Анонси
  середа, 22 Квітня, 2015
 • 11:00

  Семінар-нарада на тему: «Польський досвід децентралізації влади. Який шлях вибере Україна», участь в якому візьмуть представники влади, громадськості та експертного середовища.

  • Серед доповідачів семінару-наради є: Рафал Полак – директор канцелярії сеймику уряду маршалківського Підкарпатського воєводства Республіки Польща; Йоланта Тендельська – заступник директора організаційно-адміністративного відділу Підкарпатського уряду воєводського; Давід Адамські – консультант Підкарпатського науково-технологічного парку «Аерополіс» Ряшівської Агенції регіонального розвитку; Роберт Годек – староста Стрижівського повіту; Євгеніуш Галек – війт гміни Цмоляс; Вальдемар Джєнь – заступник директора департаменту бюджету і фінансів уряду маршалківського Підкарпатського воєводства Республіки Польща.

  вул. Федьковича, 54/56; глядацький зал
 • 12:00

  Зустріч академічної спільноти з першим Президентом України Леонідом Кравчуком

  • Перший Президент України виступить на теми нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні, державного будівництва та міжнародних відносин, а також відповість на запитання аудиторії та безпосередньо поспілкується з викладачами та  студентами Львівської політехніки.

   Після закінчення зустрічі відбудеться прес-конференція Леоніда Кравчука для ЗМІ.   Місце проведення прес-конференції : 204 ауд. головного корпусу Львівської політехніки.

   За додатковою інформацією звертатися: за тел. 258-01-51; 258-01-61;  e-mail: press@miok.lviv.ua

  актова зала головного корпусу університету Львівська політехніка (вул.С.Бандери, 12).
 • 13:00

  Відновлення атракціонів та інфраструктури Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького

  Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Контактна особа: Микола Брич, голова ГО «Львівський молодіжний клуб», 093 460 28 65
 • 13:00

  Побратими бійця Добровольчого українського корпусу, який отримав важкі поранення у зоні АТО, зустрічатимуть його поблизу шпиталю та повезуть у рідне Сколе

  • Залишився живим. Боєць Добровольчого українського корпусу Іван, який з перших днів на передовій,  після важкого поранення у голову, що його отримав в Пісках, після численних операцій, дивом вижив (хлопцеві уламок снаряду відрізав потилицю). Побратими Івана з «Правого сектора» зустрічатимуть його поблизу шпиталю та повезуть у рідне Сколе, де на героя чекатиме родина та односельчани. На реабілітації Іван засиджуватись не планує і мріє якомога швидше знову стати у стрій ДУКу на передовій.

  вул.Личаківська,26, Центральний військовий клінічний шпиталь
 • 13:00

  Підписання Декларації про співпрацю у реалізації проекту «ІІІ Конгрес культури Східного партнерства». Брифінг

  • Участь візьмуть: міський голова Львова Андрій Садовий, керуючий справами виконавчого комітету, в.о.заступника міського голови з гуманітарних питань Марта Литвинюк, заступник президента міста Люблін Кшиштоф Коморскі, ректор ЛНУ ім. І.Франка Володимир Мельник, директор Мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, голова Фундації «ТрансКультура» Рафал Козінський. 

  Біла зала ЛМР, біля каб. 204.
 • 13:30

  Прес-конференція першого президента України Леоніда Кравчука

  • Участь візьмуть: Леонід Кравчук, перший президент України; Оксана Сибірцева, радник першого президента; Олена Качуровська, помічник першого президента; Юрій Бобало, ректор НУ «Львівська політехніка».

  Головний корпус НУ «Львівська політехніка», ауд. 204 (вул. С. Бандери, 12).
 • 14:00

  Передача відремонтованого Самбірськими волонтерами- ударівцями БТР-80 військовим 80-ї окремої аеромобільної бригади ВСУ.

  Територія військової частини (м.Львів, вул. Стрийська, 88), вхід з боку вул. Лазаренка. Контактна особа: Микола Фрей, тел.: 0672663991
 • 17:00

  Відкриття виставки аспірантів і професорів Інституту образотворчого мистецтва Університету ім. Яна Кохановського в м. Кельце (Польща) «Барва, Образ, Символ».

  Львівська національна академія мистецтв, вул. Кубійовича 38, подвір’я лабораторного корпусу
 • 17:00

  Новий проект відомого українського фотографа Юрка Дячишина про наймоднішого безхатька у світі «Slavik’s Fashion».

  У галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35)
 • 20:00

  Поет Олег Стефан та перекладач Іван Непокора презентують переклади Стоппарда, граючи у гольф

  арт-кав’ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, 2й поверх «Дзиґи»)