Львів
вівторок 28 вересня, 2010, 10:45
3466
48
-a A+

ТРК «Люкс» хоче переконати нас, що Садовий святий, – Писарчук

Ще зовсім недавно Львовом гуляли плітки про те, що Садовий з Димінським домовились відібрати у Писарчука ринок «Південний». Публікації на одному з інтернет-сайтів, який неофіційно належить чинному меру Львова Андрію Садовому, з розряду таких пліток.

Про це ЗІКу повідомив народний депутат, голова ЛОО Партії регіонів Петро Писарчук. Так він прокоментував публікацію «Дим без вогню», яка з’явилася на одному з львівських інтернет-сайтів.

«У ложі на футболі разом з Петром Петровичем сидів не я, а пан Садовий. Шкода, що цього не побачив автор цієї замовної статті», – зазначив Писарчук.

Він вважає, що звідки би не був родом Петро Димінський, але правда полягає в тому, що він самотужки вже не один рік тягне львівські «Карпати» і робить це непогано, адже ця команда буде грати в Парижі.

«Коли ще щось подібне було в історії львівського футболу? Цим треба гордитися не тільки львів’янам, а й рейтинговому кандидату на посаду мера», – сказав Петро Писарчук.

«Але якби ще й цей кандидат-мер не вставляв палки в колеса розвитку львівського футболу, не затівав віртуальні проекти з будівництва стадіонів, на яких відмиває шалені кошти, а вклав дещицю накраденого у розвиток галицького футболу, то наші «Карпати» точно давали би фору не тільки «Шахтарю» чи «Динамо» (Київ), а й європейським клубам», – додав він.

На думку Писарчука, телеканал ZIK є більш об’єктивним, ніж ТРК «Люкс». «Принаймні, ТРК «Люкс» намагається переконати нас, що Садовий святий, а львів’янам живеться, як у раю. На ZIK хвалебних од на адресу Димінського я не бачу. Особисто мені на ТРК «Люкс» навіть за гроші не пробитися, а без грошей вони пнуться змалювати з мене такого собі нікчему і невдаху. Бог їм суддя!», – сказав він.

Водночас Писарчук наголосив, що глядачі самі розберуться, що їм дивитись і чому вірити. «Але як би не старалися політтехнологи приплести телеканал ZIK до Партії регіонів, марно стараються, бо є правда, яку ні за гроші не купиш, ні до партійності не прив’яжеш», – підкреслив він.

Коментарі 32
  • yhjljf 29 Вересня 2010 18:32
    Ой, як добре, що я живу не у Львові, не треба робити такий ВАЖКИЙ вибір між кандидатами. Найкраща позиція - мабуть, інтуіція. Я вже багато раз повівся на рекламу.
    відповісти
  • харатьян 29 Вересня 2010 17:48
    Писарчук відданих і працьовитих працівників чи партійців ніколи не викидував. Він завжди давав дорогу молодим і давав їм можливість розвиватися. Якраз таких, як Писарчук треба підтримувати на виборах бо саме в таких людях і рушійна сила України.
    відповісти
  • ПТАХ 29 Вересня 2010 17:28
    Я просто не можу зрозуміти, звідки береться от така дика, злоблива орда дописувачів. Невже так по-дорослому кандидати вважають, що оцей бруд насправді вплине на вибір мера? Петро Іванович - чоловік давно нездоровий. А найсумніше, що після поранення, чомусь збирає у свою команду якихось вкрай ущербних людей. Побавиться з ними, як кіт із мишами і викидає геть. Я вкотре підкреслюю, що мене не влаштовує зажерливість садових, але, наразі, та альтернатива, що пропонується, є ще більш сумною. Особливо "команда юродивих і калік", що за Писарчуком. Ви уявляєте їх при владі? А Львів, як макро"Південний"? Петре Івановичу, кажуть, що "Південний" уже відібрав у Вас старший син діючого президента. Це правда? А Ви не були на Раді Регіонів, бо заліковували синці на обличчі за опір? Мені розповів не Садовий, а водій таксі десь тиждень тому?
    Петре Івановичу, ну навіщо Вам влада? Ви маєте купу особистих проблем. Може вже просто час схаменутись і подумати про вічне? Нащо ж так гвалтувати собою народ? Зрештою, глянемо на Ваш рейтинг на виборах. Може хоч він вас втихомирить. А щодо добра і спонсорства, Петре Івановичу, ну хіба ж подаючи милосердно руку в біді про це кричать на весь світ? Милосердя любить тишу. А все решта - це робота на себе, а не задля людей і Бога.
    відповісти
  • Lemko 29 Вересня 2010 17:07
    Хлопаки на м1сцевих виборах реально спрацьовуэ т1льки чорний п1ар
    До роботи
    А то якось вяло
    Да яка кра1на такий компромат
    Поми1 поми1 1 ще раз поми1
    Нар1д то любит 1 хаваэ
    Поки скучно якось
    відповісти
  • Василь 29 Вересня 2010 14:55
    Крім Писарчука реально нема нормального кандидата. Думаю якщо Петро стане мером він одразу вийде з цієї партії, переконаний вона йому не до вподоби!
    Нехай ще Писарчук покаже на що він здатний!!!
    відповісти
  • Штабіст Свободи 29 Вересня 2010 14:27
    Народ, у нас в штабі такі скандали, що п.здєц! нема кого висунути. Михальчишина просто під танки кинули. Ми і самі розуміємо, що він пройде, але ж пукнути якось треба? Нє?
    відповісти
  • Богдан 29 Вересня 2010 14:07
    Фактично всі медіа продажні кожен має свою ціну, але йразом з цим певні норми зливним бачком ніхто бути не хоче.
    але такого як на трк люкс і 24 канал регіональні новини я ще ніде не бачив. класична інформаційна помойка.
    відповісти
  • хмм.. 29 Вересня 2010 12:37
    трк люкс не дивлюся бо задовбало дивитися от сра колизство садовому. як ті люди не розуміють шо їхнім дітям жити у львові садового який нічого не вартий без підтримки уряду. якби не уряд то львів би втратив право на проведення євро 2012
    відповісти
  • Спокій 28 Вересня 2010 22:29
    Треба, щоби пір'я летіло від цих недоторканих.
    Ворон воронові око не видзьобає.
    відповісти
  • Т.Дяків 28 Вересня 2010 19:34
    До "око 17:50 28.09.10"
    (всі мери вносили щось позитивне але найбільше це зробив саме Садовий.)
    -Давайте будемо реалістами: Садовий збільшив чисельність прес-служби у 5 разів. Плюс власні медіаресурси застосовані для зомбування мешканців.
    Саме у цьому його "успіх".
    А скільки гектарів землі пішло "наліво"? А скільки нежитлових приміщень, підвалів, напівпідвалів, цоколів, горищ було незаконно вилучено у мешканців Львова і продано? А при кому відкати по договорах на роботи, що оплачуюються з бюджету, піднялися до 25-30%? і т.д. А його позиція єзуїтського гальмування виконання 529 Постанови КМУ про відмову мешканців від послуг ЖЕКів?
    Я не за Писарчука, але Садового треба гнати в шию.
    Хоча ні - його треба судити.
    відповісти
  • Ігор Тарасович 28 Вересня 2010 18:19
    По-перше, давайте будемо вихованими і не виражатися, як бидло москальське.
    По-друге. В принципі я частково погоджуюсь з чупакаброю. Садовому дійсно пощастило з Євро 2012 і з тим, що Уряд взяв на себе зобов'язання збудувати аеропорт і стадіон. Адже коли на Садового поклали таке завдання, то Львів був під загрозою зриву проведення чемпіонату ЗАВДЯКИ МЕРУ!
    По-третє. На ТРК "Люкс" тільки й про Садового чути. І тільки на цьому каналі хвалебні оди співають чиновники з ЛМР. Навіть вчора я дивився по новинах, як Садового хвалили за наше щасливе дитинство.
    відповісти
  • Юрко 28 Вересня 2010 18:15
    В одному Львові двох святих бути не може. У цьому питанні Писарчука не обійти.
    відповісти
  • око 28 Вересня 2010 17:50
    Мудрі дописувачі слава богу існують.Тверезу мисляча людина розуміє що чорний піар це не достойна позиція хто б цим не займався.Ото гейство придумане говорить про то що більше нема чого сказати конструктивно.Що місто змінилось на краще по всім напрямкам.Позитивні зрушення величезні.Звичайно всі мери вносили щось позитивне але найбільше це зробив саме Садовий.
    відповісти
  • Михайло 28 Вересня 2010 16:12
    До адвокат: швидше за все йому місце там де Ви говорите, проте глобальний медіаресурс, сотні вкрадених у львівян мільйонів працюють на нього та на його кодло і вибори він може виграти (мером стати - ніколи)
    відповісти
  • адвокат 28 Вересня 2010 15:50
    Садового в тюрму!!!
    Нехай "нелюдь" здохне там....
    Садовий це падлюка яка ніколди не стане мером!!
    Садовий ти гірше сифилісної свині!!!
    Трк Люкс- паразитарна передача, безмістовна, нагадує вонючку садового.
    відповісти
  • Михайло 28 Вересня 2010 15:43
    До Ру: а що думаєш сподобатися йому?
    відповісти
  • адвокат. 28 Вересня 2010 14:41
    Приватизував Західне медіо і тільки й чути який я святий і як я думаю про львівян.Садовий а де стадіон до Євро 2012,а де дороги центральні і міжквартальні,де аеропорт.Забрехався?Добре що уряд взяв все під себе щоб у Львові зберегти Євро і виділив кошти,тож Садовий тепер і піарить що то всьо його заслуга.[***] тай годі.
    відповісти
  • Ру 28 Вересня 2010 14:24
    Дайте мені реальні докази шо Садовий гей !!!
    відповісти
  • генеральчик 28 Вересня 2010 14:07
    садовий гей і за нього голосувати не буду. кубіва не знаю і голос не буду дарувати йому. писарчук багатий і він не буде страждати фігньою типу брати по 1 тис. євро за підпис так як садовий
    відповісти
  • Оля 28 Вересня 2010 12:50
    Західнет дісно - ресурс Садового. І там читач не знайде навіть натяку висвітлення справжніх, заземлених проблем львівян, проблем міської господарки. Вони зїжджають на історію Львова, інтелектуальні або псевдоінтелектуальні статті - щоб відволікти увагу від сьогоднення6 жахливі дороги, корки, забиті маршрутки з відсутністю талонів за проїзд, захоплення кавярнями усіх тротуарів, пішоходів зіпхнуто не небезпечні дороги, погана робота двірників, відсутність грозозахисту і пофігізм щодо цього ЛМР, забиті дощоприймачі, щурі у підіїздах в цунтрі міста, нищення памяток ЮНЕСКО, утиски свободи слова, підкуп журналістів. І на фоні цього - блакитно-рожеві бульбашки самореклами команди Садового! кабінети Ратуші заповнені дармоїдами, основне завдання яких - вчасно здавати чергову порцію реклами у прес-службу на розсилку.
    Західнет має якийсь закордонний грант а-ля борець за свободу слова. Але це ж профанація і пародія, як все у Садового. КОМАНДА ІМІТАТОРІВ ПРИ ВЛАДІ
    відповісти
  • Оля 28 Вересня 2010 12:50
    Західнет дісно - ресурс Садового. І там читач не знайде навіть натяку висвітлення справжніх, заземлених проблем львівян, проблем міської господарки. Вони зїжджають на історію Львова, інтелектуальні або псевдоінтелектуальні статті - щоб відволікти увагу від сьогоднення6 жахливі дороги, корки, забиті маршрутки з відсутністю талонів за проїзд, захоплення кавярнями усіх тротуарів, пішоходів зіпхнуто не небезпечні дороги, погана робота двірників, відсутність грозозахисту і пофігізм щодо цього ЛМР, забиті дощоприймачі, щурі у підіїздах в цунтрі міста, нищення памяток ЮНЕСКО, утиски свободи слова, підкуп журналістів. І на фоні цього - блакитно-рожеві бульбашки самореклами команди Садового! кабінети Ратуші заповнені дармоїдами, основне завдання яких - вчасно здавати чергову порцію реклами у прес-службу на розсилку.
    Західнет має якийсь закордонний грант а-ля борець за свободу слова. Але це ж профанація і пародія, як все у Садового. КОМАНДА ІМІТАТОРІВ ПРИ ВЛАДІ
    відповісти
  • Орест 28 Вересня 2010 12:35
    Садовий так підлизується (щоб ніхто не знав тишком) до Димінського, так пхається до Дедишина, що йому ад пупець розвязується. А ця статейка у підконтрольному західнеті - туфта.
    Вже побув у нас мером Садовий, нахапав собі повні скрині і най йде геть, поки не посадили. Вибираймо когось іншого: Писарчука чи Кубіва
    відповісти
  • Ігор Тарасович 28 Вересня 2010 12:19
    Погоджуюсь з Писарчуком.
    На ТРК "Люкс" тільки й видно Садового на фоні доріг, аеропорту чи стадіону, який будує Уряд (держава) і до якого Садовий немає жодного відношення.
    Якби Садовий піклувався про Львівський футбол, то знайшов би місце для бази ФК "Карпати".
    відповісти
  • Едік 28 Вересня 2010 11:57
    Ромко
    11:50 28.09.10
    А ЗІК хоче нас переконати що Писарчук святий!
    Чи я помиляюся..
    =================
    Мабуть не помиляєшся.
    Порився трохи в історії - за вересень місяць близько двох десятків статтей з Писарчуком. Десь приблизно дві статті за три дні - піар, інакше не назвеш. Технологія така - якнайчастіше появлятися на сторінках преси та інтернет-видань. І не важливо що саме донесла людина до читачів(часом, буденні речі), важливо, що про тебе написали.
    відповісти
  • tt 28 Вересня 2010 11:55
    tt
    відповісти
Загрузка...
Новини Кіно
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...
Новости загрузка...
Новости загрузка...
Загрузка...