Львів
п'ятниця 27 січня, 2012, 11:37
997
12
-a A+

«Міра і К» випускає на маршрути невідповідні автобуси, – управління транспорту ЛМР

Як інформує управління транспорту та зв’язку Львівської міськради, працівники управління неодноразово фіксували факти порушення перевізником «Міра і К» умов договору. Зокрема, на маршруті №8 було зафіксовано автобуси марки «Газель» та на маршруті №27 автобуси марки «ПАЗ».

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Управління неодноразово зверталось до перевізника зняти з маршрутів невідповідні автобуси та не порушувати умов договору. Однак перевізник свідомо ігнорує умови конкурсу», – зазначили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР.

Нагадаємо, ТзОВ «Міра і К» обслуговує такі маршрути: 7, 8, 11, 12, 14, 25, 27, 33, 35, 40.

Коментарі 12
  • мер 30 Січня 2012 14:36
    для зручності маршрутів і життя хочу змінити назви всіх вулиць, при цьому ліквідувати їх по прямих і перпендикулярах, а зробити вулиці РАДІАЛЬНО І ХОРДОВО!!!А ЖУК ХАЙ БУДЕ ПЕРЕПРАВОЮ З РАДІАЛЬНОЇ ВУЛИЦІ НА ХОРДОВУ!
    відповісти
  • Рясне 30 Січня 2012 10:14
    11 маршрут (як хочу так і дрочу- це слова водія), з сихова останній в 21 год а по графіку в 23 . Закінчую роботу в 22.00 а дальше на рясне треба пішочком....
    відповісти
  • До "до мент" 29 Січня 2012 11:32
    Свобода звернулася в прокуратуру про незаконність конкурсу і незаконність підписання договорів з програвшою фірмою. Жука все таки за це візмуть за д.у.п.у.
    відповісти
  • до мент 29 Січня 2012 11:29
    Якраз найцікавіше ,що конкурс був не законний. Його відмінила міськрада. Але Садовий його все одно провів перед самим новим роком. Але навіть і цей конкурс фірма Лободи програла і не дістала ні одного маршруту. Не зважаючи на це на другий день з Мірою і К було підписано "тимчасовий договір" на перевезення по 7 маршрутах без додаткових умов і зобовязань,які підписали вигравші перевізники.. Тобто підприємства які виграли конкурс опинилися в набагато гірших умовах ніж програвший. А ви знаєте ,що в нас тимчасові договори можуть діяти роками. Тепер до Міри і К і не може бути особливих претензій, бо договір "тимчасовий" і істотні умови на нього не впливають. Автобуси Лободи і Козака з Громадянської Позиції будуть "бомбити" по Львову як їм схочеться без ніякої відповідальності.
    відповісти
  • мер 28 Січня 2012 23:09
    для зручності маршрутів і життя хочу змінити назви всіх вулиць, при цьому ліквідувати їх по прямих і перпендикулярах, а зробити вулиці РАДІАЛЬНО І ХОРДОВО!!!А ЖУК ХАЙ БУДЕ ПЕРЕПРАВОЮ З РАДІАЛЬНОЇ ВУЛИЦІ НА ХОРДОВУ!
    відповісти
  • люди 28 Січня 2012 14:43
    Про 71-ий маршрут за час його роботи багато позитивних відгуків, то чому б його не відновити
    відповісти
  • дартаньян 28 Січня 2012 08:52
    Во всем виноват не перевозчик а председатель теддерного комитета и К. У претендента ДОЛЖЕН БЫТЬ ЗАПАС АВТОБУСОС из расчета 5 автобусов 1 РЕЗЕРВНЫЙ 10- 2 резервных и тд
    відповісти
  • МЕНТ 27 Січня 2012 20:50
    Ну і шо управління транспорту і так нічого не робить а перетворилось в засіб масової інформації який інформує пасажирів шо маршрутки не їздять але це і так знають усі пасажири які годинами стоять на зупинках якшо я не помиляюсь засновник цієї фірми Лобода був в комісії яка призначала перевізників що тут дивного.
    відповісти
  • Андрій 27 Січня 2012 17:10
    ТАК ЗАБРАТИ НАФІГ ЛІЦЕНЗІЮ!!!
    відповісти
  • ААА 27 Січня 2012 14:36
    Левандівку при совєтах називали "малая зємля", з впровадженням ринку перевезень ситуація була трошки внормалізувалася... І тут прийшов Задовий із Колорадським обфайдали все , і Левандівка,знов, як за других совєтів стала "малою земльою". А все тому, що
    дуже глибоко кожній владі чим ви їдете, їм важливо , щоб ви більше віддали...
    відповісти
  • Левандівка 27 Січня 2012 12:10
    А чому сьогодні не було 17 ? За словами водіїв, машин бракує. А ФІАКР видно ще не ризикує випускати бидловозки.
    відповісти
  • Уважний 27 Січня 2012 12:03
    на маршруті 13 також їздять Гезелі білого кольору з автоматичними дверима ззаду і зпереду.
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...
Новости загрузка...
Новости загрузка...