Середа
28 липня 2010
11:45
Азарова переведуть на місце Стельмаха, а новим прем’єром стане Бойко, – експерт

«Прямо озвучував рішення про підвищення тарифів і навіть вимагав стягувати пеню з боржників віце-прем’єр Сергій Тігіпко. Саме він був рупором цих непопулярних реформ. Тому я думаю, що він і є найбільш вірогідною кандидатурою на вибування з уряду», – сказав експерт.
Водночас він зазначив, що Тігіпко може спробувати зіграти на випередження і ще до місцевих виборів сам подати у відставку, сказавши, що йому не дали проводити реформи.
На думку Березовця, уряд Азарова в будь-якому випадку був перехідним. Азаров був потрібен для того, аби прибрати попередній уряд Тимошенко, і він був найбільш комфортною кандидатурою для самого Януковича.
«Але зараз в Партії регіонів тривають конфлікти, пов’язані з тим, що багато персоналій всередині уряду прагнуть зайняти місце Прем’єра. Янукович розуміє, що ці конфлікти будуть далі загострюватися. А Азаров уже пенсійного віку, йому важко витримувати всі ці протиріччя. Тому його переведуть на більш зручну посаду», – вважає експерт.
За його словами, на місце Азарова є декілька кандидатур. Це віце-прем’єри Колесніков і Клюєв, глава АП Льовочкін і міністр ПЕК Бойко.
«Саме Бойко є найбільш вірогідною кандидатурою, тому що він належить до групи Фірташа-Льовочкіна, яка наразі виграє всі кадрові конкури», – вважає Тарас Березовець.
Коментарі
Додати коментар
-
- gjhf19:24 28.07.10
- Снова фамилии претендентов из элитного кружка кнессета в изгнании. Сограждане страна в опасности маланского засилья, православным народом управляют пархатые беспредельщики -воры Левочкины, Бойки,Фирташи.Колесниковы Пора положить конец еврейскому засилью........
-
- gjhf19:19 28.07.10
- В связи с повышением цены на газ для населения и увеличением коммунальных тарифов объявляется всеобщая бессрочная забастовка до отмены антинародного решения. Народный комитет сомообороны приглашает граждан Украины принять участие в акции.
-
- ---17:55 28.07.10
- він залишиться
-
- Гость12:26 28.07.10
- Дерибан начнется осенью.
ТОП-НОВИНИ
- Тимошенко перевели в іншу камеру
- Завтра у Львові – спільні збори «Батьківщини», «Свободи» і «Фронту змін»
- Рибаков дав Забзалюку час до понеділка – щоб повернув гроші
- Королевська – це гроші, викинуті на вітер, – Березовець
- Балога доніс до депутатів: Україна має жити за другим часовим поясом
ТОП-КОМЕНТАРІ
- Патріарх Філарет написав листа Тимошенко
- Завтра у Львові – спільні збори «Батьківщини», «Свободи» і «Фронту змін»
- Львівські політики радили, як розпізнати «тушку» на виборах-2012
- Бжезинський пропонує перенести Раду Європи зі Страсбурга до Києва
- По округах на Львівщині до ВРУ підуть приховані кандидати від влади, – КВУ





zmolo.com
