Росія знизить Україні ціну на газ, бо інакше ризикує втратити прибутки в Європі, – Соколовський

Україна має шанси зменшити ціну на російський газ, адже в цьому також зацікавлена і російська сторона. Про це у ЗІКу повідомив екс-представник Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський, коментуючи заяву Прем’єра Азарова про необхідність перегляду газових контрактів.

За його словами, все буде залежати від двох речей – з одного боку, наскільки буде зрозуміла, чітка і прозора аргументація української делегації у Москві. А з другого боку, наскільки сильною буде воля до партнерства у російської сторони.

«Зрозуміло, що зменшення цін на газ необхідне вже зараз, насамперед, Україні. Але якщо дивитися на середню перспективу, то це потрібно і російській стороні», – зазначив Соколовський.

«Якщо нинішня ситуація буде продовжуватися і компанія НАК «Нафтогаз» далі буде сповзати у боргову яму, то вже найближчим часом не буде коштів хоча би навіть для того, аби утримувати в нормальному технічному стані українську ГТС. Тобто стане проблематичним надійний і безперебійний транзит російського газу в Європу. А це є загрозою російським прибуткам на європейському ринку», – пояснив він.

На думку Богдана Соколовського, 250-280 дол. за тис. куб – це була би справедлива ціна на газ для України.

Соколовський зазначив, що якщо в переговорах буде надто багато політики, то, звичайно, шанси України зменшуються, бо попередній уряд це питання вже занадто заполітизував.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

    • Шпион!19:51 20.03.10
    • Ти большой спец - твои глупые комментарии по теме, в которой ты просто баран - уже всех забодали! А почему ти не снижал цену на газ вместе со своим пчеловодом, а лишьтрепался!
    • вася07:20 20.03.10
    • Жора, тобі це серед ночі приснилося таке в кошмарному сні? Чи ти забув, хто підписував ці контракти, по яких Україна платить таку завищену ціну? Нагадаю: це була прісної пам'яті Тимошенко, що була для декого любимим прем'єром.
    • Жора03:12 20.03.10
    • Три агента Москвы - Ющ, КУНа Ивченко и этот тернопольский [***].
      Благодаря им, Украина переплатила миллиард долларов за газ.
    • адекват18:26 19.03.10
    • Я понимаю, тех ребят , кто с газовои трубы имеет свои доход , а остальнои Украине эта труба нужна,мне кажется, как старои деве целка.

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: