Львів, Спорт
п'ятниця 09 грудня, 2011, 15:03
2093
2
-a A+

Міжнародний аеропорт «Львів» розпочинає рекрутингову кампанію

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» розпочинає масштабну рекрутингову кампанію. З цією нагоди 14 грудня з 11.00 до 19.00 в актовому залі Львівського національного університету (вул. Університетська, 1) відбудуться відкриті інтерв’ю зі всіма.

Запрошують усіх, хто має бажання працювати в новому львівському терміналі, – повідомила ЗІКу прес-служба Львівської міської ради із посиланням на ДП «Міжнародний аеропорт «Львів».

«Новий термінал відповідає усім міжнародним стандартам і рівень надання послуг також буде відповідним. Основною вимогою до всіх кандидатів є володіння англійською мовою. Окрім того, є вікове обмеження – щоб працювати у команді ДП «Міжнародний аеропорт «Львів», мінімальний вік повинен становити 21 рік. Ми запрошуємо на зустріч також молодих людей, які вже закінчили навчання у вищому навчальному закладі, та студентів, які отримають диплом не пізніше січня 2012 року», – розповіли у відділі операційної підготовки до переходу в новий аеропорт (ORAT), який координуватиме рекрутингову кампанію.

У середу, 14 грудня 2011 року, буде представлено всі вакансії. Кандидати повинні взяти з собою роздруковане резюме з фотографією.

Довідка.

ORAT – відділ операційної підготовки до переходу в новий аеропорт. Команда ORAT організовує тренінги та навчання для персоналу, проводить тести та випробовування з метою відкриття нового терміналу, успішного переходу та ефективного функціонування аеропорту у новій будівлі.

 

Коментарі 2
  • Спостерігаючому 10 Грудня 2011 20:36
    Зробіть аналіз? ЗПС -3305, нафіга? Смуга підсилена? "Аерорух" свою кнайпу хіба скорочує?.. А термінал? Так то для рогулів. Най тішаться Еуропой.
    відповісти
  • Спостерігаючий 10 Грудня 2011 12:18
    Що це за брехливе повідомлення, коли там усіх фахівців скорочують від ВОХР-и до чергових із зустірічі і посадки та навіть заправщиків. Вже немає кому літаки заправляти, а вони набирають. Ще до минулого року успішно і ефективно функціонуюче підприємство довели оті призначені підкилимно горе-керівники: Романовська, Гонтарєв до мільйонних збитків. Гроші шлють від Львова на Кіпр, а молодь набирають щоб кинути, не заплативши тих обіцяних-цяцянок копійок. Аеропорт міста Львова під загрозою від некомпетентності. Якщо хтось має сумнів - подивіться, що зробили ідентичні керовніки із ДАП "Львівські авіалінії". Там зараз немає (на на пальцях можна перерахувати) хоч якихось авіаторів, бо всі думають, що безпека польоту в небі, то справа пілотів. Окрім них також вона кується "на землі". ТОму можна вважати, що аеропорт як підприємство розпочало шлях в нікуди з травня 2011 року, а може так і треба ?!......
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...