вівторок 23 березня, 2010, 14:19
7549
241
-a A+

У Львові утворили антитабачниківський живий ланцюг. Фото

23 березня 2010 р. З’єднання живим ланцюгом ЛНУ ім. Івана Франка, НУ «Львівська політехніка» та вокзалу в межах АнтиТабачної кампанії
Фото 1 / 13 23 березня 2010 р. З’єднання живим ланцюгом ЛНУ ім. Івана Франка, НУ «Львівська політехніка» та вокзалу в межах АнтиТабачної кампанії

У Львові студенти сформували живий ланцюг від Львівського національного університету імені Івана Франка до університету «Львівська політехніка» і до головного залізничного вокзалу, щоб через цей ланцюг передати символічну заліковку міністру освіти і науки України Дмитру Табачнику. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Акція проходить в межах «антитабачниківської кампанії». Таким чином студенти вимагають звільнити Табачника з посади міністра.

Координатор «антитабачниківської кампанії» Андрій Бень повідомив, що заліковку Табачника потягом передадуть у Тернопіль, далі – Харків, Суми, Кіровоград, а в Києві вручать її особисто Дмитру Табачнику. У цій заліковці студенти оцінили на «відмінно» успіхи Табачника у таких дисциплінах, як «політична клоунада», «прикладна русифікація», «основи казнокрадства». Під цими оцінками поставили свої підписи близько 300 студентів усіх найбільших вищих навчальних закладів Львова.

За словами координатора акції, в живому ланцюзі мають взяти участь 3-4 тис. студентів. «Я щиро вірю, що ми знімемо Табачника, ми будемо боротися до кінця», – заявив Андрій Бень і додав, що жодні вибачення тепер не зможуть загладити українофобські заяви Табачника, які він висловлював раніше.

 

Фото: Маріан Стрільців

Коментарі 207
  • Сандра 23 Березня 2010 15:42
    Москальською пише одна худоба.
    відповісти
  • Саня 23 Березня 2010 15:41
    ПРдуны и преЗЕКдент
    відповісти
  • lee 23 Березня 2010 15:41
    Богдан з Києва -- ти велике [***]...
    відповісти
  • Табачник Партачник 23 Березня 2010 15:39
    я Табачник їду в паРашу може там щось попартачу
    відповісти
  • возможно 23 Березня 2010 15:39
    Бред!!! ланцюги устраивать и зачетки передавать....бред! в свои зачетки гляньте, господа студенты! Ведь вы будущие руководители, будущие этой страны! А когда же знания получать, если время учебы на "хороводы" тратить?
    відповісти
  • Тупому Бунту 23 Березня 2010 15:39
    Добъются паскуды,что окажутся в полной изоляции! Европа их презирает,Украина ненавидит,Польша,Венгрия и пр.ждут момента чтобы пристрелить...!
    відповісти
  • Киев 23 Березня 2010 15:39
    Да Собачник долго непротянет
    відповісти
  • гость 23 Березня 2010 15:38
    а хто такий Е бень? теж в політики мітить?
    відповісти
  • Соня 23 Березня 2010 15:38
    15:2923.03.10 123
    "Краще б проти високих цін виступали"
    Ціни бувають різні, а цінності повинні бути в Україні одні. По-перше - це сама Україна!
    відповісти
  • Гость 23 Березня 2010 15:38
    ..."БІДЛА-МАЛОРОСИЙСКОГО "... - быдло как раз ты. Кроме как на митингах орать за бабки ни на, что не способны.
    відповісти
  • Старик 23 Березня 2010 15:37
    Одесциты? Жлоб из Одессы мотай в
    родной Вознесенск, и не вякай за Одес су. Развонялись тут селюки!
    відповісти
  • 555 23 Березня 2010 15:37
    Одесситу! Ты бы за всю Одессу не расписывался,а то тебя распишут.
    Студентов опять используют политики НУНС и БЮТ в своих целях.
    Учиться нужно,а не деньги зарабатывать на митингах!
    відповісти
  • Чернігів 23 Березня 2010 15:37
    Молодці
    відповісти
  • Alex 23 Березня 2010 15:37
    лучше бы на субботник вышли и город привели в порядок.
    відповісти
  • Харьковчанин 23 Березня 2010 15:36
    Клоуны!
    Учиться и работать не пробовали???
    відповісти
  • Гость 23 Березня 2010 15:36
    "как бы потом на сессии не протянуть что другое...." - им Вокарчук на шару поставит экзамены!
    відповісти
  • Київ 23 Березня 2010 15:35
    Читаю коментарии и понимаю сколько БІДЛА-МАЛОРОСИЙСКОГО у нас! вИ не маєте ні душі ні національної гідності! Невже це майбутнє України?
    відповісти
  • Сергій 23 Березня 2010 15:35
    голові Львівського осередку Молодіжного національного конгресу Андрію Беню, та Ярослав Кендзьору
    ЗАКЛИКАЮ ВАС ПРОДОВЖИТИ СВОЄ ДІЛО, ПОЧАТИ ГОЛОДУВАТИ В ЗНАК ПРОТЕСТУ, ТА Й ЗДОХНУТИ.
    відповісти
  • МИХА 23 Березня 2010 15:35
    Канечно, кто не пойдьот на митинг, залики несдаст, всьо под контролем..
    у нас во Львове точно...а я отказался...
    відповісти
  • Курт 23 Березня 2010 15:35
    Львовское свидомое быдло никак не угомониться.Оборзели запоследние 5 лет.Ну ничего ,пусть привыкают к новым реалиям!
    відповісти
  • серж 23 Березня 2010 15:35
    ну и придурки,учитесь пока табачник не прикроет ваши вузы их и так развелось очень много, пора сокращать,а то специалисты есть, а работы нет.
    відповісти
  • сереня 23 Березня 2010 15:35
    кто то этим Табачником дрочит людей,пора уже поработать СБУ кто оплачивает весь этот банкет и загнать за батайский семофор.
    відповісти
  • 123 23 Березня 2010 15:29
    Краще б проти високих цін виступали
    відповісти
  • Светик 23 Березня 2010 15:29
    Odessa! А ты лично откажешь в дотациях? А сам, небось, 3 коп. получаешь! Ну, если все у тебя хорошо, радуйся и будь на том же уровне!
    відповісти
  • av1 23 Березня 2010 15:29
    дармоеды чертовы, степуха и льготы уже как у пенсов.
    отменить степуху, льготы, убрать нах бюджет.
    відповісти
Loading...
Новини Кіно
Завантаження...
новини redtram
Завантаження...