Влада
вівторок 21 серпня, 2012, 11:15
1858
30
-a A+

Марія Яремчук заявила про підтримку Партії регіонів

Прем’єр-міністр Микола Азаров вручив призерці міжнародного конкурсу «Нова хвиля-2012» Марії Яремчук урядову подяку за просування української музики. У свою чергу співачка заявила, що «для неї це честь і вона б хотіла підтримувати Партію регіонів на виборах і в цілому, морально, і як співачка».

Азаров пообіцяв розглянути її прохання, пише Gazeta.ua.

Яремчук пояснила, чому прийняла таке рішення: «Я людина аполітична, бо, по-перше, я дуже молода, по-друге, я – співачка, що абсолютно не відноситься до політики. Моє рішення підтримати Партію регіонів не означає, що я влажу в політичні дебати. Це просто моя моральна підтримка, як молодої виконавиці із західної України. Певно, вже час об’єднуватися і немає значення – Схід це чи Захід. Треба вже бути на одній хвилі всьому українському народові і владі в тому числі».

«А я ж – не українська влада, щоб мене критикувати, а українська співачка. Тому не знаю, за що можна критикувати, оскільки я не сказала нічого такого, що може попасти під критику і не приймала радикального рішення. Я, як була патріоткою, так і є. Буду продовжувати те, що робила раніше – співати», – сказала Яремчук.

За її словами, їй ще ніхто не дзвонив і не писав з цього приводу якусь критику: «Та я і не зважатиму, бо слухати або читати таке – безглузде часопроведення. Всі ми маємо бути за одне і любити свою державу і мову».

Яремчук також наголосила, що її рішення не має ніякого відношення до Ахметова, який фінансово її підтримував на «Новій хвилі».

 

Коментарі 25
  • Gen 22 Серпня 2012 20:41
    Це дуже сумно, але музиканти, артисти є залежними від публіки, гонорару, слави. Тобто на їх слова (теперішні) можна просто нас.рати. Але до сьогодні я думав, що Бебік це діагноз, виявляється це національність.
    відповісти
  • виборець 22 Серпня 2012 18:17
    батько зверху дивиться і думає "Шкода,що тоді не стримався..."
    відповісти
  • око 22 Серпня 2012 16:51
    до проффесора бебика.ну що ви городите.тепер не пишуть національність батьків навіть в свідоцтві про народження.при чому тут національність.в мене дід німець бабка полька мати козачка а я за україну пасть порву.і що яка в мене національність.тим більше в світі нема паспортів з національністю.всі будуть знову ржати з україни.а грошей скільки треба ще більше чим для мовного тупого закону нікому не потрібного.тарас мурський ти мурло і брудний [***] изврвщенець.фу ригалово ти сосун
    відповісти
  • Українка 22 Серпня 2012 14:54
    Назвіть непродажного депутата...
    відповісти
  • Українка 22 Серпня 2012 14:53
    Не суди, і не судим будеш ! Вона сирота.
    відповісти
  • дикий гоцул 22 Серпня 2012 13:00
    Правильно, девочка! Петь и работать!
    Строить Украйну с развалов лихих,
    много у нас паразит-патриотов,
    "бебиков-бобиков" разных, пустых.
    відповісти
  • кіт 22 Серпня 2012 10:54
    Була Марійка,а стала Мурка.Хтось має забавляти бугрів і паханів на оргіях в саунах."Мурка в кожаной тужурке"
    відповісти
  • ТАРАС МУРСЬКИЙ 22 Серпня 2012 10:05
    ТА ОНА ВСЕМ ОТСОСАЛА!!!
    відповісти
  • хрін 22 Серпня 2012 09:20
    повторюю для тварин письцяк іі треба пожаліти а не обливати брудом
    відповісти
  • ALEA JAKTA EST 21 Серпня 2012 17:37
    соска дурна
    відповісти
  • Галичанин. 21 Серпня 2012 15:29
    На що тільки не штовхає людей бідність, а жаль.
    відповісти
  • хм 21 Серпня 2012 14:57
    Шкода ніколи б не подумав, що вона так зробить.
    відповісти
  • 777 21 Серпня 2012 14:45
    я тупый падонок, вихований на цінностях будівника комунізму - вбивствах.
    відповісти
  • . 21 Серпня 2012 14:42
    Марія Яремчук тупа пiздa
    відповісти
  • S/p/d 21 Серпня 2012 13:42
    Горе от ума... а не Марія Яремчук.
    відповісти
  • Хо-Хо 21 Серпня 2012 13:23
    Зеник 12.47. - 100%
    Буде по теріконах і кабаках шансон нести в маси . Співати навчилась , а рахувати і думати ні . Наївна малолєтня дурочка.
    відповісти
  • хрін 21 Серпня 2012 12:56
    бідна дитина.батько зверху дивиться і плаче. не треба олько- роман бути брудноротими педиками як ото цьоцьо. до цьоцьо ти ще не всрався і не здох фашистюго вбивця дітей.коли ти вже нажерешся зі своїми регіаналами тварино брудна.от нечість на голови наші.ганьба для людей така підстилка анальна обрізаний на голову
    відповісти
  • Зеник 21 Серпня 2012 12:47
    Захід після цього в ній розчарується, а сходу її українські пісні не потрібні.
    Результат - буде Вона співати тепер мабуть російською.
    відповісти
  • 777 21 Серпня 2012 12:39
    Дурні коменти! Для мистця-професінала найголовніше - це востребуваність, у нього упляють не душу чи погляди, а його мистецтво. Ван Гог продавав свої картини, не дивлячись на їх погляди чи на життя, чи на суспільство.
    Дівчина молодець: голосувати - це одне, а продавати своє мистецтво - це зовсім інше!
    Так само я, вихований на соціальних цінностях і моральному кодексі будівника комунізму не можу приймати ні ту так звану опозицію, ні будь-яку партію олігархів!
    відповісти
  • цьоцьо 21 Серпня 2012 12:35
    гірше ляха Україну розпинають жиди з КОДла та Свободи.
    відповісти
  • vyvod 21 Серпня 2012 11:56
    Это Штирлиц в юбке.
    відповісти
  • !!! 21 Серпня 2012 11:43
    "Славних прадідів великих онуки погані"
    Тарас Шевченко
    відповісти
  • 2 21 Серпня 2012 11:33
    все правильно говорить дівчинка - треба собі майбутнє будувати , молода - потрібні гроші , статки набути ... при повній відсутності таланту , т.зв. "мистецтво" робить реклама ,гарний зовнішній антураж щоб видати звичайну посередність за талант , на це все потрібні гроші , гроші та захист дає ахметов,партія регіонів.
    відповісти
  • ! 21 Серпня 2012 11:28
    Олько, читай уважно, не у Азарова, а у Ахметова
    відповісти