Самбірська райспоживспілка модернізувала 31 сільський магазин

У с. Максимовичі Самбірська райспоживспілка Львівської області після серйозного ремонту відкрила й освятила сільський магазин під загальним брендом облспоживспілки «ЛеоКС». Торговий заклад набув сучасного виду, а асортимент товарів нічим не поступається міським крамницям. Про це сьогодні, 15 березня, повідомив кореспондент ЗІКу.

За словами голови правління райспоживспілки, депутата районної ради Володимира Малецького, практично кожного року в якомусь селі кооператори відкривають магазин, а цей у Максимовичах вже 31. Це робиться відповідно до розробленої програми модернізації магазинів. Її мета – максимально задовольнити потреби селян, аби вони будь-який товар могли купити, не їдучи за ним у місто.

Начальник управління торгівлі облспоживспілки Леся Роман наголосила, що кооператори Самбірщини приводять старі сільські магазини до вимог сьогодення і їм за темпами зробленого немає рівних на Львівщині. На черзі – реконструкція магазину в гірському селі Блажів.

Володимир Малецький переконаний, що колектив міг би зробити значно більше, якби не високі фінансові навантаження. Адже тільки за минулий рік податків та обов’язкових відрахувань у різні фонди райспоживспілка сплатила 2800 тисяч гривень.

Нагадаємо, що, проводячи поточні, а подекуди й капітальні ремонти старих сільських магазинів, Самбірська райспоживспілка не бере кредитів, а користується власними фінансовими ресурсами.

 

 

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

Коментарі до цієї статті відсутні

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: