Події
середа 05 травня, 2010, 18:07
1526
9
-a A+

Працівник міліції на Львівщині, перебуваючи у відпустці, затримав злочинця

Старший сержант СБСМ «Грифон» Володимир Губик, вийшовши з дому, побачив, що повз нього пробіг незнайомий чоловік. А за мить з найближчого магазину вискочила продавець. Її обличчя було закривавлене, жінка заявила, що на неї щойно напали та пограбували. Про це ЗІК 5 травня повідомила працівник ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області Уляна Сенько.

Міліціонер кинувся наздоганяти втікача, за кількадесят метрів правоохоронець помітив нападника на зупинці автотранспорту. Той ховався у натовпі людей. Володимир підійшов до чоловіка і попросив пройти з ним до магазину. Нападник не пручався.

Продавець одразу впізнала в утікачеві свого кривдника. Викликали міліцію. Доки правоохоронці їхали, жінка розповіла, що ж трапилось: десь о четвертій по обіді до магазину ввійшов незнайомець. Попросив пачку цигарок. Жінка схилилась до вітрини, а нападник, тим часом, різко вдарив її в обличчя. Поки продавець отямилась, зловмисник викрав з каси гроші і втік. Однак, не сподівався, що його так швидко зловлять.

Правоохоронці, що приїхали на виклик, відвезли нападника до райвідділу. Зловмисник – 44-річний мешканець Буського району. Вже порушена справа за ч.2 ст.186 (Грабіж, поєднаний з насильством).

Коментарі 9
 • Кетрін 7 Травня 2010 15:33
  Просто справжній чоловік, яких мало сьогодні...
  відповісти
 • Роза 6 Травня 2010 12:43
  Мент, подымаю стакан за твое здаровье! Молодца. Так держать, лови эту падаль чаще. Вор должен сидеть в тюрьме.
  відповісти
 • тойво 6 Травня 2010 09:25
  я , мулєвісь , тідтримую - героїчний вчинок
  відповісти
 • Галичанин 5 Травня 2010 23:19
  За такий вчинок працівнику Грифона потрібно дати матеріальну допомогу, адже завдяки йому на вулицях стало на одного менше грабіжника, який міг би зустріти будь кого з нас на вулиці. В таких випадках матеріальна допомога буде як стимул для працівників міліції.
  відповісти
 • продавець 5 Травня 2010 20:28
  Спасибі тобі, Володимире
  відповісти
 • пенсіонер МВС 5 Травня 2010 20:24
  Молодець!!!
  відповісти
 • Гражданин 5 Травня 2010 19:00
  Поощрить официально.
  відповісти
 • Сергій 5 Травня 2010 18:51
  Ну так....таких ментів практично немає...але в нашій державі медалі таким не дають! Медалі продають!
  відповісти
 • Михайло 5 Травня 2010 18:27
  Молодець мент, відзначити медаллю такого треба. Але ніхто в нашій державі таке не зробить. Все запущено. А вартувало б показати його по телебаченню, адже він міг цього не помітити, а помітивши не ризикувати своїм життям та здоров'ям. Дай йому Бог здоров'я! Побільше б таких!
  відповісти
Новини Кіно
Завантаження...