Влада
четвер 04 листопада, 2010, 18:46
961
3
-a A+

За керування в нетверезому стані треба збільшувати штраф, – Струс

Я би виокремив для цього деякі порушення правил дорожнього руху

Прокоментував в ефірі програми «Хто тут живе?» інформацію про бажання держави в черговий раз підвищити розмір штрафів за порушення правил дорожнього руху Василь Струс, начальник Управління ДАІ у Львівській області.

«І перше – за керування в нетверезому стані. Кожного дня працівники ДАІ оформляють за керування в нетверезому стані по Львівській області від 38 до 48 водіїв. І це при тому, що штраф сьогодні складає 2,5-3,4 тис. грн. Для декого це може бути і дві зарплати. За 10 місяців цього року працівники ДАІ області склали 11 360 протоколів за керування в нетверезому стані».

Нагадаємо, програма «Хто тут живе?» виходить щосереди о 21:30 в прямому ефірі телеканалу «ZIK». 3 листопада її фігурантом був представник правоохоронних органів – начальник Управління ДАІ у Львівській області Василь Струс.

Коментарі 3
 • AntiDog 4 Листопада 2010 20:16
  Хароший ты парень Струс жаль что патроны закончились:))) А те кто ездят с малявами от тебя им как то всеравно сколько что по чем а от тог что закон не для всех закон
  відповісти
 • tank 4 Листопада 2010 20:02
  Треба, а то ж долар росте. І сума отриманого хабаря в доларовому еквіваленті зменшується. Це наруга над даішниками. Штрафи треба зафіксувати в доларах або в євро щоб дайці не мали мороки з конвертуванням. І платити треба в купюрах по 20 і 10 доларів. Шоб по всьому ланцюжку розійшлися аж до верху.
  Чому даішникам не приходить в голову думка, що треба працювати так як пише закон, а не на свою ишеню. Тоді б і штрафи піднімати не треба було.
  відповісти
 • друг дітей 4 Листопада 2010 19:41
  ОДНОЧАСНО: За керування ТЗ міліціонером у нетверезому стані - 15 років СР з конфіскацією ТЗ, ДАІшником- публічна кара смерті. А іначе- не вгамуються. Вже доказано.
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...