вівторок 10 листопада, 2009, 10:08
25065
21
-a A+

Голі дівчата у марлевих пов’язках побороли грип у Києві. Фото

акція протесту «Демарлізація», на якій активістки громадського жіночого руху «FEMEN»
Фото 1 / 4 акція протесту «Демарлізація», на якій активістки громадського жіночого руху «FEMEN»

Учора, 9 листопада, у Києві відбулася акція протесту «Демарлізація», на якій активістки громадського жіночого руху «FEMEN» досить оригінально боролися з грипом на столичному Майдані Незалежності, – інформує власкор ЗІКу у Києві.

По обіді, десь о 14.10, на Майдан через Лядські ворота, на яких стоїть Архангел Михаїл, вийшли дівчата з «FEMEN». Вони були у легких плащиках і в марлевих масках на обличчях. Коли дівчата розчахнули плащі, виявилося, що марлевими пов’язками прикриті не тільки роти та носи. Інтимні місця панянок були прикриті білизною, зробленою власноруч чи то з бинту, чи то з марлі. Як пояснила одна з активісток, дівчата одягли пов’язки «всюди», тому що послухалися заклику Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка «не уточнила, як саме треба носити пов’язки, куди їх вдягати».

Як пояснили дівчата з «FEMEN», у такому вигляді вони вийшли на Майдан, щоб висловити свій протест проти штучного нагнітання паніки та напруження навколо епідемії з грипом. З вигуками «Антигрип! Антистрес!» протестувальниці пішли проводити шокотерапію. Вони стверджували, що демонстрація жіночих принад не тільки тішить око чоловіків, а й смішить, чим вбиває грип і дозволяє хворим скоріше одужати.

Дівчата з «FEMEN» викликали неабияке скупчення народу на Майдані. Подивитися на жіночі принади збіглися не тільки всі підлітки, які люблять проводити час на головній площі країни, а й всі чоловіки, які гуляли, працювали, чи з ще якоїсь причини були там.

Оператори і фотографи запевнили, що вони не пам’ятають, щоб якась політична акція заставила стільки камер одночасно спалахувати. «Політики можуть тільки мріяти про таку увагу. Ех, якби дівчата такі акції частіше влаштовували», – сказав один поважний фотограф.

Коментарі 20
  • Начитаный 2 Лютого 2010 19:16
    Да бабла им не мало отвалили за такую показуху!!!:)
    відповісти
  • Угорець.=) 26 Січня 2010 14:40
    Гарненькi вони такi !=)
    відповісти
  • Тарас 21 Грудня 2009 19:15
    Напевно дівчатам непогано заплатили, щоб на морозі в такому вигляді перебувати!
    відповісти
  • CeaZ@R 3 Грудня 2009 21:52
    свинячий грип оле-оле-оле
    відповісти
  • петро 14 Листопада 2009 02:45
    поможіть петру лужецькому з волі якубової вилічитися від горілки
    відповісти
  • Витя 11 Листопада 2009 16:23
    Сколько платят? Я сам готов пойти и потрусить на морозе своими яями!
    відповісти
  • Опанас 10 Листопада 2009 17:28
    Грамотний, знайте, що відтепер ті ворота називатися будуть саме так - спочатку гордовита літера "Б". Мабуть, така і була їх історична назва,спаплюжена клятими більшовиками.
    відповісти
  • Мавр 10 Листопада 2009 15:51
    Ого! Треба казати про такі акції! Я б поїхав! А ще фото є?
    відповісти
  • грамотний 10 Листопада 2009 15:44
    У статті помилка: в назві воріт, через які дєвочки вийшли на Майдан, пропущена буква Б.
    відповісти
  • тірохин 10 Листопада 2009 15:42
    Як на наш рівень життя, ці дівчата пристойно вбрані, хіба що застарі.
    Ги-ги-ги (хтиво посміхаюсь...)
    відповісти
  • Scarlet 10 Листопада 2009 15:03
    Дівчата - молодці! хоч у когось вистачає здорового глузду в державі борделі. А справжні курви - це наші політики.
    відповісти
  • murkot 10 Листопада 2009 14:03
    редакция, зачем вы этих дур публикуете? [***]ство - это пошесть страшнее всех гриппов.
    відповісти
  • murkot 10 Листопада 2009 14:01
    Таки доказано: Украина - бордель.
    відповісти
  • Zx 10 Листопада 2009 12:15
    Хворі люди, що тут ще скажеш.
    відповісти
  • Голос 10 Листопада 2009 11:56
    ...тому що послухалися заклику Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка «не уточнила, як саме треба носити пов’язки, куди їх вдягати».
    :)))
    відповісти
  • Нарік 10 Листопада 2009 11:55
    Вони всі як і я заражені СНІДом !!!!
    відповісти
  • Тарас 10 Листопада 2009 11:55
    Я люблю FEMEN - такі файні дівки, веслять весь Київ, час від часу! От якби у Львові вони відкрили представництво... еххх...
    відповісти
  • Місько 10 Листопада 2009 11:47
    Класні фотки та текст. ЗІК молодчинка, про все знає.
    відповісти
  • Ромко 10 Листопада 2009 10:59
    чого це? Класні дівчата
    відповісти
  • Нарік 10 Листопада 2009 10:20
    одним словом курвоньки !
    відповісти
Новини Кіно
Завантаження...
новини redtram
Завантаження...