Львів
субота 15 жовтня, 2011, 13:46
3989
39
-a A+

Призначено начальника головного управління Держкомзему у Львівській області

Учора, 14 жовтня, колективу, керівникам територіальних управлінь Держкомзему Львівщини було представлено, згідно наказу Держкомзему, начальника головного управління Держкомзему у Львівській області Степана Ярмуса.

У перший робочий день на посаді керівника Держкомзему Львівщини Степан Ярмус здійснив робочу поїздку до Сокальського району, одного з найбільших сільськогосподарських районів області. Відбулись зустрічі з керівництвом району, керівник Держкомзему Львівщини ознайомився з роботою районного управління, зокрема якістю умов праці, стану приміщень, видачі державних актів. Про це ЗІКу повідомили у Держкомземі у Львівській області.

Також він побував у селі Варяж, де вручив державні акти на землю сім’ї фермера Ігоря Кінаха, вислухав проблеми землекористування, в подальшому пообіцяв особисту підтримку господарю щодо земельних питань. До речі, сім’я в Ігоря Кінаха справді велика,  вони з дружиною виховують дванадцять дітей.

 

Коментарі 39
  • Оце повеселили - Ярмус порядна людина і не хапуга))). Це хіба сам Ярмус може таке написати))). Ну що, вже трохи часу пройшло навів цей бик ненажерлевий порядок? Багато в кого лишились зайві 500$ ? ))) Просто цікаво, в цій державі колись буде справедливість. Думаю коли його посадять - це буде перший знак!
    відповісти
  • сокільн 12 Листопада 2011 18:19
    ярмус хабарник ще той крім цього щей бандюган нагло пхає мигаля до пустомит хоча той дуб дубом думає буде гроші міхами носити ну ну щоб не сіли обидва
    відповісти
  • Олег 19 Жовтня 2011 19:28
    Ярмус працює так як декому не подобається....і цей дехто хотів би нічого не міняти в цьому "бардаку"але нічого я думаю Степан наведе всюди порядок
    відповісти
  • Іван 19 Жовтня 2011 13:15
    Если вам ненравится Ярмус то мы этого львовского "бандеровца" уволим и пришлем вам нашего "ДОНЕЦКОГО" и зделаем из ваших львовских земель "донецкую империю". А ВСЕХ ПЕД...РАСОВ Ивасевих из пустомит отправим за решотку!!! Земля - Донецким!!! Должностья - Макеевским!!!
    відповісти
  • Іван 19 Жовтня 2011 13:14
    Я, теж підтримую Ярмуса, щонеділі бачу йогов церкві, він порядна людина. Попасти до нього на прийом теж не проблема.
    А ці коментарі - це дурня. На мою думку Степан проти тебе воюють хапуги.
    відповісти
  • співробітник дзк 18 Жовтня 2011 01:00
    я працюю в ДЗК вж е 6 років і Ярмус нав ів порядок шо б там не казали
    відповісти
  • АБМ Пустомити 18 Жовтня 2011 00:54
    підтримую п овніст ю хай працює а дальше подивимося що він може )))
    відповісти
  • справедливий 18 Жовтня 2011 00:49
    Шановні неуки!(чиї коментарі нижче)Ярмус Степан дуже порядна вихована і віддана своїй справі людина.Щоб ви знали що за два роки він зміг навести лад в своїй організації так що вивів нашу область на одну з перших в рейтингу по Україні.Це людина -слова і моральних цінностей.І те що ви пишете про якісь суми -це дуже примітивно тому що Степан Ярмус керується в першу чергу компетентністю гуманністю і розумом а не 100 долларовими купюрами .Такщо якщо особисто ви не знайомі з ним не потрібно так нахабно паплюжити чесне ім"я цієї людини. Дайте спокійно працювати на благо людей і держави . А то ще не встиг прийти а вже такі негативні коментарі-люди схаменіться!!!
    відповісти
  • Яр 17 Жовтня 2011 23:17
    Бардак буде доти доки люди які приходять до влади не для наведення порядку і реформування а для ведення "бізнесу" на державних посадах.
    відповісти
  • Справедливий 17 Жовтня 2011 17:40
    А до чого тут кримінал?? Людина просто з вулиці немогла прийти в установу і стати начальником,якби все виоішовалось за гроші пів міста які мають 100000 і більше могли би керувати будь яким державним закладом.А то що пишуть що хтось хороший а хтось поганий,це ті кому вдалось попасти,або не попасти в команду Ярмуса так було завжди хтось в плюсь а хтось в мінусі.
    відповісти
  • Бос 17 Жовтня 2011 15:32
    "Справедливий" а з ким домовлятись? І на підставі якого законодавчого акту містить місце домовленість з держслужбовцями??? А чи не про кримінальні речі ви ведете???
    відповісти
  • Справедливий 17 Жовтня 2011 11:58
    Ну що ви хочете,домовляйтесь і працюйте,а якщо неможете то не заздріть іншим. А ті динозаври які працюють по 20 років достатньо нахапали пора на пенсію. Дорога Молодим
    відповісти
  • Бос 17 Жовтня 2011 11:55
    Ярмус-[***], який вже 2 рік гвалтує земельну службу Львівської області разом з Дідиком
    відповісти
  • шшш 17 Жовтня 2011 09:18
    500 доларів, хай подавиться.
    відповісти
  • ддд 17 Жовтня 2011 08:57
    Люди напишіть, скільки грошей ви дали цій падлі за видрук актів.
    відповісти
  • ссс 17 Жовтня 2011 08:50
    Шановний Ярмус, якщо ти не перестаниш знущатися над народом і не притупиш свій апетит 500 доларів за надрукування акту, то ми будемо пікетувати управління і тебе півтораметрового [***]ьонуша на роботу не впустимо. У людей терпець увірвецся.
    відповісти
  • Сокільники 17 Жовтня 2011 07:28
    Папайло ти [***] і виродок - віддай гроші, бо ти вже і так проклятий не однією родиною
    відповісти
  • АБМ 16 Жовтня 2011 23:40
    ніфіга, мигаль бере більше, але нічого не робить, романович бере менше, але підписує все, а мигаль сцить романовича і ніхріна не підписує, але касу гребе добре в основному розводить маклерів і лохів
    відповісти
  • Геобуд 16 Жовтня 2011 21:39
    Ми за Івасіва, він бере менше чим Мигаль
    відповісти
  • І Б 16 Жовтня 2011 20:32
    Впроваджувати земельну реформу-це звичайно не ,,розмитнювати газ,, але я вами пишаюсь!
    відповісти
  • справедливий 16 Жовтня 2011 15:27
    до ввв і ккк ви тупорилі бики з абм компані .
    відповісти
  • цицик 16 Жовтня 2011 15:20
    Хто башляє, того призначають, люди по двадцять років пропрацювали і до начальника не допрацювалися, а цей унік за місяць став начальником. Хто за його посаду буде гроші віддавати.
    відповісти
  • рава 16 Жовтня 2011 14:58
    Степан нормальний пацан.А кремса [***]
    відповісти
  • яша 16 Жовтня 2011 14:21
    Цікаво хто з керівництва ОДА, дав погодження на призначення цього (реформатора), хто взяв на себе таку відповідальність, невже Цимбалюк.
    відповісти
  • Андрій Дідик 16 Жовтня 2011 14:04
    При чому тут зник... У нас ротації як у військових. Робота важка і відповідальна. Так і дивися щоб "хабаря" не підсунули. А кваліфікована кадра без роботи не лишиться, Іванко Кумкума.
    відповісти
  • ккк 16 Жовтня 2011 13:49
    шановна владо, хіба можна перед виборами так дратувати мешканців львівщини призначити на посаду цього крахобора. Хто за вас буде голосувати, коли ви вже нажеретися.
    відповісти
  • ввв 16 Жовтня 2011 13:27
    Стьопа то правда, що цей тупий МИГАЛЬ з Пустомит твій товариш. Кажуть, що він за сто доларів рідну маму продасть це він підпалив держкомзем у пустомитах.
    відповісти
  • риба 16 Жовтня 2011 13:12
    Звітки взявся Ярмус скільки він працює в держкомземі який в нього стаж і опет, про яке наведення поряду в управлінні можна говорити. Степане схаменися нездирай з людей сім шкур.
    відповісти
  • рома 16 Жовтня 2011 13:01

    Яка освіта у Ярмуса, яке відношення він має до землі і хто визначив ціну за безкоштовний акт 500 доларів.
    Доки будем [***]ів призначати,доти буде страждати невинний народ.
    відповісти
  • артур 16 Жовтня 2011 12:19
    ЯРМУС респект і уважуха .А гуменчук гомік дурний а писаренко вміє тільки лохів розводити
    відповісти
  • пуст 16 Жовтня 2011 12:08
    Ярмус порядний чоловік.і в земельних ресурсах наведе порядок
    відповісти
  • Пустомити 16 Жовтня 2011 11:12
    Івасіва кличка, сотка 100$. Його треба гнати в шию, він підпалив управління зем. Ресурсів, щоб звикати сліди. Помагав за долю Папайлові з Сокільник підробили ліві рішення, потім Папайлові організував підпал
    відповісти
  • господар 16 Жовтня 2011 11:06
    самий нормальний кандидат а той піжон гуменчук він вже два рази ставив за посаду він може мервому з вуха випити
    відповісти
  • українець 16 Жовтня 2011 10:42
    З питань спокою не пишуть, звідки той чоловік прийшов на посаду. А цікаво. Ротація по всіх фронтах. Сьогоднішня влада врахувала помилки попередньої і шурує, як танк.
    відповісти
  • селянин 16 Жовтня 2011 10:41
    ту суку анрійка івасіва треба спалити на вогні тварюка ненаситна дайте вогня мужики люди вам допоможуть гнати гуцула до тюрми
    відповісти
  • пустомити 16 Жовтня 2011 10:35
    то не дідик той порядок наведе. хлопці нормальний чоловік івасіва посадить на гіляку
    відповісти
  • Калькулятор 16 Жовтня 2011 02:44
    100000
    відповісти
  • Іванка Кумкума 15 Жовтня 2011 20:03
    А куди зник попередній начальнік?
    відповісти
  • Сергій 15 Жовтня 2011 18:22
    А ну, хто вгадає скільки та посада коштує в євро????
    Ну й тепер, звичайно, треба грошики відмити і "заробити".
    відповісти
Загрузка...
Новини Кіно
Завантаження...
Загрузка...