Тимошенко буде важко організувати третій тур, – експерт

Тимошенко, швидше за все, не змириться з перемогою Януковича і буде далі боротися. Вона може це робити, коли відрив 3% плюс і є певні натяки на те, що були фальсифікації. Зважаючи, що один раз в Україні вже третій тур виборів, то можна і другий раз спробувати його повторити. Хоча третій тур в нинішніх умовах уявити важко. Про це сьогодні, 9 лютого, у коментарі ЗІКу повідомив заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

Він вважає, що після президентських виборів Партії регіонів створити коаліцію з НУНС буде складно, тому що у фракції НУНС стільки груп і стільки інтересів, що важко буде згуртувати у фракції більшість, яка б проголосувала за входження у коаліцію.

На думку експерта, депутати-»нашоукраїнці» практично перетворюються у золоту акцію, бо без них Партії регіонів не можна буде створити нову більшість. Тому тут частина НУНС може поторгуватися.

Як вважає Олексій Голобуцький, другий варіант розвитку подій – розпуск парламенту, якщо так і не вдасться створити нової коаліції.

Компроміс між Тимошенко і Януковичем, на думку політолога, зараз малоймовірний. Це дуже важко уявити через те, що вони дуже жорстко вели передвиборчу кампанію. Крім того, їм це не було би вигідно. Електорат Тимошенко чи Януковича, який зараз максимально мобілізований і мотивований, може цього не зрозуміти.

Роздрукувати

Коментарі

Додати коментар

    • Микола15:18 09.02.10
    • Їхала би ти поскоріше на Кайманові острови і сиділа на своїх міліардах,поки ми в тебе їх не реквізували.
      МИ ТЕБЕ НЕ ХОЧЕМО, ЯК І ЙОГО!!!
      МИ ХОЧЕМО ЗМІН!!!
    • stepan15:03 09.02.10
    • Думаю, якщо і не буде третього туру, то нові парламентські будуть скоро

Новини Кіно

Завантаження...

Робота

Завантаження ...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: