Вівторок
30 червня 2009
18:07
Інвестор з Китаю зацікавлений у реконструкції Львівського аеропорту
Досвід будівництва аеропортів у Китаї, Шанхаї та Пекіні можуть застосувати у Львові. Інвестор з Китаю зацікавлений в реконструкції львівського аеропорту. Минулого тижня з представниками компанії в Києві пройшла робоча зустріч. Про це сьогодні, 30 червня, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.На зустрічі обговорювалися необхідні роботи, які потрібно провести при реконструкції міжнародного аеропорту. Зокрема, наголосили на необхідності реконструкції існуючого терміналу та будівництва нового, продовження злітно-посадочної смуги. Також обговорили необхідність побудови автомобільних стоянок та автоматизованої системи управління аеровокзальним комплексом та аеродромом. Попередній кошторис будівництва нового терміналу становить близько 1 107 784 569 грн.
В свою чергу представники китайської сторони запропонували реалізацію даного проекту. Також компанія готова надати міждержавний пільговий довгостроковий кредит до 3%.
«Практично всі відомі аеропорти Китаю побудовані цією компанією. Також визначним є факт, що ця компанія не лише будує, але й залучає кошти. Якщо вони візьмуться за реконструкцію львівського аеропорту, то я впевнений, що побудують термінал, який відповідатиме всім вимогам сьогоднішнього часу. Щодо аукціону, то на сьогоднішній день нам відомо вже про щонайменше три компанії, які готові прийняти участь в аукціоні. Сподіваємося, що вже до кінця тижня будуть оголошені умови аукціону», – розповів заступник міського голови з питань підготовки до «Євро-2012» Олександр Жаріков.
Українські представники сподіваються, що компанія ознайомиться з нормативними документами, які будуть прийняті та опубліковані Урядом в найближчий час, та прийматимуть участь в аукціоні по визначенні інвестора для будівництва нового терміналу в міжнародному аеропорту «Львів».
Коментарі
Додати коментар
ТОП-НОВИНИ
- Львів транспортний: перевізник «Фіакр Львів» знову чудить?
- Жахливе вбивство на Львівщині: чоловік убив маму 11 дітей
- На хабарі спіймали голову сільради Старосамбірського району Львівщини
- Від сьогодні Львівщину накриє друга хвиля морозів

- Обгорілий хлопчик з Львівщини вже у Бостонській клініці

ТОП-КОМЕНТАРІ
- Львів транспортний: перевізник «Фіакр Львів» знову чудить?
- Стадіон у Львові офіційно назвали «Арена Львів»
- Завтра у Львові – спільні збори «Батьківщини», «Свободи» і «Фронту змін»
- На хабарі спіймали голову сільради Старосамбірського району Львівщини
- На Львівщині судитимуть колишнього мера Буська





zmolo.com
