Четвер
18 березня 2010
17:49
Видатки на утримання установ соціально-культурної сфери на Буковині зросли майже на 52 млн грн
За рахунок коштів загального і спеціального фондів місцевих бюджетів на Буковині у січні-лютому ц.р. проведено видатків на суму 380,4 млн грн. Основна частина цих коштів використана на утримання установ соціально-культурної сфери – 330,6 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року ці видатки зросли на 51,5 млн грн. Про це ЗІКу повідомили 18 березня у Головному фінансового управлінні ОДА.За два місяці цього року на Буковині видатки на освіту становили 141,7 млн грн або на 12,8 відсотка (16 млн грн)більше, ніж за відповідний період минулого року, охорону здоров’я – 86,3 млн грн, або 18,9 відсотка (13,7 млн грн); соціальний захист населення – 82,7 млн грн, або 24,9 відсотка (16,4 млн грн); культуру і мистецтво – 15,9 млн грн, або 12,8 відсотка (2 млн грн); фізичну культуру і спорт – 4 млн грн, або 8,9 відсотка (1,8 млн грн).
Видатки на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери зросли в порівняні з аналогічним періодом 2009 року на 28,3 млн грн(15,6 відсотків).
По спеціальному фонду видатки проведені в сумі 20,5 млн грн або збільшились в порівнянні з минулим роком на 2,7 відсотка (4,4 млн грн).
Заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетної сфери за січень-лютий цього року в області відсутня.
Коментарі
Додати коментар
ТОП-НОВИНИ
- В літаку Януковича за $86 млн – позолочені спальня та ванна кімнати
- Мешканцям Львівщини потрібно офіційно скаржитися на погану якість газу
- На Львівщині продовжується спад виробництва молока та яєць
- Ціни на внутрішні авіаперельоти в Україні б’ють рекорди в Європі
- Григоришин заволодів 50% «Вінницяобленерго»
ТОП-КОМЕНТАРІ
- Мешканцям Львівщини потрібно офіційно скаржитися на погану якість газу
- В літаку Януковича за $86 млн – позолочені спальня та ванна кімнати
- МВФ не дасть Україні кредит, якщо в Україні не буде демократії
- Ціни на внутрішні авіаперельоти в Україні б’ють рекорди в Європі
- На Львівщині продовжується спад виробництва молока та яєць





zmolo.com
