Середа
03 вересня 2008
17:49
Завтра БЮТ, Партія регіонів і комуністи проголосують за відділення Криму?
БЮТ, Партія регіонів і комуністи замахнулись на Президента, обраного українським народом, довівши, що воля народу ніщо, порівняно із власними політичними амбіціями. «Наша Україна» отримала несподіваний удар у спину. Ми не сподівались такого від БЮТ. Однак, учорашні події у парламенті це історія, яку не змінять слова, коментарі чи відмовки бютівців, – сказав голова Львівської обласної організації «Наша Україна» Петро Олійник. Про це сьогодні, 3 вересня, ЗІК повідомила прес-служба ЛОО «НСНУ».«БЮТ, Партія регіонів і комуністи зробили перший великий крок до державного перевороту. Зміна повноважень Президента у таких масштабах може призвести до того, що вся реальна влада в Україні може бути зосереджена в руках абсолютно не прогнозованих політичних сил, які на виборах говорять одне, а на ділі реалізують плани Кремля», – зазначив Петро Олійник.
За його словами, позиція БЮТу щодо російсько-грузинського конфлікту поставила хрест на безпеці України на міжнародній мапі і перекреслила усі євроатлантичні прагнення нашої держави.
«Де гарантія, що завтра БЮТ, Партія регіонів і комуністи не проголосують за відділення Криму? Де гарантія, що ці політичні сили не скинуть Президента, який однин стоїть на національних позиціях?», – додав голова ЛОО «Наша Україна».
На думку П. Олійника, політична ситуація в Україні нині є найбільш не прогнозованою за останні 17 років і несе велику загрозу для України, як суверенної і незалежної держави.
Коментарі
Додати коментар
ТОП-НОВИНИ
- ЗІКу підтвердили смерть двох дітей, що погоріли у Сколівському районі
- Дубневичі відмовились бути експертами «Хто тут живе?», а у Костюка – вимоги

- Уваров вимагає негайної реакції на транспортний колапс у Винниках
- Кошти, аби врятувати життя трьох обпечених дітей на Львівщині, зібрали
- Помер дідусь трьох дітей, які постраждали у пожежі на Сколівщині
ТОП-КОМЕНТАРІ
- Депутати збиратимуть підписи мешканців Львова, щоб змінити транспортну схему
- Уваров вимагає негайної реакції на транспортний колапс у Винниках
- Дубневичі відмовились бути експертами «Хто тут живе?», а у Костюка – вимоги

- У Львові родичі безкарно «добивають» маму з 9-річною дитиною
- ЗІКу підтвердили смерть двох дітей, що погоріли у Сколівському районі





zmolo.com

як що ви не бажаєте піддтримувати Україну а тільки гнобите її то Путін вам надасть належне на Соловках або на Калимі, так що краще не ляпайте своїми язицурами а засмикніть рукави й допоможіть прибрати й причіпурити свою країну і не обкрадайте її, і взагалі... вивчіть українську мову, хочаб щось зробіть для України
Тарасу и Марине_____если основной и единственный признак украинства - ненависть ко всему русскому _ то я не украинец. не любиш сталина и россию - отдай львов полякам.
Беларускі ўкраінец_____тебе в менске можно ждать до морковкина заговенья, а в хохланде до понедельника дожить - уже проблематично.
- як для мене ти неможеш називатися українцем...
- у тебе нема нічого українського...
Для чого ти тут взагалі втикаєш своїх 5 копійок?
Для тебья только Коыма... или палатка возле кремля...
А ПР та БЮТ- це майже 80% українських виборців, тому те що зараз відбувається - природньо.
Що він зробив за 4 роки,
окрім розвитка пасік та Батуріна?
Пора йому до дому у Америку до тещі.
Ось така казочка.