Депутата Львівської облради Ірину Фаріон вимагають притягнути до кримінальної відповідальності за знущання над дітьми. Відео

Депутат Львівської обласної ради Ірина Фаріон
Народний депутат України Вадим Колесніченко звернувся до Генерального прокурора України з вимогою притягнути депутата Львівської обласної ради Фаріон Ірину Дмитрівну до кримінальної відповідальності за порушення прав дитини і за статтею 161 Кримінального кодексу України «Порушення рівності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії.

Приводом для подання про притягнення до кримінальної відповідальності стала публікація в інтернеті відео, на яких депутат Львівської обласної ради від партії «Свобода» Фаріон І. Д. публічно знущається і принижує дітей в дитячому садку, дискримінує їх за мовною і національною ознакою, заявляє про те, що діти, на її думку, з неукраїнськими іменами повинні «пакувати валізи та їхати у Москву».

Відповідно до ч.1, ст. 161 ККУ – «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності..., а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками... етнічного та соціального походження,... за мовними або іншими ознаками «караються» виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».

Про результати притягнення до кримінальної відповідальності народний депутат вимагає повідомити йому в 10-денний строк, – зазначається у депутатському зверненні, пише From-UA.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

    • Воля13:56 17.06.11
    • 1861 - відміна кріпосного права
      - пройшло 100 років -
      1960-ті - почали видавати паспорти людям з сіл
      - пройшло 50 років, що змінилося сьогодні 2011 рік:
      - штучна мовна проблема;
      - знищення Української армії;
      - ЗМІ - повне зомбування, "вирощування" - роботів, рабів, холуїв, ....;
      - беззаконня - державні установи працюють не для людей;
      - "іміграція" - вимушене рабство;
      - безробіття - робота за копійки, з ганебним виправним терміном;
      - "пенсія" - допомога бідним;
      - ціни на основні продукти харчування вищі ніж в країнах Європи і Америці .............
      Ще чекати 50 років?
      Ні сьогодні і вже:
      1. Раз і на завжди виконання Конституції України, Законів України, починаючи від Президента України.
      2. Люстрація комуно - фашистської наволочі.
      3. Суд присяжних.
      4. Україна для українців, які живуть, працюють на благо майбутнього України........
    • Воля13:37 17.06.11
    • 1861 - відміна кріпосного права
      - пройшло 100 років -
      1960-ті - почали видавати паспорти людям з сіл
      - пройшло 50 років, що змінилося сьогодні 2011 рік:
      - штучна мовна проблема;
      - знищення Української армії;
      - ЗМІ - повне зомбування, "вирощування" - роботів, рабів, холуїв, ....;
      - беззаконня - державні установи працюють не для людей;
      - "іміграція" - вимушене рабство;
      - безробіття - робота за копійки, з ганебним виправним терміном;
      - "пенсія" - допомога бідним;
      - ціни на основні продукти харчування вищі ніж в країнах Європи і Америці
    • мазепа13:16 17.06.11
    • хочеш навчитися, вчися,
      хочеш повчити, вчися
      хочеш брехати, гавкай і гавкотять саме ті для кого
      часу залишилось зовсім мало, та їх ганебна комуно-
      фашистська історія в минулому.
      Слава Україні!!!
    • воля11:03 17.06.11
    • Фаріон Ірина Дмитрівна
      людина з великої букви,
      зась всім хто посягає на неї, а особливо тим хто гавкаєте "псячою" мовою,
      яка до російської відношення ніякого не має,
      - бо стиль, манера, звороти і звернення "їхньої" собачої це НКВДе на всіх теренах бувшого "комуністичного" простору
    • воля10:52 17.06.11
    • Ірина Дмитрівна Фаріон
      це прапор українства нашого часу,
      це людина яка пише історію України,
      з неї треба брати всім українцям приклад,
      як не бути рабом в своїй державі,
      її треба леліяти оберігати і шанувати
      колесніков і йому подібні,
      це відрижка НКВДешного минулого,
      це путінський холуй
    • Vitalij14:48 11.07.10
    • Наказать прилюдно:розгами,ударов этак-20.Чтоб другим было повадней.Ато,пенсии с общей Украины,хотя все работают по заграницам,помощть от бедствий тоже со всей матушки страны.А гнидства хоть отбавляй.Розги по голой попе.Что-бы стыдно было.Хотя?Может в ней и совести нет?
    • Інна17:07 14.06.10
    • ...A коли у Львові російськомовні синки великих цабе ВБИЛИ УКРАЇНСЬКОГО КОМПОЗИТОРА БІЛОЗОРА за те, що в кафе хотів слухати пісні рідною мовою - ВИ ДЕ БУЛИ?
      ТЕЖ ОБУРЮВАЛИСЯ, як зараз?!! ЧИ ТО ВАМ БУЛО НОРМАЛЬНО???
    • [***]с16:37 05.05.10
    • колісниченко -- прикрий жидок, і таких в Україні -- легіони!
      нахабний, злісний жидочок.
    • lidiya23:30 22.03.10
    • Ta vona zh shyzofrenichka. HXto ii pustyv do ditej? Nevzhe my ukrainci taki? TODI ne treba takoiderzhavy i nacii.Nyzko i stydno.
    • люся20:11 22.03.10
    • дура із дур головне бути людиною а якою мовою розмовляє людина видно що вихованя немає теба поважати всіх .
    • аля14:55 22.03.10
    • дура из дур, и я бы на месте мамы девочки Лизы, которую она назвала ЛЫЗА, и с журналом русскоязычным сравнила, все исковеркав, просто так не оставила-бы. Тварь западенская-от таких и вред всем общесву-ФАШИСТЮГА
    • Keri09:20 21.03.10
    • Фаріониха! Ви просто кантужена особа! Міс [***]ьність!
    • Терен Вінниця17:31 12.03.10
    • Як можна таких пускати до дітей?! Чи подумала та Фаріон, що пережила нещасна дитина на ім'я Міша, коли вона його ганьбила перед іншими дітьми? Чи винна та Ліза, що так її називають батьки? Якби була Фаріон розумна та поміркована, мала б вийти до батьків і розтлумачити їм, що як називаєшся, то тим і є. Ото б дали їй "кицьки", аж дрантя по дорозі збирала б. Тему імені можна було б розвинути повчально й розумно. Та не довіряти цій істеричці виховного процесу. Хай сама ще мови навчиться. Бо дочекається, що хтось таки й її "рухне".
    • Анна21:35 04.03.10
    • Ганна — популярне українське жіноче ім'я. Походить від латинізованої форми івритського імені Ханна(івр.: חַנָּה чи Channah) та грецького Анна(грецьк.: Αγία Άννα). Існує два поширені варіанти цього імені — Ганна та Анна.
      Поширилося серед християн в честь декількох християнських святих:
      * Свята Анна (матір Богородиці) — Матір Богородиці Діви Марії
      * Свята Анна — юдейська пророчиця, що згадується в Новому Заповіті
      Анна Ярославна також ніколи не була "Ганною". Тому не всі зауваження п. Фаріон відповідають дійсності. А форма, в якій все подано дітям - просто непрофесійна. Це радше нагадує собачі сварки політиків, аніж якусь педагогіку. Соромно... і має бути відповідальність.
    • Валентин17:52 04.03.10
    • Нічого з тієї затії не буде, бо нікого пані Ірина не образила ні за якою ознакою, окрім ознаки неграмотності батьків. Єдине, що натура вона трохи екзальтована і сама іноді помиляється у мові та наголосах. Але хто не помиляється?
    • Львів’янин23:20 28.02.10
    • Пані Фаріон!
      До сьогодні був прихильником об’єднання «Свобода». Імпонувало, що серед перших осіб є талановитий кінематографіст, викладач інституту, лікар – одним словом представники української інтелігенції. Завжди багато сперечався із близькими мені людьми, що не поділяли моїх політичних уподобань. Саме за їх порадою передивився у Інтернеті відеозапис про Ваше відвідування одного із львівських дитячих садків. Був би щиро радий за Вас, якби Ви обрали таку ж блискучу перемогу у дискусії з московськими ідеологами на кшталт Затуліна, Корнілова та інших. Проте Затулін і йому подібні московські ідеологи можуть трохи відпочити. Ваш візит у дитячий садок вартий річного гавкоту всіх московських ідеологів і тривалих проповідей усіх московських попів на протязі року.
      Як казали у древньому Римі: «Нехай буде Вам соромно!».
    • Влада -народу Бійцю13:48 28.02.10
    • Я точно не впевнений, але якщо він той , за кого я його прийняв , рухати його не варто...Подивишся по наших з ним постах що нижче -зрозумієш.
    • яр13:40 28.02.10
    • Прочитав багато коментарів-в більшості одні емоції не дуже розумних людей.Поїдьте в Росію, де вашого Михайлика назвуть Міша і ніхто не говорить про порушення прав дитини.А проблема є і полягає вона у тому,що правильним правописом імен ,прізвищ,географічних назв в Україні ніхто не займається на законодавчому рівні.Чому пишуть Львов,а не Львив,у нас що є місто Львов?А звідки у нас появилось і"мя Альона?Якби батьки такої дитини не були безбожниками.то побачили б,що в церковному календарі такого імені нема.Чомусь у Прибалтиці всі імена і прізвища пишуться відповідно до їхнього правопису і ніхто з цього проблем не робить,бо у них Закон і за ними Євросоюз,і всі росіяни переписались по їхньому.бо дуже хочеться жити не у Великій Росії,а уЄвросоюзі,і-мовчать...
    • Z06:30 28.02.10
    • Ярину — на ялину.
    • Птах10:07 27.02.10
    • Навіщо на Західній Україні боротись за українську мову? Якщо це й справді робота на результат, офіс "Свободи" - в Донецьк, Фаріон - лідер української пропаганди на донецьких теренах. Тоді це жертовно і в інтересах справи. А сидіти в українському Львові і "викидати" одну провокацію за іншою... зле це все пахне. нездорово. На політичній арені "Свобода" уже мертва. 100%. Останній камінь на її могилу вклала Фаріон. Правого націоналістичного руху на Україні, завдяки свободівцям, більше не існує. А може його, справжнього й не було?
    • AntiDog22:23 26.02.10
    • Четвертовать в воскесение на Площе Рынок и части розбросать по разным концам города
    • AntiDog22:20 26.02.10
    • Нехресть такая Скоро и с ней вопрос решится не все сразу
    • До Наталі11:17 26.02.10
    • Це позор бути такою малороскою як ти. До Фаріон ти ніколи не доростеш і не зрозумієш її. Сиди краще і коменти в неті дописуй - це вершина твоєї спроможності
    • Наталя22:52 25.02.10
    • Це позор, мати таких депутатів у обласній раді, та й, зрештою, таких кандидатів наук, доцентів. Пані Фаріон бракує елементарної культури і людяності. Неприємно, що хтось асоціює всю західну Україну з такими псевдопатріотами, якраз такі як вона і розпалюють ворожнечу, а не захищають рідну мову. Обмеженість (щоб не сказати тупість) і хамство - не найкращі риси для викладача і депутата. За такі речі треба наказувати. Так травмувати дитину може тільки бездушна, черства і недалека людина. Позор! Керівництво навчального закладу мало б зробити якісь кроки, щоб позбавити своїх студентів "щастя" спілкуватися з цією примітивною збоченкою.
    • Убила БЫ18:21 25.02.10
    • [***] и мразь! Если бы моему сыну такая потертая баба сказала бы, что он не Кирилл , а Кирило и его место в московии, то спокойно реагировать не смогла бы. Какое она имеет право обсуждать имена малышей. Старая, потертая нацистка.
  • Сторінка:12345678910>

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

ТОП-НОВИНИ

ТОП-КОМЕНТАРІ

Загрузка...