Львів
неділя 21 лютого, 2010, 14:04
4994
48
-a A+

Перша леді Людмила Янукович – не декабристка: не проміняє Донецьк на «недружелюбний» Київ

Людмила та Віктор Янукович
Людмила та Віктор Янукович

Кума подружжя Януковичів Світлана Чуб поцікавилася у дружини новообраного Президента України Людмили Янукович, чи збирається вона, тепер уже перша леді України, нарешті переїхати до Києва. «Ні. Київ прийняв мене недружелюбно», – відповіла пані Янукович. Про це пише «Комсомольська правда».

«Я нещодавно поцікавилася, чи збирається вона до Києва переїжджати. Вона ж тепер буде дружиною Президента, – ділиться кума Світлана Чуб. – Людмила сказала: «Ні. Київ прийняв мене недружелюбно». Але в столицю Людмила періодично їздить. Як же вона може Віктора одного кинути?»

Зараз майбутня перша леді України живе в своєму будинку в Донецьку. І частенько навідується в Енакиево – відвідати старих друзів і випитати, кому потрібна допомога.

Тихе сімейне життя для Людмили Олександрівни закінчилося в 2004 році, коли чоловік став кандидатом на виборах Президента України. Вона так і не звикла до публічних виступів, сторонилася державних заходів, так і не змогла освоїтися з новою роллю публічної персони, пише «Комсомольська правда».

Коментарі 46
  • Янек 22 Лютого 2010 13:43
    Вона в мене як в бацьки Лукашенка буде сидіти вдома, а я собі вже молодшу пригледів. Не штука з молодою переспати ви попробуйте стару бабу а потім вякайте.
    відповісти
  • Вася 22 Лютого 2010 13:35
    Яка ганьба, оті коментарі проти жінки. Красуні ви наші, бютануті, пішли всі на фіг на подіум, а в життя потрібні пормальні жінки, які поводяться людяно і щиро
    відповісти
  • до Степана 22 Лютого 2010 11:32
    ну ти і хруньо раз так про жінку Президента України пишеш
    відповісти
  • з Львова 22 Лютого 2010 01:43
    декабристка вона чи не декабристка, вона є жінка Президента України
    сьогодні не любить Київ , завтра полюбить, такі жінки і це нормально
    відповісти
  • Громаднин України 21 Лютого 2010 23:07
    п.Людмила Янукович поганого ні кому не зробила.Навіщо дехто намагається ії ображати.По- перше вона жінка,по- друге всі мають мати.Вона також є мати двох синів.Перестанте ображати людину...
    відповісти
  • Мих 21 Лютого 2010 23:03
    Марто. Приїдь до мене і понюхаємо ще хто з нас "воняє". Грамотєйка, що не вміє написати НЕ_З_ДІЄСЛОВОМ, чи я.
    відповісти
  • marta 21 Лютого 2010 22:18
    normalna sympatychna nemoloda zhinka yaka vse zhyttya prozhyla zamuzhem z odnym cholovikom i vyhovala dvoch syniv. Tym komu vona ne podobaetsya nechay rozglyanut svoi brydki fizionomii v dzerkali a svoi tuporyli mozgy nechay propoloshchut secheyu. Ot debily vichni ! Zherty nemayut, vody sraku vymyty nemayut ,a yak mayut vodu, to vse odno ne myyut, nechay smerdyt aby poukraynsky,yakcho ne sydily v tyurmi,to abo ne vpiymaly ich,abo vidkupylysya,abo budut sydity, vse zruynovane na desyatylittya napered ! A im dilo do Lyudmyly ,ale zh vona ne girsha ni za odnu debilku yaka neyu ne zadovolena.Kozly i nevypravna nagla bydlota.Amin
    відповісти
  • Свідомий Львів 21 Лютого 2010 21:08
    Не обзивайте ЇЇ мавпою - мавпи жаль
    відповісти
  • Центуріон 21 Лютого 2010 21:07
    Хаи живе Гондурас і бидло-зеківське керівництво!
    відповісти
  • иван 21 Лютого 2010 19:10
    брешете всы що вам дало що Ющенко може звязати два слова і входить в 5 банкірів і економістів світу і жінка його освічена НІЧОГО чому ви думаете що якщо я не буду знати хто такий Чехов то я буду дурний добре жити в місті [***]ти всіх і чекати коли я привезу картоплі та питати чому так дорого, тому що мені все одно Чехов ти чи Ахматова а голова колгоспу-міліонера навчився читати у 50 років а хазяїн був Ющенко немовля
    відповісти
  • Патріот - анри 21 Лютого 2010 18:48
    а тобі яйця танцювати не мішають? твій яник бодай для тебе обіцяв газ по 50 S.
    пий кацапе за кагановичів, героїв України не чіпай, болячи буде.....
    відповісти
  • олько 21 Лютого 2010 18:44
    Як львівянину (котрий на села не їздить) як тут один хам написав, мені цілковито байдуже як житиме Пані Янукович найближчі пять років. А от яким буде життя моєї країни з такою кількістю громадян котрі можуть так ображати ЖІНКУможна собі лише уявити. Якщо пригадати що говорив про ПАні Янукович її чоловік, то картина стає геь сумна
    відповісти
  • Схидняк 21 Лютого 2010 18:21
    А это нормально. Янукович президент, а не его жена. (Как в случае с Ющенко).
    А насчет обезьяны, то обезьяну еще с премьерского кресла вытащить надо.
    відповісти
  • Елена 21 Лютого 2010 17:59
    Все-таки жена Януковича поумнее, чем он сам, ведь она сделала выводы после первого же "ляпа", а ее супруг продолжает позорить Украину бездарными речами.
    відповісти
  • Жора 21 Лютого 2010 17:57
    Свежая новость! И "Пьемонт" провинциально запах.
    відповісти
  • :) 21 Лютого 2010 17:26
    Незрозуміло чому слово - "леді" стосується українців? Це ж не Англія! Та й -"пані" недоречно, ми не в Польщі. Якось неоприділено як можна звертатись до української жінки....
    відповісти
  • Vlad 21 Лютого 2010 17:20
    Ну й страшко! Та ей целый год надо провести у стилиста, потом еще годик поучиться риторике (сыночек-депутат тоже весь в папаню Янека, в одном из интервью сказал о своей жене "Она у меня развита со всех сторон), так что мамочка тоже "со всех сторон" - вот "геноцид" Украины януковичский...
    відповісти
  • анри 21 Лютого 2010 17:15
    Станцуем Владимир,обязательно станцуем-когда нефть и газ в обход Украины пустят,тогда и станцуем и выпьем за йУЛЮ и Юща,а также за бандеру и всех свидомых.Купим им билеты и отправим к Лазаренку
    відповісти
  • Владимир Киев 21 Лютого 2010 16:54
    Анри, а ты танцуй под Мурку.
    відповісти
  • анри 21 Лютого 2010 16:45
    влидимир из кИЕВА лучше выйди на майдаун и станцуй под аккомпонимент Гридджолів
    відповісти
  • гость 21 Лютого 2010 16:40
    Что за народ????
    Здравомыслящие люди будут 25 числа начинать жить и работать наконец-то, а те, которые себя причисляют к здравомыслящим будут флаги вывешивать и тому подобное....
    Хочешь изменить мир, НАЧНИ С СЕБЯ!
    відповісти
  • Владимир Киев 21 Лютого 2010 16:28
    Предлагаю всем здравомыслящим людям 25-го числа вывесить с окон украинский флаг с черной повязкой.
    відповісти
  • olia 21 Лютого 2010 15:12
    первый раз будет страшно.Но когдато-надо выйти в люди.Научится ,поднатаскают,как обезьяну.
    відповісти
  • Павлоград 21 Лютого 2010 14:51
    о какая встреча. а я думаю, куда делись "львовяне", не по сёлам разъехались случайно.(шутка)
    вижу нет.
    да, дамочка...
    відповісти
  • Мефістофел 21 Лютого 2010 14:23
    Янеку заканало . Відпічне від неї .
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...