Дідові Тимошенко на Прикарпатті встановлять меморіальну дошку

Меморіальна дошка Абрамові Капітельману, дідові Юлії Тимошенко, з’явиться у місті Снятині на Івано-Франківщині найближчим часом, – повідомив депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції БЮТ, почесний краєзнавець Прикарпаття Зіновій Бойчук.

«Ніякої проблеми я в цьому не бачу, – каже Бойчук. – Ось, наприклад, батькові Віктора Ющенка встановили погруддя у Великій Камінці. Чому ж краєзнавці не можуть відновити пам’ять про дідуся Юлії Володимирівни Абрама Капітельмана, який працював директором третьої єврейської школи у місті Снятині у довоєнний час. Я віднайшов архівні документи і наразі готую подання до міського голови та до ради міста Снятина про дозвіл на встановлення меморіальної дошки на будинку, де проживала сім’я А. Капітельмана».

Меморіальну дошку депутат хоче встановити за свої гроші, хоча також планує звернутися до городян за пожертвами і для цього планує відкрити спеціальний рахунок у банку, – пише «ОстроВ».

«Я вважаю, що для Снятина ця подія матиме виключне позитивне іміджеве значення, адже така відома постать, як дідусь Ю.Тимошенко, зможе привертати увагу туристів не тільки з України, а навіть з-за кордону», – каже З. Бойчук.

Той факт, що родичі Тимошенко встановлювали радянську владу на Прикарпатті, депутат Бойчук не вважає за перешкоду, адже тисячі громадян радянської України зі Сходу були направлені у західні області для роботи в органах влади, і багато з них після війни були репресовані радянським режимом. Щодо долі Абрама Капітельмана, то він загинув під час війни на фронті у листопаді 1944 року.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

    • Спокій20:17 03.09.10
    • А дідусь, мами батько чи татка? Бо якщо мами, то все ОК. А якщо татка, то Багіня чорна жидівка. А то вам не а-й-а-й-а-й.
    • неукраїнець18:16 03.09.10
    • Ой вей! А Снятін далєко от Тель-авіва!?
    • 11:01 03.09.10
    • Не може бути, щоб дід нашої Месії виявився жидом! ВОНА ж казала, що її предки прибалти. Виходить, ВОНА брехуха?? То чим ВОНА краща за Янучар?
    • станиславів10:16 03.09.10
    • Тимошенко підтримало 17 областей України , і якби не це невдячне чудо-месія Ющенко , то й перемогла б на виборах. А Ющенко явно спрацював на користь антиукраїнських сил, бо діяв за принципом "якщо не я , то хай і потоп...."... Така позиція притаманна багатьом українцям.
      Що стосується копирсання в національних приналежностях предків Тимошенко , то це звичайнісінький примітивізм... Мені таких людей шкода....
    • Юрік10:02 03.09.10
    • тут всі Юлю хають... Цікаво : а що бригада бандюковичів краща за неї??? Тимошенко хоч за країну думає, національну незалежність, а ці виродки знов нас в кабалу до московії заганяють
    • Нескорений23:46 02.09.10
    • О, файно є! Хоч тепер наш темний народ дізнається трохи правди про цю вертихвістку)
    • 77721:31 02.09.10
    • Нє,Зеню мудрий хлоп!
      Кращої "агітки" проти Юльки,просто нема.
      Но хто піде голосувати у Галичині за Капі Тельман?
    • Зенькові21:26 02.09.10
    • Зеньку, твоїй дурості немає меж!
    • Бандера18:27 02.09.10
    • Маємо те що маємо, шануємо жидів які насаджували нашим дітям совецьку пропаганду

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: