Львів
середа 07 липня, 2010, 14:11
6102
3
-a A+

Консульство Республіки Польща у Львові впроваджує e-konsulat

Наступного тижня Генеральне консульство Республіки Польщі у Львові організовує зустріч підприємців великих фірм, таких, як Кредобанк, а також різних польських товариств, які щодня приходять до консульства по велику кількість віз для своїх членів та працівників. Буде створено e-konsulat. Про це сьогодні, 7 липня, під час засідання прес-клубу повідомив консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Ришард Бялацкі.

За словами консула, за системою e-konsulat великі фірми, організації та університети будуть заповнювати документи через Інтернет, а потім роздруковувати та приходити з ними у консульство. Це буде співпраця в електронній формі.

Ришард Бялацкі вважає, що не буде ніяких черг для товариств, які увійдуть до системи E-Консульства: «Якщо ця система себе виправдає, то ми її затвердимо і будемо надалі застосовувати».

Консул також зазначив, що ця система вже була випробувана в консульстві на вулиці Івана Франка, де видають туристичні візи. Там кількасот заяв на візи таким чином дуже швидко опрацьовуються.

Система e-konsulat працює у Генеральному консульстві Польщі у Вінниці. Там вона введена в дію з 1 липня 2010 року. З будь-якої точки, де є комп’ютер та Інтернет, можна роздрукувати, заповнити та надіслати у консульство візову анкету, а також забронювати час візиту до консульства. Дані будуть у системі і тому, коли людина принесе необхідні документи на звірку, а також анкету, завірену підписом, процес прийняття отримання візи значно прискориться.

Коментарі 3
 • Тупий 8 Липня 2010 00:17
  Писали, що система реєстрації по інтернету себе не виправдала. Не розумію, що за хрень!!! Та бидлота, що хоче відстоювати собі ноги по 12 годин - нхай стоїть. Зробити 1 день в тиждень для тих, хто не має часу і може по і-нету реєструватись. 5 років тому отримав так візу в США - БЕЗ ПРОБЛЕМ! Зарегався через і-нет, отримав виписку про точний час проходження співбесіди, приїхав, поговорив, ввечері забрав паспорт з візою. А тепер колега каже, що й амерікоси зробили живу чергу і забрали всю електронну реєстрації. Нехай, кому треба стоять в черзі, а ми будемо гроші лопатою гребти. Жах!!
  відповісти
 • Петро 7 Липня 2010 19:58
  Lordovi-ти ще пана консула в [***] поцілуй і чим глибше тим скорше отримаєш візу Ці [***] знущаються над нами як хочуть а ми тішимся!але бидлота!Треба встановити паритетні умови на абсолютно все що стосується міжнародних відносин а потім слухати про права людини але вже з їх уст! Шануймося!
  відповісти
 • Lord 7 Липня 2010 14:15
  Дякую пане консул!
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...