Податкову Львівщини комплексно перевіряють

Розпочалася комплексна перевірка роботи ДПА у Львівській області. Про це сьогодні, 27 липня, на прес-конференції повідомив в.о. голови ДПА у Львівській області Віталій Пекарчук.

«Вчора розпочалася комплексна перевірка роботи ДПА у Львівській області. Такі перевірки відбуваються раз у три-чотири роки», – повідомив Пекарчук.

З його слів, по завершенні перевірки у податковій області будуть проведені кадрові ротації.

Окремо Пекарчук висловив свою думку щодо проекту податкового кодексу України.

На його дуку, проект документа має бути винесений на всенародне обговорення, зважаючи на серйозну критику багатьох його положень.

«Проект Податкового кодексу, винесений на розгляд Парламенту, не задовольнив ні Президента, ні платників податків, ні податківців. Я вважаю, постало питання про всенародне обговорення цього документа», – сказав Пекарчук.

На його думку, Президент, Прем’єр мають «не боятися винести цей кодекс на всенародне обговорення».

«Буде перебільшенням сказати, що з прийняттям податкового кодексу ми позбудемось цілої низки проблем. Я думаю, так не буде. Але потрібно, щоб цей документ дійсно сприяв поліпшенню та вдосконаленню роботи податкової служби, щоб він працював для людей і для держави», – зазначив Пекарчук.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

    • Юрій10:21 21.10.10
    • "А чи залишать на посаді начальницю Сихівської ДПІ Ольгу Величко після оприлюднення її корупційних подвигів в програмі Остапа Дроздова?"-Залишать,бо добре знає табличку ділення!
    • :)09:52 28.07.10
    • Нехай заодно і перевірять Жовківську податкову.... ато А.Сисюк так курвиться, що за роботу зовсім не дбає...!
    • Жовківчанин00:39 28.07.10
    • Це байки. Бандитьський Петербург продовжується у Жовкві.
    • Закон21:20 27.07.10
    • До Паробійки її.
    • читач18:58 27.07.10
    • А чи залишать на посаді начальницю Сихівської ДПІ Ольгу Величко після оприлюднення її корупційних подвигів в програмі Остапа Дроздова?

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: