Львів, Влада
середа 09 листопада, 2011, 18:29
2982
16
-a A+

Суддю райсуду на Львівщині притягнуть до дисциплінарної відповідальності

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 8 листопада 2011 року за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення надати рекомендації щодо переведення до іншого суду суддів, обраних безстроково.

Про це ЗІКу повідомили в прес-службі комісії.

Зокрема,

  • суддя Залізничного районного суду міста Львова Грищук Володимир Олександрович рекомендований на посаду судді апеляційного суду Львівської області;
  • суддя Бродівського районного суду Львівської області Тропак Олександра Василівна – на посаду судді апеляційного суду Львівської області;
  • суддя Франківського районного суду міста Львова Мікула Оксана Іванівна – на посаду судді Львівського апеляційного адміністративного суду;
  • суддя Трускавецького міського суду Львівської області Рибачук Андрій Іванович – на посаду судді Львівського апеляційного адміністративного суду.

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 9 листопада 2011 року розглянуто питання щодо притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Зокрема, справу відкрито щодо судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Луки Михайловича.

 

Коментарі 16
  • Oksana lem 1 Квітня 2014 22:31
    ТРОПАК.О.В СТРАШНА ХАБАРНИЦЯ І НЕ ПРИЄМНА ЛЮДИН, КОЛИ ВЖЕ ТАКИМИ ПОЧНУТЬ ЗАЙМАТИСЯ!!!!!!!!!!!!!!
    відповісти
  • Oksana lem 1 Квітня 2014 22:31
    ТРОПАК.О.В СТРАШНА ХАБАРНИЦЯ І НЕ ПРИЄМНА ЛЮДИН, КОЛИ ВЖЕ ТАКИМИ ПОЧНУТЬ ЗАЙМАТИСЯ!!!!!!!!!!!!!!
    відповісти
  • Олег 17 Листопада 2011 20:20

    Вітаю вас, Луко Михайловичу!!! Бажаю, щоб приїхали за Вами як приїздили 1 квітня за Іванкою і Чернянським!!!!! І туди ж дорога і іншим Вашим колегам! Щиро за Вас радий!!!
    відповісти
  • Kruser 14 Листопада 2011 13:56
    ))
    відповісти
  • Kruser 14 Листопада 2011 13:55
    В нашому районі такого героя провчили добре!
    відповісти
  • Турка 12 Листопада 2011 21:26
    він великий хамло
    відповісти
  • Турка 12 Листопада 2011 21:15
    Не можна щоб така людина працювала суддею, він мої документи викинув зі справи! А коли намагалися з'ясувати це, то вигнав мене із кабінету з матюками!!!
    Бажаю щоб нарешті здійснилося правосуддя.
    відповісти
  • обізнаний 12 Листопада 2011 18:42
    Ванівський ще той кадр. Ні страху ні совісті. Думає, що все вирішує "бабло".
    відповісти
  • Олекса 12 Листопада 2011 12:10
    Дивно куди дивиться влада, його керіництво?
    відповісти
  • Марагот 11 Листопада 2011 22:01
    Кріль Лука, за 2 роки як став суддею, а вже придбав і квартиру і землю під будівництво, машину.
    Людей по справах обманює, всі на нього скаржаться, вже писали про нього на зіку, про його ганебне «суддівство»
    відповісти
  • Олекса 11 Листопада 2011 21:44
    Давно пора такого "суддю-хапугу" гнати з державної служби - та ще й привселюдно щоб іншим не хотілося обдирати людей.
    відповісти
  • Людина 10 Листопада 2011 21:52
    Ви ще не бачили пяного головного суддю Кам'янка-Бузького районного суду? Таке враження що всі свої кончені роки провів у тюрмі на нарах
    відповісти
  • Юрчик 10 Листопада 2011 11:45
    Їх всіх треба тотально притягати до кримінальної відповідальності.Це лиш за те що всі посади судді купляються а вже пізніше за злочини проти людства які вони скоюють не маючи граминки людської совісті.
    відповісти
  • Люстрація ТЕБЕ НЕ МЕНЕ 9 Листопада 2011 23:57
    НАЗВІТЬ МЕНІ ІМЯ ЧЕСНОГО СУДДІ ?
    відповісти
  • Микола 9 Листопада 2011 21:46
    А Ванівського теж подал на пожиттєве, при чому ще ДО того як винесли рішення по дисц. провадженню. Видно добре Олег Михайлович молотить бабло...
    відповісти