Влада
середа 17 лютого, 2010, 16:48
1286
20
-a A+

Верховна Рада Криму стала Верховным Советом

Парламент Криму ухвалив рішення офіційно іменуватися російською мовою не Верховная Рада, а Верховный Совет. Це рішення сьогодні на засіданні підтримали 82 із 93 парламентаріїв, які брали участь у голосуванні. Всього в кримському парламенті 100 депутатів.

У зверненні до Верховної Ради України з проханням внести зміни до статті 136 Конституції країни, змінивши назву парламенту автономії, говориться: «До ухвалення Конституції України 1996 року найвищим представницьким органом автономії був Верховный Совет Крыма. Іменування використовувалося російською мовою в нормотворчій діяльності інститутів влади різних рівнів і у всіх сферах суспільного життя. Згідно з офіційним перекладом російською мовою Конституції в розділі X було зафіксовано найменування представницького органу автономії як «Верховна Рада Автономної республіки Крим», хоча окремий законодавчий акт України про перейменування Верховного Совета Крыма у Верховну Раду Криму не приймався», повідомляє УНІАН.

Верховній Раді України пропонується частину першу статті 136 Конституції доповнити пропозицією «офіційним найменуванням представницького органу Автономної республіки Крим російською мовою є «Верховный Совет Автономной республики Крым», а в тексті офіційного видання Основного Закону російською мовою замінити слово «рада» на слово «совет».

«Ми пішли правовим шляхом, звернулися до народних депутатів про внесення змін до статті 136 Конституції України, – сказав журналістам кримський спікер Анатолій Гриценко. – Є воля депутатської більшості. Як там (у ВР України) буде ухвалено рішення, так називатиметься орган автономії».

Крім того, парламентарії 72 голосами із 90 вирішили зазначити в кримській Конституції, що офіційною назвою представницького органу автономії є Верховный Совет Крыма.

Коментарі 19
  • Махно 18 Лютого 2010 09:39
    Нічого...були ще в гіршій дупі...просто теперішня невизначеність в державі дозволяє всяким [***]ам робити всяку х..ню поза законом...так само можна прголосити федералізацію країни, поділити на ЗУНР та УНР, проголосити автономію закарпаття, дати Донецьку стус королівства...та тому подібні нісенітниці...коли стабілізується ситуація то бардаку не буде..його просто узаконять=)
    відповісти
  • Прохожий-Один 18 Лютого 2010 06:19
    Анекдот : Петре, пішли морду москалям бити. А якщо вони нас поб'ют? Тю, а нас за що? Зараз 2010 рік, не 1918 і не 1941, тому, або йдемо на компромис, або... Коли підружжя ненавидить один одного - розлучення неминуче. Якось дамо кожний собі раду, плакати не будемо. А харкати будете у себе дома, на жінку ,на дітей, на тещу.
    відповісти
  • Ya 17 Лютого 2010 23:06
    Сколько уже можна про эти языки говорить???? Мы все одинаковые люди, что на западе что на востоке!!! Хочешь говори по русски по украински, какая разница??? Лучше нам жить всёравно от этого не станет! Так уж сложилось что половина нашей страны русскоязычная! И что теперь её растрелять??? Вы не там видете проблему! Все жаловались на Кучму, да он был хреновый но лично я при нём жил не хорошо но и не плохо (стабильно), при Ющенко вообще жопа полная, с каждым днём всё хуже и хуже, Юлька стала премьером, у меня 9 месяцев долг по зарплате???? Так надо что то менять!!!! Ну стала бы Юлька президентом и что??? Да тоже самое что и при Ющенко. Их не интересует наша с вами жизнь и х интересует украсть побольше денег!!! Дали шанс Яныку, посмотрим как оно будет, но думаю что не хуже, хуже уже некуда! Пока при власти Янык Юля Ющенко и т.д. нам ничего не светит, потому что мы их не интересуем! И успокойтесь вы с этими языками, никто украинцев расстреливать не будет!!! Мы все одинаковые люди
    відповісти
  • м 17 Лютого 2010 20:39
    вчіться наші так звані демократи як треба працювати а то ви тільки [***]...те і кишені собі набиваєте.А ці не дрімають.
    відповісти
  • """ 17 Лютого 2010 20:24
    Верховный Дурдом. А з чого тут дивуватися коли москалів до влади допустити
    відповісти
  • Павлоград Воронюк 17 Лютого 2010 19:33
    Не путай. это такие "патриоты" хотели Восток колючей проволкой затянуть, да как всегда обламалось.
    ничего сделать не можете.
    Сколько "крымчан" на сайте,не ожидал.
    відповісти
  • LLL 17 Лютого 2010 19:10
    Та мене б теж цікавило тільки те, що на Західній Україні відбувається, але ті турки нас за собою в болото тягнуть
    відповісти
  • Салдат 17 Лютого 2010 18:42
    В рот тобі ноги!
    відповісти
  • аналітик 17 Лютого 2010 18:42
    Ну що сказати? Велике "дякую" Ющу, що допоміг Яника пропхати... Тепер пожинаємо плоди
    відповісти
  • Андрій 17 Лютого 2010 18:30
    Та ходь бидлостаном хай назвуться, мені паралельно)
    Все, що відбувається поза територією західної україни мене мало цікавить.
    відповісти
  • Воронюк 17 Лютого 2010 18:06
    Може Київ знову стане Кієв чи може Україна малоросією. Вже колись східна хтіла колючим дротом забарекодуватись поставили на місце, шкода що не посадили, був би не Ющ а Яник овоч пересадив би. Може в Криму татарам погано землі в них не має, я жодного бомжа татара не бачив в житті а тим більше в Криму. На місце треба ставити олігархів Кримських а вас шановний вчити уму разуму. Забули як сталін виродок за сутки всіх змив з криму і скільки в вагонах перемерло, шкода вас але розуму не вняли прете проти друга до чорта!!!
    відповісти
  • До Тетяни! 17 Лютого 2010 17:48
    Все почалося! А ще Вітя Президентом не став!
    відповісти
  • Наз 17 Лютого 2010 17:26
    Нема на ту москальню управи. От уроди, їм там всім пороблено. Треба срочно їхати порчу знімати.
    відповісти
  • Ганьба! 17 Лютого 2010 17:20
    Не довго їм тішитися своїм совєтом. Ганьба - зрадникам України!
    відповісти
  • Один 17 Лютого 2010 17:17
    І пiздєц кацапам.
    Пропоную почати з малого - "я не розумію". Коли до тебе звертаються іноземною мовою, тобто собачим язиком, нагло прикидатися нетямущими. Хай курви вчать нашу мову, а нє то харкати в рило і казати "чумадан, вокзал, кацапстан!"
    відповісти
  • LLL 17 Лютого 2010 17:16
    І яника ще б з собою забрали, ціни б їм не було
    відповісти