Понеділок
17 травня 2010
15:22
Мер Садовий проти відновлення у Львові Державного історико-архітектурного заповідника: хоче урядувати безроздільно
У той час, як на всіх пам’яткоохоронних зібраннях лунають висловлювання про те, що зарадити ефективнішому збереженню архітектурної спадщини Львова має Державний історико-архітектурний заповідник, міський голова Андрій Садовий просить скасувати розпорядження Кабміну про відновлення діяльності дирекції заповідника, – про це сьогодні, 17 травня, повідомив кореспондент ЗІКу.До Мінрегіонбуду листом від 12. 04. 2010 № 03-57 звернувся міський голова Львова А. Садовий з проханням скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 11. 11. 2009 № 1338-р. Про це у листі від 5. 05. 2010 за № 2/16-11/4906, що прийшов на адресу Центру правових та політичних досліджень «СІМ», повідомив заступник міністра регіонального розвитку та будівництва І. А. Соколов
На думку міського голови Львова, інформує п. Соколов, відновлення діяльності окремої дирекції ДІАЗ у м. Львові призведе до формального збільшення відповідальних за збереження культурної спадщини, створить додаткові бюрократичні процедури для інвесторів і мешканців Львова та ускладнить можливість реалізації єдиної скоординованої політики в галузі.
Водночас, пише п. Садовий, питання щодо здійснення повноважень за станом збереження архітектурно-містобудівної спадщини врегульовано чинним законодавством, яким визначено відповідні органи охорони культурної спадщини, і тому немає необхідності створювати додатковий орган охорони пам’яток архітектури.
Мінрегіонбуд рекомендував Львівському міському голові Андрію Садовому винести питання скасування розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів, спрямованих на відновлення діяльності Державного історико-архітектурного заповідника у Львові» на розгляд сесії Львівської міської ради з урахуванням думки громадськості та, у разі прийняття рішення щодо скасування згаданого розпорядження, звернутися з означеного питання до Кабінету Міністрів України.
Коментарі
Додати коментар
ТОП-НОВИНИ
- У Львові екс-банкір вирішив «замінувати» банк. Його затримали

- Вночі у Львові згорів «Мерседес»
- Хом’яка працевлаштували у Львівській ОДА
- Міністр ЖКГ: Те, що є на Львівщині позитивного, будемо впроваджувати в інших областях
- Як депутати Львівщини джерела продавали
ТОП-КОМЕНТАРІ
- ДАІ: Щоб побороти нахабне паркування у Львові, потрібно змінити закон
- Як депутати Львівщини джерела продавали
- Потюк: На сесії ЮНЕСКО розглядатимуть питання Львова. Може дійти до виключення
- Хом’яка працевлаштували у Львівській ОДА
- У Львові з’явиться радіо ZIK





zmolo.com

Особисто підписав дозвіл на зруйнування історичного муру на Валовій(Бернардинський монастир)в процесі , під вхід до кафе....взятку напевно дали, спів. власникі "Гасової лампи".
нищять всьо, аби тільки кассу знімати..
а будівлю свою де "Гасова лампа" неможуть хочаб помалювати...не кажучи про реставрацію.
Жах.
По-перше, заповіднику тому не дають повноважень, що Садовий і його компашка такі листи пише.
По-друге, ні Садовий, ні його права рука - пані Швецьова не подають жодної документації до Мінреґіонбуду, під що їм виділяти кошти? Аті, що виділялися на реконструкцію до 750 -річчя, де поділися? Забетонувалися в Ринку і закопалися в 160 метрів трамвайної колії? Ви, пане Брехун, теж би не давали грошей, якби бачили, що їх нахабно в землю зпкопують.
По-третє в заповідниках будувати ЗАБОРОНЕНО. Там фіґовий листок на дозвіл руйнації від управління "охорони" не пройде. Саме тому Ваш Садовий не посоромився такого листа писати, бо будувати доведеться в Сихові і Рясному, а там бабки не такі...
Міська влада погодила спорудження будинку Укрсоцбанку на пл. Міцкевича, дала б згоду на будівництво готелю-бункера на Вірменській, знесення залишків "Золотої Рози" на Федорова, знесення будинку на Ярославенка, замурована бруківкою Площа Ринок... Вистачить перераховувати? На черзі Цитадель, трампарк на Коперніка, тощо. Згадайте Євростадіон! Оце Вам "міська влада". За нею око потрібне, і не одне! Бо вони кабаками усе місто вкриють, а що не вкриють - продадуть!
Міська влада погодила спорудження будинку Укрсоцбанку на пл. Міцкевича, дала б згоду на будівництво готелю-бункера на Вірменській, знесення залишків "Золотої Рози" на Федорова, знесення будинку на Ярославенка, замурована бруківкою Площа Ринок... Вистачить перераховувати? На черзі Цитадель, трампарк на Коперніка, тощо. Згадайте Євростадіон! Оце Вам "міська влада". За нею око потрібне, і не одне! Бо вони кабаками усе місто вкриють, а що не вкриють - продадуть!