П'ятниця
19 березня 2010
10:12
Мешканців Рівного запитають, що робити з бездомними собаками
Міська влада Рівного має намір провести у цьому році опитування мешканців обласного центру щодо поводження з бездомними собаками. Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко вчора, 18 березня, у вечірньому ефірі одного з місцевих телеканалів.Очільник Рівного каже, що до нього приходять зі скаргами люди, яких покусали бездомні тварини, інші – обурюються, що собак усипляють. Віднедавна одна з громадських організацій почала виступати за те, щоб бродячих тварин відловлювали, стерилізували, робили щеплення, а потім знову відпускали в місто.
«Якщо рівняни скажуть «так», хай бігають собаки містом, нема питань, якщо «ні» – будемо шукати інші шляхи», – зазначив Володимир Хомко.
Коментарі
Додати коментар
ТОП-НОВИНИ
ТОП-КОМЕНТАРІ
Загрузка...





zmolo.com

Крім стерилізації собаки кусають діток, гадять, вискакують на дороги і створюють аварійні ситуації...ПРИБРАТИ з меж міста бродячих, однозначно!