Львів
понеділок 29 жовтня, 2012, 12:45
16433
276
-a A+

Тарас Козак привітав Василя Пазиняка з перемогою у 122 окрузі

Тарас Козак привітав свого опонента Василя Пазиняка із перемогою по 122-му виборчому окрузі Львівщини і побажав гідно нести звання українського парламентаря.

Він звернувся із зверненням до Пазиняка, текст якого подаємо у повному обсязі:

«Василю Степановичу Пазиняку

Шановний Василю Степановичу!

Чесна та безкомпромісна боротьба, яка тривала на виборчому окрузі, де ми з Вами виборювали мандат депутата Верховної Ради України, цієї ночі завершилася Вашою перемогою. Я поважаю і приймаю народний вибір, твердо переконаний, що Ви його з честю виправдаєте, а населення Жовківщини і Яворівщини ніколи і при жодних обставинах не пожалкує за те, що віддало за Вас свій голос.

Знаю, яка складна ситуація сьогодні у розточанських районах: потребують ремонту дороги, школи, ФАПи, відсутність робочих місць не дає можливості трудовим людям прикласти свої можливості, розум та силу для реалізації власного потенціалу. Але разом з тим я твердо переконаний, що Ви зумієте переламати ситуацію на краще, зупинити тотальне зубожіння населення та ініціювати проведення низки реформ, спрямованих на підвищення життєвого та соціально-культурного рівня наших виборців.

Маю надію, що Ви як порядна людина, будете однаково добре ставитися до виборців, які підтримували під час цих перегонів інших кандидатів, в тому числі мене. А Ваша плідна діяльність на згуртування громад Розточчя найближчим часом заколоситься добірними зернами успіху.

Вітаю Вас з перемогою та бажаю гідно нести звання українського парламентаря.

З повагою Тарас Козак».

Коментарі 265
  • Тишек 14 Листопада 2012 11:33
    Щось сайт почав затирати мої коменти.. . Цензури дотримуюсь.. . Тактовність витримана.. . Але Запитання - ЩО ЗРОБИВ ВАСИЛЬ ПАЗИНЯК ЗА 20 РОКІВ ДЕПУТАТСТВА? ЧОМУ ГРОШІ ЯКІ НАДАВ ВАСИЛЬ ПАЗИНЯК НА РЕМОНТ ФАПІВ ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ В СУМІ 320 тис. грн НАДІЙШЛИ З РАХУНКУ ФІРМИ ЯКА НАЛЕЖИТЬ КОЛОМОЙСЬКОМУ? ЧОМУ В. ПАЗИНЯК ЙШОВ В ПАРЛАМЕНТ ВІД КОДу КОЛИ У СВОЇЙ АВТОБІОГРАФІЇ ВІН ВКАЗАВ ЩО Є БЕЗПАРТІЙНИЙ! ЯК ЛІКАР ЯКИЙ НЕ БЕРЕ ХАБАРІВ В ОДНІЙ З НАЙБІЛЬШ КОРУМПОВАНИХ ЛІКАРЕНЬ ЛЬВОВА ЗРОБИВ ВИБОРЧУ КАМПАНІЮ НА ЗАДЕКЛАРОВАНИХ 49 тис грн І ЗРОБИВ МЕЦЕНАТСЬКИЙ ВНЕСОК В 320 тис. грн?
    відповісти
  • Іван 7 Листопада 2012 22:22
    в космос полетів!
    відповісти
  • яворівський патріот 1 Листопада 2012 16:42
    чомусь цього бідного Пазиняка всюди пхають, не знаю наскільки він цього заслужив, але вибори виграв завдяки "лейбі" Батьківщина. Він цим пацанам буде винен все життя. цікаво, чи влаштував вже для них банкет? Але думаю, по-людськи його треба пожаліти. Уявляю його перші голосування у Верховній раді, коли Місько Коломойський дасть вказівку протягувати йому потрібні рішення. Думаю після цього наша славна Яворівщина зрозуміє хто є хто. А команді його треба буде точно виїхати до Ізраїлю. Пархаті жиди вже точно їм раду дадуть.
    відповісти
  • львівські екологи 1 Листопада 2012 12:27
    Шкода наших грошей ,котрі з нас збирали якоби на підтримку Тарасу Романовичу,а виявляється Хомяк з Штрикалом їх просто крали і от результат виборів.
    відповісти
  • 000 1 Листопада 2012 12:20
    Попереду Президенські вобори то Тарасу треба йти в кандидати ,з його "мозгами" -тільки Президентом України бути , він би показав як треба тирити державний бюджет, воровская практика податкової та митниці.
    відповісти
  • Westland- Lviv 30 Жовтня 2012 21:31
    До речі Остап Дроздов- типу чесний журналіст у четвер у програмі " Прямим текстом" в переддень виборів закликав голосувати за Козака, братів Дубневичів. Інтересно скільки гламурному очкаріку дали на "рило" вказані скоробагатьки!
    Цікаво він своїм вибором заслуговує вести рейтингову передачу?
    Четверта влада мала бути поза політикою і допомогти зорієнткватися виборцям, а не закликати голосувати за того чи іншого кандидата!
    відповісти
  • член ДВК 30 Жовтня 2012 21:30
    а коли ПАЗИНЯК заплатить членам ДВК? І ЗА ПЕРЕМОГУ МОЖЕ БИ І ПРЕМІЮ ЗАПЛАТИВ?Куди можна звернутися?
    відповісти
  • просто 30 Жовтня 2012 21:30
    Я думаю потрібно вже припенити ті обговорення подивимось як себе дальше поведе Козак адже він обіцяв якщо він і не пройде у ВР то все одно буде допомагати як і допомагав Розточчю.
    відповісти
  • Мер Магерова 30 Жовтня 2012 21:29

    Тарас мені тебе шкода!
    Я тебе лювлю!
    Дай мені міліон.
    Микола Сало.
    відповісти
  • До ХА ХА до надя 30 Жовтня 2012 21:20
    А чого Т.Козак має допомагати після програшу?
    Ти що зовсім ідіот що таке тут видаєш? Та я б на його місці після цього всього і у вашу сторону не подивилась. Правильно зробить що відмовиться від Яворівщини.
    А ви заслужили на його допомогу після цього як його «підтримали»?
    Нехай тепер ПАЗИНЯК допомагає?
    Але хіба він знає ці проблеми? Нехай Грушівське озеро віддасть бідним.
    відповісти
  • m 30 Жовтня 2012 20:56
    Раді ,за Пазиняка. Бо люди розуміють за що голосують. Мудрих
    людей за гроші не вкупиш.
    відповісти
  • ростик 30 Жовтня 2012 20:39
    а також ті [***] хто вживає слоган тарас романович не може бути шо в родині чи серед знайомих нема підприємців які працювали в 90-х запитайте в нгих про козаківців і заткінться.
    відповісти
  • Westland- Lviv 30 Жовтня 2012 20:32
    Ще декілька слів про олігархів з Львівщини( інфо для роздумів)?????????????????????????????????????????
    Брати Дубневичі допомагали обласній Батьківщині з 2006 по 2009 роки і людей на Майдан возили у 2004 році- факт! Але їхні справи з СДПУ(о) - знищили їх!
    Козак - це корєш Медведчука - молодшого, який нищив бізнес- структури Нашої України і ВО Батьківщина. Робіть висновники. Як Козак, став генералом у свої роки- це окрема історія! Митниця йому здорово допомогла бабки "поднять"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    відповісти
  • ростик 30 Жовтня 2012 20:32
    шановні малолітні умніки, це ті кому менше 35 і тут цвірінькають, зателефонуйте в італію до мами і запитайте шо то таке козаківці і чого мама в італії опинилася а тоді тут глагольте ідіоти.
    відповісти
  • Westland- Lviv 30 Жовтня 2012 20:12
    Всіх зрадників, злодіїв на гільйотину, як під Великої Французької революції 1789- 1799 рр.
    Декілька на ліхтарі і все в порядку!
    Олігархи містечкові крадуть на мільярди доларів, а на Церкви, школи та потреби місцевих громад крихти дають!
    відповісти
  • Слово 30 Жовтня 2012 20:10
    Тарасе, ти начебто не дурний чоловік, але чому тебе постійно розводять на гроші на тих виборах??? Це ж було коневі зрозуміло, що ти не пройдеш ні з Вітренко, ні по мажоритарному на Львівщині,з такою кредитною історією, як у тебе.У тебе довічний статус служити у виконавчій владі статус "проффессіонала". Ще десь на Закарпутті поміж циганів ти би скорше прикупив потрібну кількість голосів і може би й проскочив, а тут ти пралітарій па жізні
    відповісти
  • Лесбіянка 30 Жовтня 2012 19:59
    2 Зодчий:
    "ні М ні Ж" це ти собі причепи вдома. Був би мужчиною,то не писав би такого.
    відповісти
  • зодчий 30 Жовтня 2012 19:46
    Перший законопроект Пазиняка - добавити ще один туалет в Верховній Раді з назвою "ні М ні Ж". Як мінімум два голоси буде.
    відповісти
  • лизар попки 30 Жовтня 2012 19:43
    В одному царстві, одному государстві жили були два недруги: пед о філ і під ар аст. Ненавиділи вони один одного люто. Але настав час вибрів і могутня рука з Києва погладила "Гламурну попку" по голівці та й записала в "кандидати". А в штаб приглядати закріпили ФІЛА. Філ довго брикав, плакав. Але педогендерна політика перемогла. Появилась усмішка на обличчі Олешка, аж труселята спотіли,- множаться наші ряди. Далі буде...
    відповісти
  • У В А Г А 30 Жовтня 2012 17:36
    У В А Г А!!!! У В А Г А!!!!
    У виборчому округу №122 (Яворів і Жовква) всі голоси Нашої України переписують до Партії Регіонів. Все це робить адміністратор ОВК№122, якому все це вказує керівник апарату Яворівської РДА - Піх О.З. за сприянням голови Яворівської районної ради Івана Карпи. Всі коментарі по даній темі миттєво видаляються. Хто маєте протоколи з виборчих дільниць можете самі звірити з даними ЦВК.
    відповісти
  • смішно і гірко 30 Жовтня 2012 17:25
    є тепер чим гордитися Яворівщині і Жовківщині, дали перепустку такому пройдисвіту у ВР, буде він представляти ваші інтереси цілих 5 років і заживете... Є приказка - "чому бідне? бо дурне"
    відповісти
  • до гість 30 Жовтня 2012 17:16
    хоч одна тверезомисляча людина, а ті що підтримують Васю - зніміть рожеві окуляри!
    відповісти
  • Надя 30 Жовтня 2012 17:16
    мені дуже шкода що Тарас Козак програв. хоча я за нього не голосувала. Бо на ті подачки які він давав чи то помагав. лізли в кишені тим людям які тільки моляться за себе.і не думають за людей.Не всі люди люблять тих хто обслуговує в церкві.а вони і тим наживалися що ви давали.Треба було робити все в міру.
    відповісти
  • Дурний Ромко 30 Жовтня 2012 17:13
    Шкода, що Олег баран не пройшов до ради. А козак добре, що не пройшов. Я дивуюся, як Дубневич пройшов. Дурні виборці
    відповісти