Львів, Події
субота 04 лютого, 2012, 12:25
3258
17
-a A+

На Львівщині в автобусі посеред дороги замерзло пальне

У автобусі «Дрогобич-Летня», який перевозив людей, що поверталися з роботи додому, замерзло дизельне паливо. Терміново перевізникові довелось відправляти інший автобус, який доставив людей до домівок.

Зі слів голови районної комісії з ТЕБ і НС Михайла Винницького, ця надзвичайна ситуація учора, 3 лютого, стала предметом обговорення на нараді з перевізниками, яких зобов’язано заправляти транспорт якісними паливно-мастильними матеріалами, – передає кореспондент ЗІКу.

Сільські голови, медичні заклади отримали вказівку, за необхідності, одиноким престарілим людям, яким самим важко обігрівати оселі, пропонувати ліжка в лікарнях на час морозів. Також в районі запроваджується волонтерство щодо опіки немічними людьми.

 

Коментарі 17
  • Гриць 5 Лютого 2012 21:24
    Не такі вже дурні водії щоб в таких екстремальних умовах заправляти автобуси неякісною соляркою. Просто продають хер знає що, бо контролю за якістю нафтопродуктів в державі жодного а як якийсь перевіряючий заїде - куплять з патрохами.
    відповісти
  • Лисий лис 5 Лютого 2012 19:47
    АЗС на__бують...
    відповісти
  • Андрій 5 Лютого 2012 14:32
    Доречі вчора на АЗС замовляю євро дизель, а оператор каже - не бери воно замерзає. Взяв простий дизель. -- витримав - 25 !!
    відповісти
  • Андрій 5 Лютого 2012 14:30
    зараз якісне пальне не легко знайти. Замерзлі маршрутки посеред рейсу це не рідкість.
    відповісти
  • вр 5 Лютого 2012 12:01
    Василь Лопушанський - прохідний кандидат по Старосамбірському та Турківському району за підтримки губернатора Костюка!!!
    відповісти
  • незнайко 5 Лютого 2012 10:52
    діло було не в бабіні...просто х... сидів в кабіні...
    відповісти
  • Лапікура 5 Лютого 2012 09:08
    Знаю про зимове і літнє. Але ж паливо замерзло на ходу (в дизельних двигунах існує система звороту лишнього розігрітого палива від двигуна в паливний бак в місці відбору з баку), а не після стоянки вночі. ПРосто в паливному баку крім ДП була вода, ось вона замерзла десь в магістралі до двигуна.
    відповісти
  • до Лапікура 5 Лютого 2012 02:38
    А пан не чув, що солярка буває зимова та літня? Літня загустіває при -10.
    відповісти
  • Петя 4 Лютого 2012 22:40
    Пишите як клоуни!!!!!
    відповісти
  • Касюня 4 Лютого 2012 21:02
    Та ти шо? ЙоЙ ...!
    відповісти
  • Батяр 4 Лютого 2012 21:00
    Йой, Касюню, а чулас таку важливу новину:в гавтобусі сулярка замерзла!
    відповісти
  • Карась 4 Лютого 2012 20:33
    Де контроль за паливом в Україні? Ви заправте в Польщі дизельним паливом і замерзніть на автобамі Краків-Дрезден, то держава Польща (при наявності чеку з АЗС) відправить ваше авто на автосервіс, надасть готель і тисячу вибачень, а за цей весь сервіс заплатить звісно що АЗС на якому ви купили пальне. Ось!
    А нас мають за бидло, щей водія звинуватять, який цілий день мерзне в цій маршрутці, надаючи послуги, і ніхто дякую не скаже. Зупинити транспорт, і оголосити бойкот виробникам неякісних паливно-мастильних матеріалів.
    відповісти
  • Лапікура 4 Лютого 2012 19:17
    Якісне дизельне паливо саме по собі не замерзає, тим більше на ходу, так як в дизельних двигунах існує зворотній витік невикористаного розігрітого ДП в паливний бак. Якщо водій заправляється готівкою, то тут і до гадалки нема чого ходити - купив в тракториста або іншого "носія", які не дуже тратяться на належне зберігання продукту. тОму і вода попала в ДП. Вона і замерзла при працюючому двигуні.
    відповісти
  • ялкл 4 Лютого 2012 18:24
    Я думаю, що водії автобусів прекрасно знають заправки де заливають неякісну бадягу, але для економії коштів там заправляються. А ще не вмикають опалення в салоні для економії палива.
    відповісти
  • А-71 4 Лютого 2012 15:43
    жмот маршрутчик заправив дешеве ДП,от і замерзло!!!!
    Нормальні водії розмішують ДП з присадками, а на чорний день з 80-тим, або 92 =м бензином і їздять.
    відповісти
  • . 4 Лютого 2012 14:27
    егежбо.
    водії шанують свій транспорт, на економію 2 копійок на літрі не йдуть, якщо це спричинює погану роботу транспорту.
    Карати треба сволочей на заправках, які неякісне продають, особливо на вихідних це найбільш замітно.
    відповісти
  • хвощ 4 Лютого 2012 13:33
    Як ніби стоять дві колонки, на одній написано "Якісне пальне", а на іншій- дешевше "Неякісне", і ніби керівник економить гроші, купуючи неякісне.
    Ви закликайте та карайте продавців, а не покупців.
    Руки короткі? То не звиздіть нам свою пургу, баклани
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...