Влада
п'ятниця 18 травня, 2012, 19:17
1290
24
-a A+

«УДАР» Кличка йде на вибори самостійно

Партія «УДАР» не має наміру об’єднуватися з жодною з політичних сил і не веде подібних переговорів.

Про це лідер «УДАРу» Віталій Кличко заявив під час прес-конференції у Полтаві, повідомляє «Укрінформ».

«УДАР» нікому з політичних сил не обіцяв об’єднання. Ми заявили про свої наміри йти за списком окремо і йдемо окремо. І за це готові нести відповідальність перед своїм виборцем», – сказав Кличко.

На його думку, заяви деяких політиків про ймовірність чи перспективу об’єднання з «УДАРом» можна пояснити одним: багатьом не дає спокою зростання рейтингу партії.

Водночас Кличко додав, що «УДАР» готовий узгоджувати з іншими опозиційними силами кандидатури у мажоритарних округах на основі незалежного опитування і виступає за принцип «один округ – один кандидат від опозиції».

Коментарі 22
 • вовочка 20 Травня 2012 22:36
  коли ,ж історія вас політиканів навчить -тільки в гурті сила .Чи може партія "Удар "має те ж саме завдання , що решту -відібрати голоси в основних гравців.
  Ну скільки разів потрібно ,на граблі наступати ,щоб зрозуміти -є партія влади (поки ,що бандитська) і опозиція ,хто з них згуртованіший -в того й сила....
  відповісти
 • Леся 20 Травня 2012 15:30
  Скажи, Кличко, яка та чия ідея у вашої партії???
  На кого та чию країну ти будеш на виборах працювати??
  У нас на Рівненщині у Кузнецовсььку -начальник соціального захисту вела гроші трьох партій: Сильна Україна, Фронт змін, УДАР. Може у цих трьох партій спільна програма??? Нормальних українців-патріотів в цих партіях немає -тільки хохли та манкурти...
  На День Злуки, Кличко підспівував Яценюку, Турчинову, Тягнибоку. А потім що горшки побили????
  відповісти
 • капа 20 Травня 2012 14:48
  наберіть у пошук "Кличко-Бакай" і все стане зрозумлим. Київський клан взяв у політичну аренду "брендовану популярність" єврейського походження. Галичани клюнуть? Як завжди - "а може буде добрим царем?" Для себе - так. Для нас - сумнівно.
  Нема гідних кандидатів. Або вовки, або - шнурки від когось.
  відповісти
 • ю 19 Травня 2012 19:47
  (що говорить Гриценко, я би не вірив. Порядна людина до такого обійстя в Київі, яке має "чесний" Гриценко ніколи не доробиться.)
  - Якийсь безрогий козел не знає того, що всім відомо: - Гриценко в Києві живе у квартирі.
  відповісти
 • Чаба 19 Травня 2012 19:05
  До Гаплика. Всіх не знає, то точно. Як і в кожній партії туда пробує залізти всяка х.у.й.н.я. Але шо воно має до того, що УДАР йде на вибори сам а не в обєднанні з опозицією? До чого тут Федорів, катеринчук та ін.?
  відповісти
 • Gun Don 19 Травня 2012 19:03
  Я шаную лемків. Але серед лемків багато таких як ти. таких я не шаную.
  Особливо, таких як ти "Гєна", із Свободи.
  До речі, один з симптомів Свободівця. Тільки закінчуються аргументи (тобто майже після першого парирування", свободівці починають обливати людей брудом.
  відповісти
 • Гаплик 19 Травня 2012 18:52
  А Лариса Федорів у Кличка яким боком??? За два роки три партії, шо Коля Катеринчук уже нє пацан? Може вона ше до ВР стартуватиме????????? ОТ наржуся!!!!!!! Кличко дійсно не знає хто в його команді.
  відповісти
 • ЧЕСНО 19 Травня 2012 18:11
  Якщо Кличко такий хороший і самодостатній, нехай покаже свою команду. Під модний бренд зараз лізуть такі пройдисвіти, як наприклад Кіт у Ходорові, депутат від Тигипка, який продає через офшори жидам українську землю і кидає селян
  відповісти
 • до Gun Don00:17 19.05.12 19 Травня 2012 14:14
  Ну скільки разів вже повторювати для таких, як /Gun Don00:17 19.05.12/: зарубай , викарбуй собі на своєму дебільному, тупому, рагульському, ідіотичному лобі назавжди :"Хто Лемка не шанує, най-го в с р а к у поцілує!" Вкумекав, ти, дурню , нап’яно нагуляний!
  відповісти
 • до Gun Don00:17 19.05.12 19 Травня 2012 14:13
  Ну скільки разів вже повторювати для таких, як /Gun Don00:17 19.05.12/: зарубай , викарбуй собі на своєму дебільному, тупому, рагульському, ідіотичному лобі назавжди :"Хто Лемка не шанує, най-го в [***] поцілує!" Вкумекав, ти, дурню , нап’яно нагуляний!
  відповісти
 • Gun Don 19 Травня 2012 13:55
  Східняк, бокс корумпований на рівні промоутерів. Якщо б з Кличком застосовувались корумпційні схеми в боксі, то вже були б зроблені "програші" Кличка в боях, де б ніхто й не сподівався.
  Втім, я погоджусь з тобою...але тільки тоді коли ти будеш професійним боксером.
  А те, що Гриценко заявляв що в Київраді у Кличка злодії, то звичайно.... Гриценко ж чистої душі людина... Армія не забуде його командування обороною держави . . .
  Пройде УДАР чи ні, то час покаже. Але рішення Кличка про те, щоб не обєднуватись з жидами і профанами є правильним.
  відповісти
 • дишель. 19 Травня 2012 13:06
  Можливо він програе, бо один, зато з повагою від народу, бо не зільеться з тими порочними, яких народ давно вже терпіти нехоче. Просто 20-ть років люди вибирали брехунів, жадних і ненаситних. Нажаль вони після себе незалишили гарних людських похвал, тільки одну ганебну історію.
  відповісти
 • Східняк 19 Травня 2012 10:35
  Якщо "Кличко відповідає за свій список", то подивіться на його список у Киівраді - злодій на злодієві, про що йому заявляв Гриценко. Бокс є найбільш корумпованим видом спорту і повністю контролбється мафією, і Кличко в цій системі займає не останню позицію, тому разом з ним до ВР прийдуть люди міжнародної мафії. Допускаю, що вони будуть кращими від сьогоднішніх депутатів, але що від того Україні?
  відповісти
 • думка 19 Травня 2012 10:02
  цьоцьо а тобі що потрібно взагалі, крім тупих коментів?
  відповісти
 • До Гєника 19 Травня 2012 00:30
  Послухай сюда. хруньо. КОД висуває кандидатів, котрих люди в своїй масі не знають, і саме тому ці кандидати програють. Пішовши б у складі КОДу Кличко б нічого не зобув крім кілької мандатів. Якщо він йде самостійно, то рризикує ВЛАСНИм іменем і ВЛАСНОЮ репутацією. Шукаючи нові обличчя люди проголосують за нього, а не за лже - опозиціонера Яценюка чи баптиста - ортодокса Турчинова. І проведе він в парламент людей за ЯКИХ ВІДПОВІДАЄ ВІН чоловік 20-25. І можеш покласти мої слова в сейф. А в КОДі він би провів 2-3, які бу цьому КОД лі і розчинились. Так що робить він все цілком правильно. А от "Свобода" своїх 5 відсотків не набере і подарує їх як бонус Партії регіонів. Не розуміє цього тільки дурень. І саме тому я голосуватиму за Кличка і кожна людина, яка не є складовою стада, повинна зробити так само. А далі хай діється Божа воля і хай Кличко відповідає за свій список сам. А ти, Гєньо - дурень.
  відповісти
 • Gun Don 19 Травня 2012 00:17
  Гєна, ти класичний галицький лемко недолугий. Людина руками заробила собі міліони... відома в цілому світі.
  І тільки класичний галицький профанатор гєник, якого х.у.й хто знає випивши пляшку пива і посцявши в ліфті, пише "Кличко дурень".
  Але якби зустрівся з ним тет-а-тет, то розказував би як він поважає Кличка... бо то такво в нас туткай на галичині серед лемків заведено - пообісрувати тих хто шось добився. Тоді і ми си почуваємо фест важливими людьми...
  відповісти
 • гєник 18 Травня 2012 21:40
  Кличко - дурень!
  амбіції...
  відповісти
 • вася 18 Травня 2012 20:55
  [***]
  відповісти
 • Андрій 18 Травня 2012 20:43
  Добре робить, що йде сам. Лише нехай прискіпливо вибирає собі команду.
  відповісти
 • ех Вова 18 Травня 2012 20:09
  Ну що ж гетьманські традиції продовжуються,історія нічого не вчить а шкода!
  відповісти
 • хвощ - 18 Травня 2012 19:40
  Буга-га!А Кличко який?
  Цьоцьо - наївна (-е, -ий)
  відповісти
 • цьоцьо 18 Травня 2012 19:37
  хай створять реальну альтернативу аппазіції обрізаній
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...