вівторок 15 лютого, 2011, 15:55
6172
32
-a A+

Поляки, як на цирк, дивилися на голосування українських нардепів

Депутат польського сейму в разі неособистого голосування втрачає мандат і більше не може бути обраний до парламенту.

Про це заявив сенатор польського сейму Лукаш Адгарович.

Перед цим журналісти спостерігали, як парламентська делегація Польщі з гостьової ложі Верховної Ради тішилася з процесу голосування українськими депутатами, знімаючи цей процес на телефони та фотоапарати, пише «Українська правда».

Нагадаємо, у Верховній Раді існує практика, коли один депутат голосує за кількох своїх колег, які не присутні на засіданні парламенту.

Адгарович заявив, що у Польщі таких речей не відбувається після єдиного скандалу, що стався 10 років тому.

«У нас це вважається шахрайством. І у нас такий закон, що за подібний злочин була б прокуратура, суд, кримінальний вирок і він би (такий депутат) пішов би з парламенту і на все життя втратив би можливість балотуватися», – зазначив він.

«У нас взагалі жодна людина, яка має за собою кримінальний вирок, не може потрапити до парламенту», – заявив польський депутат.

Коментарі 30
  • Катя Баксів 28 Лютого 2011 11:18
    Наступна революція в Україні буде омита кров'ю депутатів і чиновників.
    відповісти
  • Бур 22 Лютого 2011 14:07
    Тих 450 верховних козлів треба як слід запамятати і в майбутньому жодного голоса на виборах....
    відповісти
  • Назар 18 Лютого 2011 18:28
    гарно з'їздили, взяли майстер-клас у "наших" працівників циркового мистецтва... Хоча, навряд зможуть у Польщі скористатися досвідом наших акторів...
    відповісти
  • О Г О Л О Ш Е Н Н Я:
    На роботу у Верховну Раду України потрібні смертники-камікадзе. Можна без досвіду роботи. Національність та громадянство значення не має.
    відповісти
  • страж порядку 16 Лютого 2011 11:36
    а у "цій країні", як казав Ющєнка, прєзік судимий, барига тормознута ! Так про що ми говоримо, люди добрі !
    відповісти
  • Skynet 16 Лютого 2011 11:23
    Жоден з депутатів, вдумайтеся у ці слова ЖОДЕН З ДЕПУТАТІВ не думає про добробут України, а лише про свій власний, про нові особняки на 50 гнктарах, про новий автопарк з 20 автомобілів, про поїзду на мальдіви.....
    А про нас з вами згадують перед виборами і годують пустими обіцянками.
    Самі ж бачите як на відео усі під супровід диригента голосують " - ЗА!!. піп, піп, піп..."
    відповісти
  • ВІТЯ 16 Лютого 2011 09:53
    То вже навіть не цирк а свиноферма. Бо в цирку звірі працюють а в Раді та свинота тільки жиріє за наш рахунок.
    відповісти
  • асинізатор 16 Лютого 2011 09:22
    вУмному.
    Ти або дурак обо проХВесор.
    Ціна муки(борошна правильно) залежить від ціни ПММ,ціни на елекроенергію,газ також.
    Нагадати тобі,як даунєцка проХФесура на все підняла ціни для "улучшєнія жізні ужє сєгодня"?
    ЧЕКАЮ АТВЄТА.
    відповісти
  • я 16 Лютого 2011 07:44
    Маразм.
    відповісти
  • Бабай 16 Лютого 2011 02:37
    не депутати, а клоуни с дирежером во главе.... ппц... надо всех этих умственно убогих за прогулы гнать и еще судить за трату гос. средств. кстати, наших с вами денег, которые мы этим убогим отдаем в виде налогов, а они на них "мерсы" покупают, а потом дарят своим детям и покупают уже "шкоды"...
    відповісти
  • Оксана 15 Лютого 2011 23:07
    Не тільки поляки, а й українці дивляться на це, як на цирк. Шкода тільки, що цей цирк відбувається у нашій країні.
    відповісти
  • Левко - Донецьк - Львів 15 Лютого 2011 20:33
    Таку ситуацію і коментувати не хочеться . Депутати давайте прийміль закон аналогічному в Польші і ровера не треба вигадувати.
    відповісти
  • Северин Галичанський 15 Лютого 2011 20:32
    Просто треба назавжди запамятати цей страшний час, час великого хамства,злочину в законі.
    Часу коли Україна дісталася плітусу і що би цей час ніколи не повернувся на Україную.
    відповісти
  • наші 15 Лютого 2011 20:25
    Руки повиламувати за таку роботу!
    відповісти
  • Бувалий 15 Лютого 2011 20:11
    Знаєте. шановні. А цей цирк започаткували ще наші помаранчеві демократи. І навіть допомаранчеві. Що, хіба не так? Могли ж скасувати цю ганебну практику, так само як і недоторканність та занебесні привілеї. А то ж думали, що при владі будуть до віку. Для себе давно усвідомив - у нас не ВРУ, а ВЗУ - верховна зрада України, найбільше організоване злочинне угрупування, яке жирує на шиї народу і яке утримується за наш з вами кошт. ВЗУ має свої філії в усіх областях і містах України. Серед членів ВЗУ є агенти (можливо, нвіть платні) зарубіжних розвідок, зокрема: ФСБ (Росія) та Моссад (Ізрїль). Скажете, перебільшую? Єфімов, Колісніченко, Табачник і мабуть хвора на голову Богословская.
    відповісти
  • Бувалий 15 Лютого 2011 19:59
    Знаєте. шановні. А цей цирк започаткували ще наші помаранчеві демократи. І навіть допомаранчеві. Що, хіба не так? Могли ж скасувати цю ганебну практику, так само як і недоторканність та занебесні привілеї. А то ж думали, що при владі будуть до віку. Для себе давно усвідомив - у нас не ВРУ, а ВЗУ - верховна зрада України, найбільше організоване злочинне угрупування, яке жирує на шиї народу і яке утримується за наш з вами кошт. ВЗУ має свої філії в усіх областях і містах України. Серед членів ВЗУ є агенти (можливо, нвіть платні) зарубіжних розвідок, зокрема: ФСБ (Росія) та Моссад (Ізрїль). Скажете, перебільшую? Єфімов, Колісніченко, Табачник і мабуть хвора на голову Богословская.
    відповісти
  • Назар 15 Лютого 2011 19:02
    Буде революція однозначно. Сьогодні в Барвінку почалася акція на муку. Якась жінка з криком на ту ціну, бо пару днів назад ціна була нижча...Далі кричить що треба ту владу міняти і йти на них з вилами. Купа народу з нею погодилося. Біда буде, ще гірше як в Єгипті, бо наші як доходять до ручки, то ріжуть наліво і направо. КИїв вмиється кров*ю.
    відповісти
  • Рута 15 Лютого 2011 18:54
    нема навіть про що говорити.. було б смішно, якби не було так сумно
    відповісти
  • UA 15 Лютого 2011 17:43
    Піаністи хрінові...
    відповісти
  • Львівянин 15 Лютого 2011 17:23
    Та й не тільки поляки, а і наш народ на тих депутатів як на клоунів дивиться.
    відповісти
  • Олько 15 Лютого 2011 17:18
    а в нас Гарант бувший уркаган гггг.............
    відповісти
  • О.С. 15 Лютого 2011 17:02
    Тому поляки вже в євросоюзі а ми в д..і.І так глибоко що найпотужніший ренген не досягне.То може досить бавитись у демократію і незалежність.
    відповісти
  • Пух 15 Лютого 2011 16:46
    Ще нехай піцьком попробують за третього проголосувати,тоді і зняти на камеру.
    відповісти
  • Людмила 15 Лютого 2011 16:43
    Чому за цей бардак в зрад не відповідає Литвин а тільки тикає пальцями навкруг себе. Це перестрашене створіння повинно відповісти, за всі сфабриковані голосування. Підтвердження цим діям є голосування депутатів. Розігнати цей кагал нероб.
    відповісти
  • Спостережливий 15 Лютого 2011 16:33
    Зараз весь народ переймається галасом навколо імені Ліни Костенко, а те, що його долю вирішує купка змовників, нікого не цікавить. Самашедші -- й більше слів нема. Чого ж не вийти під стіни парламенту і не вимагати, щоб депутати ходили на роботу, за яку отримують з наших податків? Але ж то треба встати з крісла чи дивану і кудись іти-їхати, а не просто сісти за компа й вилаятися...
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...