Табачник відчув себе відьмою

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник вважає нормальною для демократичного суспільства наявність різних думок в оцінці його призначення. При цьому він назвав критику опонентів влади «полюванням на відьом».

«Це нормально для демократичного громадянського суспільства наявність різних думок (про призначення на посаду, – ред.). Хтось підтримує це, хтось – ні», – сказав він після закінчення засідання уряду в Києві у середу, пише «Кореспондент».

Разом з тим, Табачник закликав розмежовувати його діяльність як політика під час виборів президента і його діяльність як міністра.

«Не треба плутати мої політичні погляди, тим більше під час виборчої кампанії, з офіційною діяльністю (на посту міністра, – ред.)», – додав він.

При цьому Табачник повідомив, що на посту міністра не встиг прийняти жодного рішення, пообіцяв, що його подальші рішення не будуть суперечити Конституції і законам України і охарактеризував критику на свою адресу з боку опонентів влади як «маккартизм або полювання на відьом».

Як повідомлялося, призначення Табачника на посаду міністра освіти і науки викликало хвилю обурення.

Сьогодні у Львові п’ять тисяч людей вийшли на мітинг, вимагаючи відставки Табачника. У відповідь на вимоги пікетників Львівська облрада зажадала від Кабінету Міністрів і голови Верховної Ради України звільнити з займаної посади міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.

Мітинг проти призначення Табачника також пройшов у Києві. У ньому взяли участь близько 100 осіб. Одного учасника заарештовано.

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман закликала Табачника добровільно піти у відставку.

Президент одного з найпрестижніших вузів України – Національного університету Києво-Могилянська академія – Сергій Квіт жорстко розкритикував це призначення.

15 березня Івано-Франківська обласна рада звернулася до Президента Віктора Януковича, спікера парламенту Володимира Литвина і прем’єр-міністра Миколи Азарова з вимогою звільнити Дмитра Табачника від займаної ним посади. 16 березня у відставку подав його перший заступник Олександр Гребельник, раніше заяву про звільнення написав заступник міністра Павло Полянський.

Херсонські студенти створили осередок опору з вимогою негайної відставки Табачника. Також звільнити Табачника закликав ряд громадських організацій Донецької області.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

    • Українець патріот16:36 17.03.10
    • ДО НЕБАНДЕРЫ Восток как вы знаете ДЕЛО ТОНКОЕ а мы ему НАЛЬЙОМ ДАДИМ СЕЛЬОДОЧКУ и он успокоится и ляжет спать.
    • небандера16:31 17.03.10
    • до "патріота" Восток подымется
    • Українець патріот16:21 17.03.10
    • До "ОК" Кто ето МЫ наверно зашитники из МОСАДА наверно такие же ВЫСОКООБРАЗОВАНЫЕ КАЦАПЫ как ОК . Объясните мне необразрваному малоросу что такое НОРМАЛЬНЫЙ МИНИСТР. Ну научите образованые меня не образованого..
    • ок16:08 17.03.10
    • Герман дырку от бублика получит, а не Табачника, два года терпели майдауна-Вакарчука, а теперь пришел нормальный министр. Долой руки от Табачника!!! Если мы встанем на его защиту - мало не покажется оранжопам.

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: