Львів
неділя 21 лютого, 2010, 14:04
5011
48
-a A+

Перша леді Людмила Янукович – не декабристка: не проміняє Донецьк на «недружелюбний» Київ

Кума подружжя Януковичів Світлана Чуб поцікавилася у дружини новообраного Президента України Людмили Янукович, чи збирається вона, тепер уже перша леді України, нарешті переїхати до Києва. «Ні. Київ прийняв мене недружелюбно», – відповіла пані Янукович. Про це пише «Комсомольська правда».

Людмила та Віктор Янукович
Людмила та Віктор Янукович

«Я нещодавно поцікавилася, чи збирається вона до Києва переїжджати. Вона ж тепер буде дружиною Президента, – ділиться кума Світлана Чуб. – Людмила сказала: «Ні. Київ прийняв мене недружелюбно». Але в столицю Людмила періодично їздить. Як же вона може Віктора одного кинути?»

Зараз майбутня перша леді України живе в своєму будинку в Донецьку. І частенько навідується в Енакиево – відвідати старих друзів і випитати, кому потрібна допомога.

Тихе сімейне життя для Людмили Олександрівни закінчилося в 2004 році, коли чоловік став кандидатом на виборах Президента України. Вона так і не звикла до публічних виступів, сторонилася державних заходів, так і не змогла освоїтися з новою роллю публічної персони, пише «Комсомольська правда».

Коментарі 46
  • Підтримую! Володимире, чудова ідея. У нашій владній верхівці - усі злодії: і Юля як крала колись, так і крала б потім, і Ющенко добре крав, та й крав би надалі, якби не поперли; і Яник крав, а тепер ще більше крастиме з "братвою". Та й людей ніхто з них особливо не озолотить. Економіка поволеньки зростає, та й наш рівень життя потрохи покращується - то закономірний процес. А от обличчя України... Наш новообраний гарант до повного щастя ще й хамовите бидло. Перепрошую, та м*якше не скажеш. Тепер він - обличчя України, і від цього гидко і страшно. У нас і так імідж на міжнародній арені не найкращий був, тепер можна з ним і зовсім попрощатися. Хто захоче з нами підтримувати стосунки і які? Економічні, політичні, стратегічні, та будь-які стосунки з нашою державою ні одній цивілізованій країні насправді не потрібні. Але якщо дружбу, співпрацю ініціює пристойний інтелігентний Президент країни третього світу, але країни, яка хоче змінитися на краще, - це вже надія на якусь євроінтеграцію. А від страшної пики нашого новообраного гаранта Західний світ просто відвернеться. Нащо їм те хамовите бидло? Ну та й ми вже разом з ним взяті. Вітаю вас, браття-українці! Ми успішно зробили великий культурний і політичний крок назад.
    відповісти
  • 23 Лютого 2010 18:35
    # вашя
    *А чому у неї такий смішний вигляд вона що тоже сиділа? *
    Ти що не читав слова Янука про те, як вони познайомилися?
    Їй тоді на ногу впала ЦЕГЛА... а далі сам сюжет додумай. О_о
    відповісти
  • marta 23 Лютого 2010 18:09
    dYAKYU vsim xto ne skazav nichogo poganogo pro druzhynu novogo prezydenta.Yaka vona e ce vse ii. Xto brutalno vyslovlyuetsya pro svoix materiv(a Lyudmyla e maty dvox syniv) naklyche na sebe bidu .Xocha ya znayu cho takym lyudyam vzhe nichogo vtrachaty,bo vony i tak moralni kaliky.amin
    відповісти
  • marta 23 Лютого 2010 18:07
    dYAKYU vsim xto ne skazav nichogo poganogo pro druzhynu novogo prezydenta.Yaka vona e ce vse ii. Xto brutalno vyslovlyuetsya pro svoix materiv(a Lyudmyla e maty dvox syniv) naklyche na sebe bidu .Xocha ya znayu cho takym lyudyam vzhe nichogo vtrachaty,bo vony i tak moralni kaliky.amin
    відповісти
  • Патріот 22 Лютого 2010 19:01
    Так це пише нормальні львівяни! Немає,ща на жінки Президента п.Людмилу виливати бруд.Вона нормальна жінка!Ви рагулі на себе дивитися!
    відповісти
  • Янек 22 Лютого 2010 13:43
    Вона в мене як в бацьки Лукашенка буде сидіти вдома, а я собі вже молодшу пригледів. Не штука з молодою переспати ви попробуйте стару бабу а потім вякайте.
    відповісти
  • Вася 22 Лютого 2010 13:35
    Яка ганьба, оті коментарі проти жінки. Красуні ви наші, бютануті, пішли всі на фіг на подіум, а в життя потрібні пормальні жінки, які поводяться людяно і щиро
    відповісти
  • :) 22 Лютого 2010 12:43
    рагуль і в Африці - рагуль!!!!!!!!!!!
    відповісти
  • вашя 22 Лютого 2010 12:36
    А чому у неї такий смішний вигляд вона що тоже сиділа?
    відповісти
  • ? 22 Лютого 2010 12:24
    Не вже це львів"яни коментують???
    Фу....
    відповісти
  • Люда Януковіч 22 Лютого 2010 12:17
    ані там раздают амєріканскіє валянкі і прєдставтєе сєбє ...наколатиє апєлсіни!!!
    відповісти
  • :) 22 Лютого 2010 11:58
    він напевно з "столиці" Галичини Перемишлен
    відповісти
  • :) 22 Лютого 2010 11:51
    степан зі столиці - з якого села переїхав у столицю, що культура на нулі? свою маму чи жінку обзивай, а незнайому людину нема чого ображати!
    відповісти
  • до Степана 22 Лютого 2010 11:32
    ну ти і хруньо раз так про жінку Президента України пишеш
    відповісти
  • Степан зі Столиці 22 Лютого 2010 11:16
    Немита косорила шмарара- хай сидить у себе в данєцкє, нам в Києві вистарчає бомжів в підземних переходах...
    відповісти
  • Орест 22 Лютого 2010 11:04
    А згадайте. як опльовували зовнішність Катерини Ющенко. Мовляв, не красуня. далеко їй до Тимошенко. а що толку з "красивої" юлі? Поки всі слюні пускають на її задницю, країна сіла на ж о п у
    відповісти
  • Таня 22 Лютого 2010 11:02
    Та й чоловік Тимошенко якийсь дуже сумнівний чоловік: до Києва не переїжджав, з дружиною не живе - хіба голосують разом, коли камери наставлені на них. Один раз юля вивела його на прес-конференцію, він відкрив рота, то краще б не відкривав. Юля зорієнтувалася, що то ганьба - і більше його на публіку не виводила. Дивні у нас сім'ї у можновладців... я ця. януковичева, така ж. як більшість простих жінок на Східній Україні. А це також Україна
    відповісти
  • ААА 22 Лютого 2010 10:37
    до чого тут жінка, не ображати бо це жінка.... чи ображати бо вона "шахтьорша".... це все якісь кардинальні думки...
    Вона жінка президента.... вона публічна особа.... яка повинна зявлятися у світі... в Києві... і робити все як перша леді країни... так цього вимагають правила життя... перша леді біля президента... так є у цілому світі.
    а як вона збирається це реалізовувати, якщо буде у Донецьку....
    та і взагалі вона повинна мати відповідний інтелектуальний рівень... який має мати перша леді... вихованість тактовність смак... тут не йдеться про те яка вона людина... і в цьому нема образи.....
    але вона не показала себе з такої сторони.... як ПЕРША ЛЕДІ....
    відповісти
  • eks 22 Лютого 2010 10:35
    з неї така леді як з мого х... молоток
    відповісти
  • таня 22 Лютого 2010 10:21
    Вона така ж леді, як наші продажні львів’яни ПАНИ.
    Продалися Януковичу ,а тепер відмивають його від бруду.
    Важке дитинство в нього ,бачте,було. Моя мама сиротою лишилась після війни і пішла в12 років на будову працювати. Батько в 14 років на тракторі. Але ніхто з них на йшов красти чи гвалтувати.
    Янукович-це сором України! Ніколи ще Україну так Ющенки з Тягнибоками не принизили, як заставивши підіграти Януковичу і пропхавши його в Президенти.
    Сорм вам, продажні Галичани!
    відповісти
  • ? 22 Лютого 2010 10:01
    Вона хоч собою зуміла залишитись.
    А "тимошенкчиха" і косу чіпляла, і каакала, всьо робила, щоб сподобатись ...і пролетіла...так гарно як .....
    ???Цікаво, чи теперкай зніме того фальшивого обруча із голови...?
    відповісти
  • Gullit 22 Лютого 2010 09:37
    Жінку з села вигнати можна. А от село з жінки... :-)
    відповісти
  • тверезомислячий 22 Лютого 2010 08:52
    та яка ж з люсі жінкка? баба-шахтьор, та й тільки.
    відповісти
  • :) 22 Лютого 2010 08:46
    Чого чіплятися до людини? Вона що, комусь щось винна? Краще дивіться на себе, на свої вчинки звертайте увагу!... Дуже навіть приємна, проста жінка.
    відповісти
  • з Львова 22 Лютого 2010 01:43
    декабристка вона чи не декабристка, вона є жінка Президента України
    сьогодні не любить Київ , завтра полюбить, такі жінки і це нормально
    відповісти
  • Громаднин України 21 Лютого 2010 23:07
    п.Людмила Янукович поганого ні кому не зробила.Навіщо дехто намагається ії ображати.По- перше вона жінка,по- друге всі мають мати.Вона також є мати двох синів.Перестанте ображати людину...
    відповісти
  • Мих 21 Лютого 2010 23:03
    Марто. Приїдь до мене і понюхаємо ще хто з нас "воняє". Грамотєйка, що не вміє написати НЕ_З_ДІЄСЛОВОМ, чи я.
    відповісти
  • marta 21 Лютого 2010 22:18
    normalna sympatychna nemoloda zhinka yaka vse zhyttya prozhyla zamuzhem z odnym cholovikom i vyhovala dvoch syniv. Tym komu vona ne podobaetsya nechay rozglyanut svoi brydki fizionomii v dzerkali a svoi tuporyli mozgy nechay propoloshchut secheyu. Ot debily vichni ! Zherty nemayut, vody sraku vymyty nemayut ,a yak mayut vodu, to vse odno ne myyut, nechay smerdyt aby poukraynsky,yakcho ne sydily v tyurmi,to abo ne vpiymaly ich,abo vidkupylysya,abo budut sydity, vse zruynovane na desyatylittya napered ! A im dilo do Lyudmyly ,ale zh vona ne girsha ni za odnu debilku yaka neyu ne zadovolena.Kozly i nevypravna nagla bydlota.Amin
    відповісти
  • Свідомий Львів 21 Лютого 2010 21:08
    Не обзивайте ЇЇ мавпою - мавпи жаль
    відповісти
  • Центуріон 21 Лютого 2010 21:07
    Хаи живе Гондурас і бидло-зеківське керівництво!
    відповісти
  • иван 21 Лютого 2010 19:10
    брешете всы що вам дало що Ющенко може звязати два слова і входить в 5 банкірів і економістів світу і жінка його освічена НІЧОГО чому ви думаете що якщо я не буду знати хто такий Чехов то я буду дурний добре жити в місті [***]ти всіх і чекати коли я привезу картоплі та питати чому так дорого, тому що мені все одно Чехов ти чи Ахматова а голова колгоспу-міліонера навчився читати у 50 років а хазяїн був Ющенко немовля
    відповісти
  • Патріот - анри 21 Лютого 2010 18:48
    а тобі яйця танцювати не мішають? твій яник бодай для тебе обіцяв газ по 50 S.
    пий кацапе за кагановичів, героїв України не чіпай, болячи буде.....
    відповісти
  • олько 21 Лютого 2010 18:44
    Як львівянину (котрий на села не їздить) як тут один хам написав, мені цілковито байдуже як житиме Пані Янукович найближчі пять років. А от яким буде життя моєї країни з такою кількістю громадян котрі можуть так ображати ЖІНКУможна собі лише уявити. Якщо пригадати що говорив про ПАні Янукович її чоловік, то картина стає геь сумна
    відповісти
  • Схидняк 21 Лютого 2010 18:21
    А это нормально. Янукович президент, а не его жена. (Как в случае с Ющенко).
    А насчет обезьяны, то обезьяну еще с премьерского кресла вытащить надо.
    відповісти
  • Елена 21 Лютого 2010 17:59
    Все-таки жена Януковича поумнее, чем он сам, ведь она сделала выводы после первого же "ляпа", а ее супруг продолжает позорить Украину бездарными речами.
    відповісти
  • Жора 21 Лютого 2010 17:57
    Свежая новость! И "Пьемонт" провинциально запах.
    відповісти
  • :) 21 Лютого 2010 17:26
    Незрозуміло чому слово - "леді" стосується українців? Це ж не Англія! Та й -"пані" недоречно, ми не в Польщі. Якось неоприділено як можна звертатись до української жінки....
    відповісти
  • Vlad 21 Лютого 2010 17:20
    Ну й страшко! Та ей целый год надо провести у стилиста, потом еще годик поучиться риторике (сыночек-депутат тоже весь в папаню Янека, в одном из интервью сказал о своей жене "Она у меня развита со всех сторон), так что мамочка тоже "со всех сторон" - вот "геноцид" Украины януковичский...
    відповісти
  • анри 21 Лютого 2010 17:15
    Станцуем Владимир,обязательно станцуем-когда нефть и газ в обход Украины пустят,тогда и станцуем и выпьем за йУЛЮ и Юща,а также за бандеру и всех свидомых.Купим им билеты и отправим к Лазаренку
    відповісти
  • Владимир Киев 21 Лютого 2010 16:54
    Анри, а ты танцуй под Мурку.
    відповісти
  • анри 21 Лютого 2010 16:45
    влидимир из кИЕВА лучше выйди на майдаун и станцуй под аккомпонимент Гридджолів
    відповісти
  • гость 21 Лютого 2010 16:40
    Что за народ????
    Здравомыслящие люди будут 25 числа начинать жить и работать наконец-то, а те, которые себя причисляют к здравомыслящим будут флаги вывешивать и тому подобное....
    Хочешь изменить мир, НАЧНИ С СЕБЯ!
    відповісти
  • Владимир Киев 21 Лютого 2010 16:28
    Предлагаю всем здравомыслящим людям 25-го числа вывесить с окон украинский флаг с черной повязкой.
    відповісти
  • olia 21 Лютого 2010 15:12
    первый раз будет страшно.Но когдато-надо выйти в люди.Научится ,поднатаскают,как обезьяну.
    відповісти
  • Павлоград 21 Лютого 2010 14:51
    о какая встреча. а я думаю, куда делись "львовяне", не по сёлам разъехались случайно.(шутка)
    вижу нет.
    да, дамочка...
    відповісти
  • Мефістофел 21 Лютого 2010 14:23
    Янеку заканало . Відпічне від неї .
    відповісти
Загрузка...
Новини Кіно
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...