Львів, Влада
п'ятниця 02 березня, 2012, 14:00
7274
20
-a A+

Ковбасюк уже не прокурор Львівської області

Віталія Ковбасюка переведено з посади прокурора Львівської області на посаду прокурора Дніпропетровської області.

Про це 2 березня ЗІКу повідомило джерело в прокуратурі.

За інформацією джерела, Ковбасюка призначено на посаду першого заступника новоствореної Дніпровської екологічної прокуратури, діяльність якої пов'язана з дотриманням законодавства на територіях річки Дніпра.

Натомість прокурором Львівської області призначено екс-прокурора Сумської області, який встиг попрацювати на своїй посаді з грудня минулого року. Прізвища наразі не уточнили.

Прес-секретар прокуратури Львівської області Мар’яна Гайовська наразі офіційно не підтвердила зміну керівника прокуратури Львівщини. «Мені нічого не відомо. Кадрові рішення приймає Генпрокуратура», – сказала Гайовська.

Нагадаємо, Віталій Ковбасюк перебував на посаді прокурора Львівщини з листопада 2010 року.

 

Коментарі 14
 • іван 5 Березня 2012 09:56
  Прокурори міняються а зами залишаються. Всі знаєть що тут всім керують зами. якщо не поміняє замів то нічого не зміниться.
  відповісти
 • Естет 4 Березня 2012 09:07
  Розалія Краснодупська! Хто б ти не була -ЗАСТРЕЛИСЬ !!! Бо твоє місце на КУЛЬПАРКОВІ!!! А далі по темі Ковбасюк порівняно з попередніми прокурорами Львівщини порядний хлопака. Що собою являє Василенко життя покаже.
  Розалія!!! а ти таки ЗАСТРЕЛИСЬ ПОТВОРО!!!
  відповісти
 • ковбаса 4 Березня 2012 00:05
  Слава те господи, царская ссылка кончилась. Следуючий?
  відповісти
 • ТОП 100 3 Березня 2012 15:54
  Шановний "Як нах Дніпропетровсь"!
  "Ковбасюк В.В. - зампрокурора Дніпровської міжрайонної природоохоронної прокуратури!!У ЗІК не ті джерела, даремно платить їм..."
  Ви різницю між Дніпровською екологічною прокуратурою на правах обласної (територія обслуговування майже 10 обласних прокуратур) і між Дніпровською міжрайоною природоохоронною уявляєте? Чи просто клавішами плескаєте? Вчимо "матчасть"! "...дописувач нах..."
  відповісти
 • Ковбасюк В.В. - зампрокурора Дніпровської міжрайонної природоохоронної прокуратури!!У ЗІК не ті джерела, даремно платить їм...
  відповісти
 • До Довідково 3 Березня 2012 10:22
  Скоріше правда ніж ні... Ну тоді все зрозуміло,..
  відповісти
 • Суми 2 Березня 2012 22:31
  У нас на Сумщині Василенко зарекомендував себе дуже гарно , дійсно освічена людина і профессіонал своєї справи , дуже жаль що його перевели, тільки порядок почали наводити.
  відповісти
 • Жидачів 2 Березня 2012 20:34
  Пане Василенко, чи в змозі ви вплинути на мєнтовский бєзпрєдел в м. Жидачеві ?!
  Одні хабарники і алкоголіки !
  відповісти
 • Львів`янин 2 Березня 2012 17:54
  Пане Василенко, якщо це дійсно Ви, а як Ви ставитесь до корупції в органах ДАІ та й узагалі всього МВС? Як Ви з нею будете справлятись чи ця справа Вас не зачіпає?
  І ще таке питання: В багатьох аптеках області продаються комбіновані препарати без рецепту, які по своїй суті є наркотиками на кодеїновій основі і, не знаю, що це за препарат, має назву Тропікамід, теж наркотичний, але насправді йде як краплі для очей, про те наркомани коляться ним, після чого в них гниють тканини. аж до кісток. Думаю це проблема нашої Нації. Чому це не припиняється? Люди ж страждають, хворіють і помирають. На мою думку таких людей стає все більше і більше. Мілійії це відомо, але далі кришування цих аптек справа не заходить, Вам цікаве це питання чи ні?
  відповісти
 • шпенька 2 Березня 2012 15:33
  головне жиби не рогулє бо то всьо продажне виплату зарплату пильнуй понтійпілата бо робочі багатьох заводів фіг проголосують за ригналів
  відповісти
 • Василенко О.А. 2 Березня 2012 15:20
  Тепер я новий прокурор Львівської
  оласті.
  Прошу ознайомитися з моєю офіційною біографією:
  Олег Андрійович Василенко народився 1970 року в м. Липецьк Російської Федерації в сім’ї військовослужбовця. Після закінчення Ямпільської середньої школи (Сумська область) 1989 року вступив до Української національної юридичної акдемії ім. Ярослава Мудрого, яку успішно закінчив за спеціальністю правознавство і отримав направлення на роботу до прокуратури Черкаської області, де до 1999 року працював на посадах слідчого в прокуратурі м. Черкаси та прокуратурі області.
  У травні 1999 року Олег Василенко переведений в центральний апарат Генеральної прокуратури України, де займав ряд посад. Згодом був призначений Броварським міжрайонним прокурором Київської області, певний час працював у прокуратурі м. Київ, понад два роки - першим заступником прокурора Кіровоградської області та заступником прокурора Київської області. Остання його посада перед новим призначенням – начальник Головного управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
  З грудня 2011 року – прокурор Сумської області.
  Державний радник юстиції 3 класу.
  ХТО НЄ ЗАХАВАЛСЯ, Я НІВІНОВАТ!
  відповісти
 • Володимир 2 Березня 2012 14:52
  Садовий давно продався регіоналам, тому йому всерівно, а от щодо опозиціі думаю будуть переслідування!
  відповісти
 • вова 2 Березня 2012 14:52
  Дайош дарогу даунєцким-ура.
  відповісти
 • микола 2 Березня 2012 14:07
  значить потрибно нового-який потрусить старого и його справи все правильно-а то пан садовий разом из фарион дуже добре себе почувають на екранах телевизорив но не в господарци львивщини
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...