У Тернополі розпочали всеукраїнську кампанію «Табачник, іди геть!»

Радник міського голови Тернополя Назар Зелінка з колегами із молодіжних організацій міста оголосили про початок всеукраїнської кампанії «Табачник, іди геть». Вони закликають долучитися до цього заходу школярів, студентів, вчителів та викладачів вищих навчальних закладів. Про це повідомив 12 березня ЗІК.

«Напиши на шкільній чи аудиторській дошці, на молодіжному форумі, на асфальті, на дошці оголошень – всюди, де тільки дозволить уява та не буде порушуватись благоустрій: «Табачник, іди геть!», – йдеться у зверненні оргкомітету кампанії.

Активісти вважають, що таким чином вдасться добитися від влади відставки новопризначеного міністра освіти.

Повідомлення молоді люди поширюють у мережі Інтернет, через електронну пошту і блоги.

У листі тернополяни окремо звертаються до киян. Вони пропонують приклеїти таблицю з написом «Табачник – геть» на фасад міністерства.

«Під час кампанії, крім запропонованого гасла, будуть вітатися й інші вислови проти Табачника, – сказав Назарій Зелінка. – Головне, щоб вони відповідали нормам моралі».

Активісти акції вважають: керувати освітою в Україні не може людина з чіткими проросійськими поглядами.

Дмитра Табачника звинувачують у поширенні неправдивих даних про ОУН-УПА, у пропаганді російської мови в Україні та у фальсифікації конкурсу «Великі Українці», в результаті чого не став переможцем Степан Бандера.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

    • Андрій18:02 15.03.10
    • Нормальна тема. ви тут один одного посилаєте і двіджуєте, а це все кодло країну деребанить великими кусками. а людей просто всякими такими двіженіями відволікають від основного..
      Особисто я мав честь перебувати у всіх частинах нашої держави і хочу сказати, що всюди нормальні люди (за виключеням [***]ватих які чуть горло не поперегризають одне одному не знати за що)
      СХАМЕНІТЬСЯ
    • Українець патріот14:57 15.03.10
    • ПАНОВЕ РОСІЯНИ! Під Порядком і дисципліною ви розумієте це коли тебе мордою в гімно шпіца в дупу а на додаток ще і кулю в потилицю ( ДА ЗДРАСТВУЕТ СТАЛИН) Ваша ТАТАРО-МОНГОЛЬСЬКА раса не розуміє що то є доброта толерантнсть між людьми.І Ви не винні бо віками Вас такими робили.По вашому ХТО не може дати по рилу з любого поводу а починає пояснювати той ХАХОЛ і ЗАПАДЕНЕЦ і СЛАБАК. Тому Україна не Росія і ви нас ніколи не зможете зрозуміти.
    • Прохожий -Да пошел ты07:07 15.03.10
    • Ну так флаг Вам в руки и пёрышко для лёгкости - Ваше место как раз там среди красивой мовы, женщин, архитектуры. Что ж Вы мучитесь, живя на востоке Украины? С Богом - вперёд к цивилизации!!! Уря, уря, уря!!! Надеюсь, что первым ,что Вы почерпнёте там - привычка к незнакомым людям обращаться на "Вы". У меня она есть, так, что мне этому учиться во Львове не требуется.
    • Павлоград18:56 14.03.10
    • Всегда поражался таким "державным мужам" всеукраинского маштаба. у себя дома порядок навести не могут, но лезут всюду с "всеукраинскими акциями".
      мда.
    • Николай Петрович10:44 14.03.10
    • Никто не отрицает голодомор. Отрицают то, что это был геноцид украинцев. Даже опубликованные по инициативе Ющенко Белые книги подтверждают, что голод косил всех, независимо от национальности, места жительства и социальной принадлежности. В Бердянске более 90% погибших - русские.
    • е08:54 14.03.10
    • Бандерівцям посвята
      Тоді вас люди називали псами,
      Бо ви лизали німцям постоли,
      Кричали "Хайль!" охриплими басами
      І "Ще не вмерла..." голосно ревли.
      Де ви ішли там пустка і руїна,
      І трупи не вміщалися до ям
      Плювала кров'ю "ненька Україна"
      У морди вам і вашим хазяям
      Ви пропили б уже її небогу
      Розпродали і нас по всій землі
      Коли б тоді Вкраїні на підмогу
      Зі сходу не вернулись "москалі"
      Тепер ви знов, позв’язувавши кості,
      Торгуєте і оптом і в роздріб,
      Нових катів запрошуєте в гості
      На українське сало і на хліб
    • Да пошел ты23:18 13.03.10
    • Да пошел ты Мендель в задницу. И ты Прохожий вместе с ним. Зачем вякать и вякать, какая плохая Галичина? Как раз Галичина образованная. И Восток тоже. На Востоке Украины родились очень известные люди. Но их уничтожила система. Кто виноват гражданам Востока Украины, что они не желают чтить память своих известных личностей, как на Галичине? Мы сами отрицаем Голодомор, Но он был. Мои вижившие родственники рассказавали об этом. Говорили тихо, шепотом, потому что боялись. За что мы не навидим Галичину? Потому что она не похожа на Восток Украины? Нго Восток Украины тоже не похожий на Галичину? За это нас надо ненавидеть. И еще. Это политики поделили Украину на Восток и Запад. Не географически, а политически. А "необразованные" некоторые люди не желают понять это. Я был на Галичине. По работе. Когда ехал туда, мне казалось, некоторые друзья меня на войну провожают. Что я увидел? Нормальных, приятных людей. Много туристов. Красивую украинскую мову, красивых женщин. Красивую архитектуру. Никто меня не собирался убивать :). Да, есть там проблемы. А где их нет? Но я зауважал эту гордую часть Украины. Хорошо, что она у нас есть.
    • Мендель17:03 13.03.10
    • Табачник репрезентує багатовікову полікультуру країни. Українську, російську, єврейську. Яка дала світовому співтовариству Шевченка, Гоголя, Булгакова, Шолом-Алейхема,..А Галичина, яка взагалі прокинулась з культурного н[***]тя в 1855? році, коли у далекому Відні була видана книжечка Шашкевича "Русалка дністрова"? Яке право вона має диктувати Україні? Хамовита і неосвічена! Економічна дотаційна руїна! Не подобається? На х. з пляжа! Ви вже всім надоїли. І Сходу, і Заходу.
    • Прохожий11:38 13.03.10
    • "У Тернополі вкрай складна ситуація з вивезенням твердих побутових відходів. Про це повідомив під час засідання протиепідемічної комісії начальник міського управління житлово-комунального господарства та екології Олег Соколовський під час обговорення питання санітарного очищення міста та невиконання рішень міської надзвичайної протиепідемічної комісії.
      Як інформує прес-служба міської ради, за його словами, на даний час майже всі угоди на вивезення сміття ліквідовані, тому ситуація з вивезенням відходів з міста – вкрай складна.
      «Незважаючи на позитивні рішення щодо виділення земельної ділянки в селі Миролюбівка та дозволів на початок будівельних робіт нового полігону, у селі Лучка було проведено повторні громадські слухання, на яких мешканці навколишніх сіл заборонили захоронювати на цій ділянці тверді побутові відходи», – зазначив О. Соколовський, пояснивши, чому місто не може вивозити відходи на новий полігон.
      Тим часом у дворах міста знову створюються стихійні сміттєзвалища, оскільки сміттєві контейнери переповнені." - Місто не може впоратись з вдходами, але одночасно закликає до Всеукраїнської (!) акції. А може спочатку вулиці від сміття треба очистити? Захаращене місто претендує на лідерство на рівні України -загадка. Чи може Ви цю акцію розпочали, щоб відвернути увагу від сморіду на вулицях?
    • Не вякать!10:19 13.03.10
    • Расслабьтесь и получите удовольствие!
    • А.Герман09:09 13.03.10
    • Я ж казала що цього обрізаного не буде біля корита.
    • Опанас08:53 13.03.10
    • а тим часом: "..
      Тернопіль знов обростає горами сміття.."
    • Kacap08:14 13.03.10
    • Я Табачника льублю
      потому что он КАЦАП
    • з Київа05:36 13.03.10
    • табачник це лайно,яке в свій час кучма викинув на помойку.
    • Прохожий- Ющ23:41 12.03.10
    • Дуже часто правду слухати неприємно, а лестощі навпаки дуже приємні для людини. А може такий шалений спротив Табачнику у західних областях, бо він висловив те у чому навіть не хочуть зізнаватися собі мешканці заходу України. Звісно, більше приємним вважати себе святіше Папи Римського -це так тішить. А тут всіляки Табачники починають тобі про гірку реальність говорити, ну як тут не відчути шалену образу.
    • Ющ23:32 12.03.10
    • ІСТОРИЧНІ РОЗДУМИ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ ДМИТРА ТАБАЧНИКА
      1: "…если гипотетически Москва […]официально денонсирует советско-германский договор о ненападении (кстати, и так фактически утративший силу 22 июня 1941 года) и секретный протокол к нему, а также все последующие двусторонние договоры и международные соглашения, фиксирующие и закрепляющие территориальные изменения, вытекающие из данного протокола, то Россия не понесет практически никаких территориальных потерь[…]украинскому государству […]придется отказаться от всех территорий за Збручем (которые должны вернуться к Польше), от Северной Буковины и Южной Бессарабии (необходимо вернуть Румынии), от Закарпатья (до 1939 года входило в состав Чехословакии, в 1939-1945 годах принадлежало Венгрии […]современное украинское государство по […] перспективам выживания сравнимо с Польшей 1939 года".
      2: "Лише на Галичині, турботливо зачищеній в 1941-1944 роках есесівцями та їх підручними з ОУН-УПА від «неукраїнського елементу», багатовіковий толернатний симбіоз сільского та міського населення був зруйнований. На зміну польській культурній еліті Львова прийшли казкові «укри» з полонин, в наші часи навіть примудрившись записати себе в казаки. Тільки в цьому регіоні, де лише в першій половині двадцятого століття вчорашні лакеї навчились мити руки та пити «господський напій» — каву, досі не знають, що російські сусіди познайомились з цим напоєм, і з іншими благами європейської цивілізації приблизно тоді ж, коли й самі європейці — в епоху Міхаїла, Алєксєя та Пєтра Романових, набагато раніше за байдикувавших на задворках Речі Посполитої карпатських пастухів".
      3: "…галичане практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ни в политическом плане. У нас разные враги и разные союзники. Более того, наши союзники и даже братья - их враги, а их "герои" (Бандера, Шухевич) для нас -убийцы, предатели и пособники гитлеровских палачей".
      4: "…присоединение Галичины к УССР объединило в одном административном, а затем и государственном формировании два различных народа - цивилизационных оппонентов. При этом, если народы Великой Украины всегда толерантно относились к галичанам, не вмешиваясь в их жизнь и не навязывая свои ценности, то сами галичане при первой же возможности крайне агрессивно, не останавливаясь перед насилием и массовыми убийствами, пытались причесать Украину под свою гребенку".
      5: "Галичане поставляли большую часть кадров в гитлеровскую вспомогательную полицию, формирования абвера и СС, они же составляли движущую силу майданного путча, только чудом, благодаря выдержке тогдашней власти, не вылившегося в гражданскую войну".
      6: "…последние двадцать лет сосуществования украинцев и галичан показали, что государство, возводимое на насильственно навязываемых галицийских идеологемах и чуждых украинцам ценностях, которые не разделяет большинство населения, становится нежизнеспособным. Последние же пять лет галицийского засилья так близко подвели государство к грани, за которой крах, распад, гражданский конфликт, что галичане должны быть сами заинтересованы покинуть если не Украину, то по крайней мере ее властные институты".
      7: "Однак історично обґрунтований комплекс неповноцінності, властивий населенню західних областей України, відчувши себе "національною інтелігенцією", тільки зайнявши будинки і квартири своїх колишніх господарів-поляків, вигнаних чи знищених Гітлером і Сталіном, слід лікувати, а не нав'язувати всій Україні, навіть якщо його розділяє президент".
      8: "В 1991 році українці на другому референдумі голосували за самостійність, мріючи про те, як почнуть продавати «москалям» сало «по світових цінах». Досі ображаються на те, що, як з'ясувалось, світові ціни на нафту та газ постійно зростають, а сало нікому не треба — у всіх свого нема куди діти".
      9: "Бажання дрібно напакостити сусідові, зрадити, прибрати щось, обманувши ближнього, готовність втратити око, аби сусід зовсім осліп — характерна особливість зростаючої української нації. Відсутність або забуття героїв штовхає на героїзацію покидків, брак історії, що бере своє коріння з глибини віків, породжує попит на національну «родословну», що уходить до трілобітів".
    • Прохожий22:19 12.03.10
    • Схід України підтримає Табачника. Подобається це Вам, або ні. І не думайте, що якщо на цьому ресурсі Вас, антипатиків Табачника, переважна більшість,то й вся Україна Вас підтримує. Невже той факт, що переміг Януклвич не підштовхнув Вас до роздумів на тему "А чи завжди я правий?"
    • До21:41 12.03.10
    • Табачник! Іди геть!
    • Кобиляча Голова21:16 12.03.10
    • Табачник, іди в анус, жидомасон!!111
    • Прохожий20:26 12.03.10
    • Іноді здається, що захід України вважає себе своєрідним "Ватіканом"- все, проголошує - істина в останній інстанції. А дзуськи! Ваш "вибір" у 2004 мало не спричинив громадянську війну та привів країну за один крок до дефолту. Досить вже себе виставляти мудрішими з мудріших, володарями Божої істини!
    • Прохожий20:17 12.03.10
    • Нагадую, що Україна це не тільки Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ. Отже, не треба називати цю акцію "всеукраїнською" назвіть її "всезападенською" - це буде точною назвою. Звісно, можна відправити на схід купку провокаторів, а потім горлани, що і на сході проти Табачника, але зараз ні 2004 рік - вже надивились та наслухались інформаційних "качок". Отже, Схід підтримає Табачника, бо він не буде як один з Ваших улюбленців говорити про наявність "собачої мови".
    • Иван18:47 12.03.10
    • табачника ,мразь эту, казнить на площади надо .
    • Rost17:38 12.03.10
    • Табачник - іди геть!!!
    • вашя17:29 12.03.10
    • ТУТ ГОВОРИТИ ВСІ ВМІЮТЬ АЛЕ ХТО ВІДРЕМОНТУЄ ДОРОГИ В ТЕРНОПОЛІ????? ХТО????
    • Влад17:24 12.03.10
    • Выбранное вами руководство государства руководило 5 лет - народ оценил недавно результаты этого руководства - и выбирая между полным дебилом и оранжевым сборищем нациков (типа Вакарчуков, Ющенков, Огрызков и прочих) народ осознано выбрал полного дебила - это результат в том числе и той политики что проводил Вакарчук, забывая о 60-70 процентах русскоязычного населения Украины. Так что хавайте теперь политику Табачника - это вам симметричный ответ на Вакарчука.
  • Сторінка:12

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: