п'ятниця, 8 грудня, 2017, 3:41 Спорт
У матчі шостого туру Ліги Європи-17/18 «Динамо» у Києві обіграло «Партизан» з Белграда

Київське «Динамо» перемогою на столичному НСК «Олімпійський» над сербським «Партизаном» із Белграда з рахунком 4:1 завершило груповий етап футбольної Ліги Європи УЄФА сезону-17/18. Тим самим кияни вийшли у плей-оф з першого місця у своїй групі.

Динамо - Партизан 4:1. Без нервів

Футбол. Чоловіки. Ліга Європи-17/18. Груповий етап. Матч 6-го туру

«Динамо» (Київ, Україна) – «Партизан» (Белград, Сербія) -  4:1 (3:1)

7 грудня. Початок – 20:00. Київ. НСК «Олімпійський»

«ДИНАМО»: Бущан, Кендзьора, Кадар, Шапаренко (Бєсєдін 77), Хачеріді, Буяльський (Гармаш 66), Піваріч, Циганков, Мораеш, Морозюк, Шепелєв

«ПАРТИЗАН»: Стойковіч, Соломон (Ожеговіч 66), Мілетіч 2, Пантіч, Мітровіч, Мілетіч, Більєр (Джурічковіч 77), Євтовіч, Сума, Вулічевіч, Тавамба

Голи: Морозюк 6, Мораеш 28, Мораеш 31, Мораеш 77 (пенальті) – Євтовіч 45+4 (пенальті)

Попередження: Морозюк 62 – Більєр 40, Мілетіч 47

Рік тому київське «Динамо» прощалося з Лігою чемпіонів домашнім матчем проти «Бешикташа». Та зустріч виявилася єдиною переможною на груповому етапі: феєричні 6:0 будуть згадуватись ще довго. Цього разу нехай це виглядало не так ефектно – все ж статус турніру і суперника трішки скромніший – але не менш яскраво, пише ua-football.com.

«Партизан» почав зустріч дуже бадьоро. Сходу на допомогу киянам після удару Евертона з-за меж штрафного навіть прийшла поперечина. Але, як показали подальші події, це виявився лише рідкісним епізодом. Кияни відкрили рахунок візуально дуже легко, в першій же атаці. Стойковіч парирував удар Мораеша, але точно на Морозюка – 1:0.

«Динамівці» почували себе дуже вільно перед белградськими воротами, за грою команди було приємно стежити. Атакуюча ланка рухалося синхронно і динамічно, тому не дивно, що на одному голу господарі не зупинилися. Другий прийшов після кросу з лівого флангу від Шепелєва, Шапаренко продовжив подачу на дальню, а Морозюк скинув на Мораеша – 2:0. Тут же, не давши схаменутися супернику, кияни забили ще раз. Знову провалився правий край оборони «гробарів», а у господарів вдруге зіграла зв’язка Морозюк – Мораеш.

Все було настільки чудово, що не могло бути правдою. Повернув вболівальників до реальності Морозюк. Миколі хоч у свій штрафний взагалі не повертайся: його двобій проти Суми завершився фолом і пенальті на ворота Бущана. Євтовіч «точку» реалізував.

«Партизан» розпочав другу половину також з моменту: Євтовіч метрів з двадцяти викручував під поперечину, Бущан в ефектному стрибку витягнув м’яч. Незабаром тільки вдалий збіг обставин врятував Київ від пропущеного: Тавамба замикав простріл, але замість створу влучив у обличчя Бущану.

«Динамівці» в цілому, після перерви в атаці виглядали не настільки активно. Не можна сказати, що хлопці Хацкевича знову провели два різних тайми, але вимоги до себе після третього забитого «біло-блакитні» помітно знизили. При гойдалці у другій 45-хвилинці, можливо, навіть гості були ближчими до голу, однак знову відзначилися «динамівці»: Циганков на електричці влетів у штрафний і впав після контакту з одним із Мілетічів. Мораеш 11-метровий реалізував впевнено.

Залишимо роздуми про силу суперників в цій групі на потім. «Динамо» виграє групу, робить це впевнено, хоч без кількох ложечок дьогтю не обійшлося. До того ж, кияни на дану хвилину разом з «Реал Сосьєдадом» найбільше настріляли на груповому етапі серед всіх 48 команд. Наступне випробування – одне з найсерйозніших для Хацкевича на євроарені – почнеться в лютому. Тоді стартує плей-оф Ліги Європи.