Вівторок
09 березня 2010
15:48
Шестеро молодих тернополян в екстримальних умовах на найвищій вершині Карпат читали «Заповіт» Шевченка
5-8 березня члени Тернопільської організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу здійснили черговий екстремальний рейд у Карпатах, приурочений до Шевченківських днів. Цей захід провели третій рік поспіль. Про це повідомили 9 березня ЗІКу у прес-службі Тернопільської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу.Основною метою рейду є прочитання «Заповіту» Тараса Шевченка на найвищій вершині українських Карпат. Для здійснення цього завдання учасники долають складні гірські хребти. Умовою заходу є відсутність наметів і дівчат.
Участь у цьогорічному рейді взяли шестеро хлопців.
Підкорення найвищої вершини України припало на вечір, тому підніматися на гору довелося у сутінках. Учасник рейду Юрій Лотоцький, зокрема розповів: «Замерзлий сніг доводилося кусками відламувати від обличчя, а вії змерзалися і потрібно було руками їх відігрівати, щоб бачити перед собою хоча б щось».
Незважаючи на жахливі природні умови, хлопцям вдалося здійснити основну мету мандрівки і «Заповіт» Кобзаря пролунав на всі сторони світу.
Закриття рейду відбулося 8 березня у Тернополі біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
У Карпатах вже впізнають тернопільськиї хлопців, оскільки саме у цей час більшість туристичних клубів проходять альпіністичні семінари.
Коментарі
Додати коментар
ТОП-НОВИНИ
- У Луцьку посол Корпусу Миру США нокаутувала працівника «швидкої»
- На Тернопільщині від переохолодження померла 25-річна дівчина
- На Буковині затримали посадовця, який 8 років наживався на хабарах
- В Івано-Франківську у місцевому озері масово гине риба

- Потяг «Івано-Франківськ-Стрий» курсуватиме з 14 лютого
ТОП-КОМЕНТАРІ
- У Луцьку посол Корпусу Миру США нокаутувала працівника «швидкої»
- Фірташ планує збудувати на Буковині завод з переробки сої
- На Тернопільщині збудують найбільший на заході України тепличний комплекс
- У горе-батьків з Рівного забрали чотирьох дітей, які голодували
- Шість шкіл Волині перевели на тверде паливо





zmolo.com
