Львів
понеділок 26 липня, 2010, 10:35
4725
18
-a A+

На трасі під Львовом Хонда унаслідок зіткнення з вантажівкою перевернулась на дах. Оновлено

24 липня на Стрийській трасі під Львовом легковий автомобіль, зіткнувшись з вантажівкою, перевернувся на дах. Про це ЗІК повідомив очевидець події.

У селі Липники, по дорозі до Львова, автомобіль Хонда, зіткнувшись з вантажівкою, перевернувся на дах.

Вантажний автомобіль унаслідок аварії опинився в кущах на узбіччі дороги.

Як повідомила 26 липня у коментарі ЗІК керівник прес-служби УДАІ у Львівській області Світлана Добровольська, на трасі Київ-Чоп неподалік села Липники Пустомитівського району сталося потрійне ДТП. Водій - житель Республіки Словаччини, 1958 року народження, на вантажному автомобілі Сканія порушив правила дорожнього руху, створив аварійну ситуацію, унаслідок чого автомобіль Хонда, яким керував житель міста Львова, зіткнувся з автомобілем МАЗ та перекинувся.

У рузультаті ДТП пасажир автомобіля Хонда отримав тілесні ушкодження – звих плеча, водій МАЗу - забій грудної клітки.

Коментарі 18
  • свідок 30 Липня 2010 14:13
    давайте хто шо має, "відео, фото" виставемо!
    відповісти
  • Назар 28 Липня 2010 16:04
    Я тоже там проїжав це був Маз і хюндай соната ...страшно було я ьи хотів відео в мене тільки фотки ....
    відповісти
  • лис 28 Липня 2010 15:56
    27 липня 2010 року близько сьомої вечора я сам їхав зі Львова до Миколаєва і бачив аварію у Деревачі, де Хонда Сівік злетів у кювет, а джип стояв посеред дороги, також пошкоджений, ніяких вантажівок поблизу не було, можливо йдеться про різні ДТП.
    відповісти
  • свідок 27 Липня 2010 22:35
    Народ, то була не хонда і не тойота - а Ххюндай Соната. Цистерна ззаді, перед нею метрів 7 МАЗ в кущах справа, а попереду Соната на даху. Таку картину я бачив особисто в суботу 24.07 близько 21 год
    відповісти
  • хтось 27 Липня 2010 16:23
    відео треба?
    чи будимо обкладати один одного в коментах?
    відповісти
  • оленка 27 Липня 2010 16:00
    А в чому справа ти що голубий???
    відповісти
  • хтось 27 Липня 2010 15:11
    справа не в грошах!
    відповісти
  • оленка 27 Липня 2010 15:07
    Давай але за нього дам не більше 50 грн. Надумаєшся дзвони (097) 528-66-40
    відповісти
  • хтось 27 Липня 2010 15:00
    треба?
    відповісти
  • хтось 27 Липня 2010 14:51
    чому брехло?
    я ж сказав є відео насладка аварії!
    на якому видно що це тойота кемрі!
    я ж не казав що маю відео самої аварії!!
    .....
    відповісти
  • оленка 27 Липня 2010 14:24
    14:1127.07.10 хтось -БРЕХЛО !
    відповісти
  • хтось 27 Липня 2010 14:11
    відео не самої аварії, а її наслідків!
    відповісти
  • оленка 27 Липня 2010 10:53
    # 22:5726.07.10 хтось - дай мені то відео і я тобі заплачу. Мій номер (097) 528-66-40
    відповісти
  • хтось 26 Липня 2010 22:57
    є відео, де живу не скажу)))
    відповісти
  • хтось 26 Липня 2010 22:56
    не хонда, а тойота кемрі!
    відповісти
  • Пасажир марштутки 26 Липня 2010 13:12
    Не правда. Рух тут односторонній і водій із Словаччини не міг порушути правил дорожнього руху, він тормозив вже після двох попередніх автомобілів - Хюндай і МАЗу, щоб не влетіти в них
    відповісти
  • SUBARUвець 26 Липня 2010 11:24
    яка зустрічна смуга"?, у тому місці, де сталася аварія, - односторонній рух. Пишуть, аби писати... Треба просто їхати обережно, а то по лівій смузі "ВАЛЯТЬ" під 200 (з власного досвіду) Бережіть себе, та нехай у дорозі вам щастить.
    відповісти
  • ... 25 Липня 2010 18:29
    там був задіяний ще один Хюндай і цистерна з якоюсь хімією
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...