Мешканцям будинку у Чорткові, в якому вибухнув газ, нададуть тимчасові помешкання

Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь, разом з представниками управлінь надзвичайних ситуацій, профільних служб ОДА та правоохоронців, провів нараду на місці вибуху газу, який стався в одній з квартир житлового будинку у місті Чорткові. Керівник області оглянув місце події та дав доручення місцевій районній адміністрації сприяти потребуючим мешканцям будинку у тимчасовому відселенні в гуртожиток чи інші житлові приміщення. Про це повідомили 18 березня ЗІКу у прес-службі Тернопільської ОДА.

Місцевій владі доручили провести у постраждалих квартирах ремонтні роботи та замінити зруйновані двері і вікна.

Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в області, управлінням ЖКГ, містобудування та архітектури ТОДА Юрій Чижмарь доручив обстежити будинок на предмет його пошкодження й вивчити можливість проведення ремонтно-відновлювальних робіт. А медикам доручив здійснити поквартирний обхід, обстежити дітей і підлітків, котрі могли б отримати стрес внаслідок виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з вибухом газу.

Довідка ЗІКу.

Вибух газу стався 17 березня у квартирі, розташованій на першому поверсі 9-поверховго житлового будинку в м.Чортків, на вулиці Незалежності, 24.

За попередніми даними, внаслідок вибуху постраждав мешканець будинку, який з опіками 70% тіла І та ІІ ступенів потрапив до реанімаційного відділення Чортківської райлікарні.

Орієнтовно, пошкоджені двері та вікна восьми квартир будинку з першого по п’ятий поверхи.

На першому поверсі додатково пошкоджена квартира пожежею.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

Коментарі до цієї статті відсутні

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

ТОП-НОВИНИ

ТОП-КОМЕНТАРІ

Загрузка...