все тому що Юлька за гроші понабирала в список таких як козак, васюник, лопушанський, канівець, дубневичі.
    А ти андрійко своїм маленьким мозочком би подумав звідки в людини що практично все життя провела на держслужбі гроші на його благодійну діяльність. Тільки не треба розказувати мені про великий бізнесовий геній козако.
    На рахунок грамотності, я знаю з якої букви пишуться імена і прізвища, а з маленької букви звертаюсь до тих хто не викликає в мене поваги.
    відповісти
  • Ігор 29 Жовтня 2012 22:13
    Депутати не мають щось комусь давати. Вони мають творити нормальні закони, щоб ми, виборці, змогли за ними нормально жити і не потребувати нічиєї подачки!
    відповісти
  • Андрiй (original) 29 Жовтня 2012 22:10
    До Олько - сцикло:
    Я тебе, урод, по ip вирахую, чекай в гостi, герой!
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 22:06
    До Андрiй (original)
    А ти по лу ду рок що давно стоячи ср ав? Нетерпиться з кривим носом походити що ти так мою адресу випитуєш? Свою щось теж не дуже друкуєш. Такі продажні чми рі як ти як правило тільки на словах такі ХЕРрої.
    відповісти
  • Андрiй (original) 29 Жовтня 2012 22:00
    До Олько:
    А бiльш точно адресу слабо назвати?
    Я б в гостi прийшов, розпитав би тебе, тварино, про що ти ще знаток, обзивати людей в нетi навiть олень зможе, а ти менi в обличчя сказати це зможеш?
    відповісти
  • Андрiй (original) 29 Жовтня 2012 21:52
    Для мешканцiв Жовкiвщини та Яворiвщини:
    Саме про вас народна мудрiсть: чому бiднi - бо дурнi, а чому дурнi - бо бiднi! Такого як Козак ви просто не заслужили, ваш рiвень - це депутат - гомосексуалiст!
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 21:50
    До Андрiйе ( original)
    Слухай ти пр ид ур ок, я живу у Львові на вул. В.Великого, і до яворівщини не маю ніякого відношення.А пишу те що знаю. Якщо людина вкравши сто мільйонів десять віддає на благодійність, то така людина скот. В нормальній державі козаку вже років з вісім зеки на зоні очко би полірували.А ви тут з бидла і скота робите великого благодійника. Д и б і л и.
    відповісти
  • Андрiй (original) 29 Жовтня 2012 21:39
    Тарасу Романовичу - подяка i побажання успiхiв в життi,
    а пi да ра си ку Василю - гемороiдальних наростiв по всiй дупi, та й виборцям його так само!
    відповісти
  • яворівець 29 Жовтня 2012 21:29
    Козаку треба було добре подумати перш ніж на Яворівщині віддаватись в руки Гевкам та Пташкінам. Ще за часів Рогуцького ці двоє продавалися наліво і направо.ВОНИ НАСТІЛЬКИ ВЖЕ МИСЛЯТЬ КАТЕГОРІЄЮ,ЩО ВСЕ ПРОДАЄТЬСЯ,ЩО ІНШОГО ВЖЕ НА ЖАЛЬ НЕ РОЗУМІЮТЬ. гЕВКО дуже нахабно себе поводив,головного конкурента Василя Пазиняка окрім як п..ар ,не називав,а тепер сам в тій ролі опинився. Отовже вибрики долі
    відповісти
  • Андрiйе ( original) 29 Жовтня 2012 21:28
    До Олька, Яворiв та iнших тупоголових коментаторiв:
    Ви типовi зависливi нищеброди, якi нiколи нiчого не досягали в свому жалюгiдному життi, вам до Тарасового рiвня нiколи не досягти!
    Насправдi вiн перемiг! Перемiг хоча б тому, що вiдтепер немае вiн перед вами нiяких зобов'язань, нi моральних, нi матерiальних.
    Помагайте тепер самi собi, можете [***]...
    відповісти
  • Дід Петро 29 Жовтня 2012 21:11
    ОТО ФАЙНО!!!!!
    відповісти
  • Андрiй 29 Жовтня 2012 21:09
    Жовква просто вразила всiх своею чорною невдячнiстю.
    Якщо Яворiвщина завжди славилася наркоманами та гомiками, то вiд Жовкви я сподiвався бiльшоi гiдностi. Проголосували чисто по принципу жаби, яка дусить тупих селюхiв, нищеброди заслуговують на депутата-нищеброда, а по сумiсництву - гомiка, який на халяву виграв!
    Пять рокiв ви будете спокутувати вашу рогульську тупiсть, i не буде поруч Тараса, який допоможе вам, невдячне бидло!
    відповісти
  • Андрій 29 Жовтня 2012 20:50
    Цікаво чи Пазиняк хоч спробував би вирішити проблеми виборців які зараз вирішує Козак. Повірте не кожен депутат потяне таку роботу. І я зара не про меценацтство, а про реальні вирішення проблем громади.
    Козаку зара б пасувало передати проблеми громади Пазиняку і нехай той продовжує над цим роботу...
    А ось тут би хтось відчува шо таке робота депутата.
    відповісти
  • Вв 29 Жовтня 2012 20:49
    Козак для жовкви робив не мало а той чорт язиком хіба тріпає. будите тепер сосати
    відповісти
  • ЯВОРІВ 29 Жовтня 2012 20:39
    Жовкві респект, це наша спільна перемога на бандою
    відповісти
  • До Олько 29 Жовтня 2012 20:38
    А граматика де? А слова давай бачу улюблене
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 20:35
    До До Олько
    Що ти там мелеш? Не заклиниш як почнеш всім погрожувати? Давай вже роби так щоб я договорився, або закрий рот.
    відповісти
  • бодя 29 Жовтня 2012 20:17
    треба того гомікака пазиняка гнати в шию
    відповісти
  • До Олько 29 Жовтня 2012 20:15
    Я б на твоєму місці про лікування нічого не говорив, ліпше мовчи, бо договоришся
    відповісти
  • До Львівянки 29 Жовтня 2012 20:13
    Граматика у внутрішній політиці в Яворівській райадміністрації.
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 20:05
    До львівянка
    Якщо кОЗАК благородна людина, то або ви народились після 2004, або вас треба серйозно лікувати, або вас банально купив кОЗАК. Думаю друге, бо ті що продались сидять тихо.
    відповісти
  • До Львівянки 29 Жовтня 2012 20:02
    Шановна,граматика буде, якщо треба, а факт залишається фактом
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 19:58
    До До Олько
    Ти я так розумію просто прид урок. Я не знаю хто такий Пазиняк, я знаю який скот козак.
    відповісти
  • ТАРАСИКУ!!!. 29 Жовтня 2012 19:57
    МИ РАДІ,ЩО ВИ ЗАКІНЧИЛИ ЗСВОЄЮ КАМАНДОЮ ТАК ПОЗОРНО,ТЕПЕР БЕРІТЬ МОЛИТОВНИКИ З СВОЇМ СВИНЯЧИМ ФЕЙСОМ ТА МОЛІТЬСЯ ЗА СВОЇ ГРІХИ,БО ВІДДАСТЬСЯ ГРІХ НА РОДИНУ ТА НЕ ДАЙ БОГ НА ДІТЕЙ.
    відповісти
  • роман 29 Жовтня 2012 19:57
    козак- це протажна шалава! яка відтрахала всіх в податковій а тепер хтіла знову повернутися на олім влади знову1 хай ліпше буде гомик пазиняк
    відповісти
  • львівянка 29 Жовтня 2012 19:46
    До Олько. Шановний, вивчіть спершу культуру української мови, її граматику, а потім будете грамотно писати про чиїсь, на Вашу думку, огріхи. Козак - благородна людина. Хоча Вашу думку поважаю.
    відповісти
  • Якраз виграв той хто ДАЄ,ПАЗИНЯК
    відповісти
  • Селянин 29 Жовтня 2012 18:53
    Як би то не було, але і Тарас і Василь то файні люди ну а то шо не пройшов фуйо француватий Місько Бадиля він же кнур він же Гичка то я ся тішу шо францувата [***] всралася то француватий смердючий кнур най такого гада шляк трафе най його кнурячю мордою нечемних старосамбірчан лякають
    відповісти
  • ольга 29 Жовтня 2012 18:51
    з багатьох коментарів можна зрозуміти,що самий ліпший парламентарь-то каналізаційно-ремонтна бригада..,яка за бюджетний кошт прочистить сартири в школах,в ваших будинках,в ліккарнях,помалює вам будинки.залатає дюри в асфальті,одним словом купить вас.(такий собі пайок від кандидата)
    відповісти
  • gtnz 29 Жовтня 2012 18:49
    так тій сучарі з податкової і треба! він чимало людям життя спортив! а тепер хай сосне!
    відповісти
  • Демократ 29 Жовтня 2012 18:45
    Ганьба [***]асу Костюку! Слава Украіні!
    відповісти
  • Виборець 29 Жовтня 2012 18:28
    Все дуже просто Вася ніколи би не пройшов, якщо б не був від Опозиції, арифметика проста. Був би Козак від опозиції теж переміг. Опозиція рулить
    відповісти
  • До Басі 29 Жовтня 2012 18:24
    Підтримую,влучно написано
    відповісти
  • До Олько 29 Жовтня 2012 18:21
    ГОМО ГОМО наступає, ти Олько я так розумію коханець нашого ВАСЬКИ бо дуже масу тянеш за ним.
    відповісти
  • Бася 29 Жовтня 2012 18:15
    Все сталось так. як мало статись. це чоловічі перегони...хтось перегнув палку - і викликав супротив людей, а хтось легенько, по інерції, не прикладаючи зусиль, отримав велику кількість незаслужених голосів.
    народ - це маленька дитина, а на дитину ображатись не треба...
    а час покаже все як на долоні: і хто такий Козак і шо представляє собою Пазеняк
    Пазеняка я бачила один раз ( наживо), він видався мені людиною безхарактерною і примітивною...таким добре керувати. А його агітація в нашій школі виглядала, як цирк на дроті. Привіз із собою двох цікавих персонажів: старого немічного ксьондза, який не промовив ані слова і занудного поета (цікаво, чи давно від нього жінка втікла). І говорили вони про криївки і воїнів УПА. Доктор, це не ваша тема. Говорити треба про проблеми медицини, бо то ваша стихія, а не про царя гороха - ця тема вже давно не актуальна.
    Тарас Козак - сильний чоловік, з таким приємно спілкуватись. Щедрий, але палицю перегнув. Писати на кожному плоті: " тут був козак" - зовсім немудро. скільки меду може людина з"їсти? не треба зловживати добром. Тарасе Романовичу, ви пересолодили. тому не нарікайте на людей. кожен отримав заслужено.
    На майбутнє: Козак зіпсував людей, він показав. шо можна добру вигоду мати з виборів. І добре зробив ( людський розум, розширившись - зменшитись, ха-ха, вже не захоче). Політика йде прямим текстом. Козак - молодець.
    відповісти
  • виборець 117 29 Жовтня 2012 17:56
    Вчинок Т.Козака -це вчинок людини ,в якої є політичне майбутнє.Візміть для порівняння-тимошенко, батенка, кота, лопушанського- в них нема гідності визнати перемогу над собою, тому усе майбутнє - в минулому
    відповісти
  • дуже правильно.підтримую!!!!! А то грошовиті мішки думали, що бабло переможе, як виявилося, перміг здравий розум мудрих виборців
    відповісти
  • Гіпократ Скварявський 29 Жовтня 2012 17:48
    ХАЙ ВИГРАЄ НЕ ТОЙ ХТО "ДАЄ" А ТОЙ ХТО НЕВІДБИРАЄ !!!
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 17:01
    До НовояворівсьЯк кажуть москалі, факти в студію.
    відповісти
  • Новояворівськ 29 Жовтня 2012 16:53
    То нехай би бідний Пазиняк поставив хоч одне вікно чи майданчик, а то скоро в ніщіті потоне Яворівський район.А воно їздило по селах і банячило з алкашами.Вот і всі його справи.А ще забули сказати про недоумка МАЙОРА МЕЛЬНИЧЕНКА-повний піпец, ото помічник,дебіл, кульпарківська плаче.
    відповісти
  • Дзвінка 29 Жовтня 2012 16:51
    Ого!Яка розгорілася дискусія з приводу привітання!
    Хай там що,але я приємно здивована таким вчинком Т.Козака.Проголосувала за Пазиняка не із симпатії,а скоріше від безвиході.
    Вирішальним для мене було те,що Т.Козак зайнявши свого часу місце заступника голови ДПА наказав звільнити з роботи всіх,хто старший за 30 років.Знаю про це з надійного джерела.Це характеризує його як людину,що оцінює людей лише з точки зору безвідмовного служіння,а не професійних якостей.
    На жаль гідної альтернативи не було-тому Пазиняк...
    відповісти
  • ЛОДА 29 Жовтня 2012 16:48
    Сьогодні Костюк рапортував до Киева, що зуміе створити з новообраних тушкокомбінат, ганьба [***]асу Костюку
    відповісти
  • Виборець 29 Жовтня 2012 16:46
    Продажний ЗІК закривае всі коментарі, які стосуються яничара і політичного пройдисвіта, злодія у законі, представника проросійських сил, друга одіозного губернатора Михайла Гички. Цей смердючий кнур сподівався потрапити до ВР, щоби уникнути відповідальності, але народ зробив свій вибір, показавши пройдисвіту Гичці на його місце біля параші, випади кнура на адресу ВО СВОБОДА, підігрування одіозному Костюку і свому свату Дубневичу проти ПР, обернулись проти двох бовдурів, але е тільки початок, на них чекае справжня кара і відовідльність за своі діі...
    відповісти
  • Новояворівськ 29 Жовтня 2012 16:42
    Ще б Дубневичів не вибрали, взагалі була б ляпота, хоча б по тих округах, за які переживаю у Львівській області. А то хруні на зразок Дубаневичів, Козаків, першими до ригів перебіжуть, як останні тільки почнуть їхній бізнес гасити.
    відповісти
  • Новояворівськ 29 Жовтня 2012 16:39
    А як же галицький хруню Тарасик копійки розпорошував, і всякі вікна, і всякі аморальні Дзіддзя, тонни гребню, вапняку по селах, і дитячі майданчики... добре, що хоч у нас не повний Даунбас, ще бачуть, хто злодій, казнокрад... так що краще вже лікар, довіри більше викликає, та й гроші за не вимагає від людей.
    відповісти
  • Виктор Сан 29 Жовтня 2012 16:30
    Вибрали ніщєброда і будуть тепер всі ніщєбродами!
    відповісти
  • Андрій 29 Жовтня 2012 16:26
    А нарахунок Пазиняка я не жартую!
    Всі знають, що 46 років, а жінки ніколи не було, і не буде - 3,14[***]!
    відповісти
  • kao 29 Жовтня 2012 16:25
    п.Козак дякуємо за безмежну благочинність,але народ на це не повівся!Підприємці вірили,що ви не пройдете.Дякуємо виборці за Ваш вибір!
    відповісти
  • Пророк 29 Жовтня 2012 16:25
    Козаку не в ВР дорога... а в пекло!!!
    відповісти
  • Андрій 29 Жовтня 2012 16:23
    Вибирайте далі тупих голодних злиднів,які дорвавшись до кормушки будуть тупо красти всі 5 років, і дивуйтесь далі чому в вас немає держави, [***].
    В мене вона, слава Богу, є.
    відповісти
  • Петрусь 29 Жовтня 2012 16:21
    Комуніста привітав? А може посміявся? Хата павпроти психлікарні продається? А самовільне захват землі? А самовільна добудова? Є! Тушка ПР? Тушка і у АФРИЦІ буде тушка!
    відповісти
  • Козаку 29 Жовтня 2012 16:18
    Тарасе, гудбай. досвіданія. Це по культурному. А по вашому йди на х..Привіт Медведчукам
    відповісти
  • громадянин 29 Жовтня 2012 16:11
    як на мене, вибори Козака, були тестом на повну деградацыю кожного з нас. На щастя ще не все втрачено ы такы паскуди не проходять
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 16:07
    До Андрій
    А через таких п і д а р а с і в як ти в нас вже 21рік нема нормальноі держави.
    відповісти
  • прікол 29 Жовтня 2012 16:03
    Народ не вибрав кєнта пана В. Медведчука? О ні, яке горе :)
    відповісти
  • Андрій 29 Жовтня 2012 15:59
    До Олько!
    Факти в студію, 3,14здобол, які сімї, конкретніше!
    Ніколи ніоднієї статті в газетах про самогубства підприємців через Тараса не було! Якби було хоч щось, то помаранчеві його б роздерли на шматки, а так побігали, покричали і нічого не нарили - відсмоктали! Саме через таких 3,14дарасів як ти в нас немає нормального уряду вже скоро 8 років! А з Пазиняком стане на одного гоміка в парламенті більше! Олег Ляшко вже з нетерпінням потирає зпітнілі долоньки.
    відповісти
  • Підтримую Козака 29 Жовтня 2012 15:57
    ГНАТИ [***]ЮКА
    відповісти
  • До ВАСІ 29 Жовтня 2012 15:55
    А для кого Козак в майбутньому має робити добро?Для тих хто підтримав ПАЗЮКА?Ось нехай він народний дупутат допомагає НАРОДУ який його вибрав.Він нікому не допомагав коли був в обласній раді і тепер не надійтесь. Комусь дитину вилікував? Та щоб своїми руками не брати гроші відправляв до свого колеги який брав і ділився. І писати можна багато тільки шкода часу на такого "ПЕРЕМОЖЦЯ"
    відповісти
  • андрій 29 Жовтня 2012 15:55
    Олько згоден с тобою - ці люди непам*ятають хто керував "чорною бригадою" у2004р за медведчука молодшого.
    відповісти
  • 777 29 Жовтня 2012 15:48
    Шок - переміг ГОМІК-АЛКОГОЛІК ПАЗИНЯК.Народ рятуйте бо це кінець світу.До чого Ви котитесь?
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 15:46
    Щось дуже підозріло довго йде опрацювання протоколів на дільниці.
    відповісти
  • Євген 29 Жовтня 2012 15:44
    Поки що підрахунки показують перемогу кізяка.
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 15:43
    До львівянка і Андрій
    Розкажіть то все що ви тут мелете про "великого благодійника" членам сімей тих підприємців яких козак зі своїм козачками довів у 2004 році до самогубства. Ви хворі на голову продажні ск оти. Не думав що в нас такі обмежені педагоги які навіть не можуть проаналізувати як иак людина що більшість життя провела на державній службі(митниця, податкова) стала мільйонером і "благодійником.
    Слава богу що дав людям мудрість не вибрати того вовкулаку.
    відповісти
  • вася 29 Жовтня 2012 15:41
    а що козаку заважає робити добрі справи в майбутньому?
    відповісти
  • Кент 29 Жовтня 2012 15:40
    мужньо
    відповісти
  • ххх!! 29 Жовтня 2012 15:38
    Молодці люди що хватило розуму не вибрати жуліка Тараса Козака!!!
    відповісти
  • Андрій 29 Жовтня 2012 15:29
    Тарас зробив для Жовківщини надзвичайно багато добрих справ і робив би їх і далі слідуючі 5 чи й 10 років, але наші рагулі вибрали собі ще одного балабола - Яворівського, який забуде про все як тільки попаде до Києва і почує запах грошей! Ідіоти! Хто такий Пазиняк?
    За кого ви віддали свої голоси? Якщо Госполь захоче покарати людей - Він забере в них розум! З чим я й вітаю населлення Яворівщини та Жовківщини. Нічого кращого ви не заслуговуєте, недоумки!
    відповісти
  • А.Соколов 29 Жовтня 2012 15:26
    А де коментарі свідків Ющенка? Ці покидьки забрали в українського народу, який вони дуже "люблять" два з гаком мандати ще два мандати партія Ляшка стирила , отже разом опозиція не дорахується 4-5 депутатів.
    відповісти
  • львівянка 29 Жовтня 2012 15:24
    шкода, що не переміг Тарас Козак. як педагог, знаю, як багато він зробив для ремонту шкіл. сил, наснаги та нових успіхів у роботі. його добро памятатиме не одна людина.
    відповісти
  • Виборець 29 Жовтня 2012 15:11
    ПР купляла голоси у Львові в українського продажного дурного бидла, яке готове продатися за бутилку,...і обіцянки!
    Розумна і християнська людина просто не могла голосувати за ПР!
    відповісти
  • А Добродомов? 29 Жовтня 2012 15:08
    А чи привітав Михайла Хміля з перемогою Дмитро Добродомов?
    відповісти
  • свій 29 Жовтня 2012 14:29
    дякую виборцям Яворівщини та Жовквщини, що не підтримали СВЯТОГО ТАРАСА..)
    відповісти
  • меценату з 125 округу 29 Жовтня 2012 17:38
    Пане Лопушанський! Час розставив всі крапки над "І". Ви, згідно із вашою передвиборчою риторикою, є великий меценат, благодійник, віруюча і побожна людина. Тому виборець зробив правильний вибір- в Верховній Раді вам з меценацтвом робити нічого. А ось допомагати свом землякам без будь-якої користі - ваше покликання. Подивимось, як будете справлятися після виборів із цією брехнею, якою засівали впродовж року 125 округ. Чи даватимете гроші направо і наліво, чи далі будуватимете памятники Бандері, чи возитимете в Женеву на купіль бідних бойківських дітей, чи братимете вила за українську мову, чи рятуватимете Тимошенко з колонії, чи бодай провідаєте там її без телекамер? І таких "чи" сьогодні до вас, як найбільш брудного кандидата по 125 округу, дуже і дуже багато. Успіхів вам! А наш бойківський народ хоч і надзвичайно бідний, проте добре міркує - проголосував за покликом серця, а не за нечесно нажиті гроші мільйонера - сумнівного мецената
    відповісти
  • Степан Деркач 29 Жовтня 2012 14:11
    Я б на місці Козака нашим рагулям і ломаного гроша навіть б не дав!!!
    відповісти
  • Ірина 29 Жовтня 2012 14:09
    Олькові:
    у 117 окрузі цього тижня ходили "продавці", шукали голодранців, які готові продатися "за шмат гнилої ковбаси" чи за кілька брудних купюр...
    відповісти
  • Роман 29 Жовтня 2012 14:05
    В черговий раз люди показали свою душевну прогнилість, людина котра реально піднімала свій виборчий округ програла, а той хто прикрився Батьківщиною переміг. Люди ви самі собі вороги, а потім жалієтесь на те, що вами ніхто нецікавиться. Тарас Романович, особисто для мене ви всерівно ПЕРЕМОЖЕЦЬ.
    відповісти
  • ракета 29 Жовтня 2012 14:02
    Гевко з Пташкіним ,як зазвичай заробили,а їхній кандидат - пролетів!!!...з Рогуцьким таке ж було!
    Ха-ха-ха!!! Такий розумний , а самих аферистів собі у команду набрав!!!
    відповісти
  • тато учня 29 Жовтня 2012 13:51
    тут вітає, а сам би задушив в обіймах
    відповісти
  • 777 29 Жовтня 2012 13:43
    Пазиняк виграв на 15000 голосів
    відповісти
  • Олько 29 Жовтня 2012 13:43
    А в 117-му після опрацювання 45% б"юлетнів найшлось таки 5000 баранів що проголосували за барана.
    відповісти
  • прикол 29 Жовтня 2012 13:41
    Він приколюється))) Поки що він виграє 4% у Пазиняка))
    відповісти
  • 2012 29 Жовтня 2012 13:36
    Добродомов якщо ти не пройшов - це не означає що весь світ поганий !
    Забери цю статтю звідси, ще результатів близько нема ! по доброму просем а то ....
    відповісти
  • вибори 29 Жовтня 2012 13:36
    програли ті,хто за декілька років зробив щось для жителів району і навпаки виграли люди яким начхати на ті села
    відповісти
  • Бувалий 29 Жовтня 2012 13:29
    Тарасик присипає пильність. Результати треба очікувати ввечері, або завтра. Василю, не здумай розслаблятися.
    відповісти
  • ДПА 29 Жовтня 2012 13:22
    Люди! Ви навіть не уявляєте скільки самогубств було вчинено підприємціми, яких шалено пресували "козаківвці" в часи Медведчука!
    Це страшна людина! Більш підлого і наглого я не знаю і це саркастичне "привітяння" - це верх наглості і підлості!
    відповісти
  • Андрій 29 Жовтня 2012 13:17
    я думав там лохів більше ,слава Богу менше не повились на гречку ,від урода який ще недавно був в партії вітренко,який грабував країну скільки був в податковій
    відповісти
  • Бі.Бі.Сі. 29 Жовтня 2012 13:16
    Це був жарт бувалого митаря
    відповісти
  • Правда ! 29 Жовтня 2012 13:15
    Козак Тарас Романович, самовисування - 48.21 %.
    Пазиняк Василь Степанович, ППВО "Батьківщина" - 43.59 %.
    Cтаном на : 29.10.2012 13:05:12
    Опрацьованих протоколів 12.07 %.
    відповісти
  • наші 29 Жовтня 2012 13:14
    Поступив по чоловічому.
    Молодець!
    відповісти
  • :) 29 Жовтня 2012 13:11
    в черговий раз ті самі граблі. Василя ми більше не побачимо, а проблеми залишаться тільки нам... яким би Тарас не був, але він набагато! людяніший від того пройдисвіта... респект Тарасу Романовичу
    відповісти
  • 777 29 Жовтня 2012 13:10
    Жарт
    відповісти
  • Робот 29 Жовтня 2012 13:09
    Вішайся Боря.
    відповісти
  • .. 29 Жовтня 2012 13:08
    як так?
    відповісти
  • . 29 Жовтня 2012 13:04
    Ті села, які проголосували за Козака і Дубневичів - треба відлучити від церкви, обнести парканом і не впускати на базар до Львова!
    п.с. Ця заява - це козачок так приколюється...
    відповісти
  • fanatik 29 Жовтня 2012 13:03
    цікаво чи поступив би так пазиняк по європейськи як козак
    відповісти
  • львовский мудрец 29 Жовтня 2012 12:57
    поздравляем, Василь! удачи и добра!!!
    відповісти
  • Я 29 Жовтня 2012 12:54
    Ніякого приколу немає. Виграв вибори черговий Яворівський... Жовківщина ще пожалкує, що віддала голоси за цього п...ста
    відповісти
  • kovdra 29 Жовтня 2012 12:53
    ааа. зрозуміло. мерсі.
    відповісти
  • Свій 29 Жовтня 2012 12:52
    Є така штука як паралельний підрахунок голосів.
    відповісти
  • Андрій 29 Жовтня 2012 12:51
    ну Слава Богу на одну тушку менше буде
    відповісти